|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče zize - please help!!!!
13.1.2006 15:27:09   
thunder
Malo prej - ko naj bi bil najin naslednji obrok - se je moj pikec odločil da nočeuser posted image zize. Pojma nimam kaj mu je. Parkrat je potegnil (doker je orn teklo) potem pa se je obrnil stran in čim sem ga približala je začel tulit. Sem ga dala na drugo stran in se je ves čas stran obračal in jokal. Mleka imam dovolj, jedla nisem nič novega oz. posebnega....To mi še nikoli ni naredil, tudi če ga je full šraufalo zize nikoli ni odklonil. Kaj naj naredim?  Star je 3 mesece.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noče zize - please help!!!!
13.1.2006 15:35:28   
Jessy
Meni tako dela, kadar ni lačna, zato ji takrat dam dudo. To pa vleče!
Počakaj kakšno uro, pol pa spet poskusi!

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noče zize - please help!!!!
13.1.2006 18:03:02   
AKŠ
mogoče je imel samo "slab trenutek"- boš videla kako bo pri naslednjem obroku.

upam da je to - nočem te plašti, ampak pri meni je bilo isto- čez dva dni sem pa fasala mastitis (otročku je očitno mleko že prej grenilo, ko jaz še nisem nič občutila) - upam da pri tebi ni to.....

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noče zize - please help!!!!
13.1.2006 19:16:36   
mamči
Moj mali se tako obnaša,ko ni lačen, ali pa mu pozorost bega drugam - "nima" časa za jesti, ker ga vse druga zanima.
Včasih se celi dan tako obnaša, drugi dan pa bi bil stalno priklopljen.

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noče zize - please help!!!!
13.1.2006 20:12:18   
tina104
Moj ponavadi to dela, ko ni lačen, pa zgleda hoče samo sesat, mu dam pleničko in mu je to čisto všeč ali pa ga dam v položaj za podiranbje kupčka in potem sesa mojo ramo - pleničko na rami. Včasih pa ful joče tudi, ko mleko preveč izteka oz. prehitro teče in ne more požirat. Pomaga, če si malo mleka izčrpam.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noče zize - please help!!!!
22.1.2006 19:53:41   
TORTICA
Mi smo imeli enak poblem pi 4,5 mesecih. Par dni je tako delal potem  pa sem si mleko istiskala in je pil po steklenički.

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noče zize - please help!!!!
31.1.2006 10:05:54   
Urša
Thunder, a se je zadeva uredila? Moj mi to dela že 2 tedna in nič kej bolš ne kaže... sicer še vztrajam, ampak je res utrujajoče. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Noče zize - please help!!!!
31.1.2006 10:24:04   
Anonimen
Morda pa je res trenutna muha?user posted image
Da nisi slučajno s kakšno kremo,mlekom za telo namazana?Ali pa od mila?
Morda je zaznal kakšen okus,ki mu ni po godu?

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noče zize - please help!!!!
31.1.2006 11:13:41   
Urša
Ne, nič novega, vse po starem.user posted image  Sem pa že od parih slišala za podoben primer in se je uredilo samo po sebi. Upam,da se bo pri nas tud.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Noče zize - please help!!!!
31.1.2006 15:09:19   
thunder
Ja očitno je to neka nova finta - no zdej traja že kar nekaj časa. V tistem trenutko ko noče zize mu dam dudo in jo zagrabi in duda (drugače je sploh ne mara) in ko se malo umiri, mu jo vzamem in mu uturim zizo. Včasih rata včasih pa jok in stok. Če noče mu čez kake 15 min spet ponudim zizo in potem se navadno priklopi. Me je pa ful presenetu s to novo finto, ker kaj takega nisem pričakovala, glede na to da je zelo rad priklopljen na mene (sploh ponoči).

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Noče zize - please help!!!!
31.1.2006 22:37:15   
nana 27
Pri nas se je pa tako nehalo dojenje user posted image  Jaz sem bila čisto žalostna, ker ni hotel piti, majice so bile premočene, tako da sem se zaradi tega zelo presekirala. Zdaj vidim, da bi morala vztrajati, ampak meni je posledično zaradi sekiranja in premalo časa za črpanje, mleka zmanjkalo. Meni se zdi, da so krivi krčki, tako da ga v tistem hipu pomiri z dudko in šele kasneje poskusi znova z dojenjem.

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?