|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ptičja gripa
16.2.2006 22:41:20   
Vesna
helo ženske.a se kaj bojite jest  perutnino?jaz kljub vsemu kar vem,teoretično ne moreš zbolet,če fajn vse prekuhaš,se malo bojim.kako kaj prakticirate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ptičja gripa
17.2.2006 8:26:34   
lelaval
Zaenkrat še jo jem.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ptičja gripa
17.2.2006 8:32:10   
Cebelica Maja
Jaz jo tudi še vedno jem. Saj pravijo, da je naša perutnina "zdrava" in da se nam ni potrebno nič bati.

Danes v Financah pa piše tole:
Ali lahko jemo mehko kuhana jajca?
Spletne strani napotkov za ukrepanje ob ptičji gripi odsvetujejo uživanje mehko kuhanih jajc. Ne samo zaradi ptičje gripe, tudi zaradi možnosti salmonele. Uživanje ustrezno pregledanega in obdelanega piščančjega mesa ni nevarno. Svetujejo pa dobro pečene piščance - brez krvavih delov ob kosteh.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ptičja gripa
17.2.2006 10:20:03   
Ro-La
jem in bom še naprej jedla...

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ptičja gripa
17.2.2006 13:45:08   
mojsoncek
tudi mi  še vedno jemo perutnino... in zaenkrat ni kaksn vecje bojazni, da je ne bi (saj je nikoli ne jemo surove user posted image )

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ptičja gripa
14.3.2006 10:14:24   
Reja
Jaz je ne jem.user posted image  Pa ne zaradi ptičje gripe. Sem se na začetku nosečnosti en dan fino najedla piščančjega fileja in od takrat ne morem niti receptov, ki vsebujejo perutnino, brati.

Sem se na svoj način rešila pričje gripeuser posted image .

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ptičja gripa
24.3.2006 1:32:23   
3new!yes!!
ah normalno jo jemo se naprej

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ptičja gripa
24.3.2006 12:55:56   
Pikica06
Ja. Če je meso pečeno, se itak virus uniči. Vsaj tako trdijo! Meni trenutno drugo meso sploh ne paše.

(odgovor članu 3new!yes!!)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ptičja gripa
24.3.2006 18:11:20   
Anonimen
edino meso ki ga jem je piščanc..no kako govedno še pojem kej druzga pa ne. edino le jajc na oko ne jem več ampak jih umešam, pa ne tolk zarad gripe k zarad salmonele

(odgovor članu Pikica06)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?