|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptamil AR
30.1.2006 15:51:08   
nejča
Našuser posted image je Aptamil AR od svojega 3. meseca naprej, saj je močno polival. Zdaj bo kmalu 6 m. star in jemo gosto hrano 2× dnevno, zjutraj, popoldne in zvečer pa Aptamil AR. Ne vem, ali bi bilo bolje mu dat že Aptamil2, sploh za kašice in zelenjavne pireje pa še veliko cenejši je. Nima pa nobenih alergij pa smo že res veliko stvari probal.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aptamil AR
30.1.2006 16:04:08   
usa
tudi mi smo jedli aptamil AR in tudi jaz sem ji poskusila pri 6 mes. dati drugo mleko in ji takrat še ni odgovarjl.tako da sem ji aptamil AR dajala vse do 10 meseca.sedaj ko bo pa dopolnila kmalu 1 leto pa mi je začela piti hipp 3 (najraje ima iz mullerja okus banane)in ga spije po 150ml zjutraj in zvečer.lahko pa poskusiš kajti aptamil ima male paketke 1 in 2.

_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.


(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aptamil AR
30.1.2006 22:17:13   
Barči78
Neja je stara 8 mesecev, pa ji še vedno dajem Aptamil AR. Drugače pa pije mleko samo še zjutraj in zvečer, ostale obroke imava goste, pa tudi polivati je nehala, samo kaj pa vem, sem tolikokrat slišala, da Aptamil 2 rad zvija otročke.
Tko da nevem, če ga rad pije in normalno pridobiva na teži, jaz nebi komplicirala. Pediater je nam rekel, da po 8. mesecu lahko dam navadno mleko 3,5 maščobe in mi smo že probali, pa ni bilo reakcije.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu usa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aptamil AR
31.1.2006 8:45:41   
nejča
Hvala za mnenji. Še nekaj me zanima: koliko časa, če sploh, ste imeli dvignjeno vzglavje v posteljici
pa še, kako ste zagotovile, da so čaji in sokci ostali v želodcu, saj so redkejši od Aptamila AR?

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aptamil AR
31.1.2006 12:28:40   
usa
mi smo imeli vzigjeno vzlavje cca do 5mes.čajek in sokec sem ji dajala po požirkih ampak ga je večkrat polila kot pa da ji je ostalo kaj v bušiju.

_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.


(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aptamil AR
31.1.2006 18:26:08   
Barči78
Vzglavje sva ji spustila okoli 6. meseca, čaja pa itak nikol ni nevem kolk hotla piti, ni bila žejna. Ampak sedaj pri osmih mesecih sem se prvič prepričala, da tudi čaja ne poliva več, ker smo ravno preboleli rota virus in je popila skoraj liter čaja na dan, pa ga ni polila.
Moram pa rečt, da čaj prej ni nikoli ostal v njenem želodčku, dokler nismo kakšen mesec jedli čez dan gosto hrano.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu usa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?