|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenje in fitnes
23.1.2006 10:35:50   
mml
Lep pozdrav,
trenutno našo punčko polno dojim, vendar si počasi želim, da bi pričela tudi s kakšno bolj konkretno telovadbo. Zanima me, če ima katera kakšne negativne izkušnje (manj mleka, spremenjen okus mleka...) po vadbi.
Nekje sem zasledila, da se po večji obremenitvi spremeni okus mleka in otrok noče piti in da fizična aktivnost zmanjšuje tvorbo mleka.
Čeprav bi mi odgovarjalo malo več telovaditi, ne želim, da bi zaradi tega prenehala dojiti.
Hvala za odgovore in lep dan

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenje in fitnes
23.1.2006 11:24:42   
SIJA
Živ, sama orbitrekam(30-45 min) in velikko hodim vsak dan od 5 tedna dalje- vse o.k.
Je pa dr. Pušenjak na to temo napisal, da mamici, ki polno doji ne preostane čas za pretiravanje- torej brez skrbi. Sama sem šla že v savno7 teden- vse o.k.
Veliko užitkov ob vadbi, S

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenje in fitnes
23.1.2006 11:45:01   
mia-2
Mislim da je še malo prezgodaj, glede na to da si šele dober mesec po porodu.Men so v fitnesu rekli da jih vzamejo šele po 4 mesecu, ker so že imeli nevšečnosti v zvezi s tem.Mogoče se ženska počuti super in se lahko zgodi da to kasneje pride za njo(mislim pretiravanje s telovadbo).

(odgovor članu SIJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?