|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Povejte katere maste za met bebico OKTOBRA!!!!
5.2.2006 15:30:21   
pilotgirl
Evo punce mene pa zanima če ima še katera za rodit oktobra.
papa maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Povejte katere maste za met bebico OKTOBR...
5.2.2006 16:38:56   
Anonimen






zakaj pa ne pogledas pod oktoberke?user posted image user posted image http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=628160&key=oktober

(odgovor članu pilotgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Povejte katere maste za met bebico OKTOBR...
5.2.2006 16:51:45   
lenika
Predvidevam, da zato, ker so to lanske oktoberke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Povejte katere maste za met bebico OKTOBR...
5.2.2006 18:25:22   
Arabela
Pozdravček! Sem čisto na novo pečena nosečka! user posted image  Rok imamo 2. oktobra 2006.

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Povejte katere maste za met bebico OKTOBR...
6.2.2006 8:33:11   
pilotgirl
lepo,mi pa 7. Ja jst mislim letošnje oktobrke.
papa maja

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Povejte katere maste za met bebico OKTOBR...
6.2.2006 9:36:23   
Špela100
Živjo, jaz si pa kar ne upam  vpisati med oktoberke, saj sem imela v novembru čiščenje in sem zdaj spet noseča. Upam, da se zdaj izteče vse tako kot je treba in 10.10. dobimo pikico.

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Povejte katere maste za met bebico OKTOBR...
6.2.2006 15:22:42   
Nina06
Tudi mi bomo manj spali od 13.10. user posted image ! Marca, na prvem pregledu zvem, če bo res vse ok.

lp

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Povejte katere maste za met bebico OKTOBR...
7.2.2006 0:25:36   
Mari71
JUHU, BRAVO Spela100!user posted image user posted image user posted image Tako sem vesela zate. V zadnjih treh mesecih sem se velikokrat spomnila nate. Zelim ti lepo in nestresno user posted image  (pa sedaj ne it na prvi UZ pred 7im tednom!) in en lep zacetek povecane druzine v oktobru. Cuvaj pikico, predvsem pa pogumno in optimisticno dalje! Se eno prav posebno user posted image  samo zate.
Lp, majcica Mari, 28t

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Povejte katere maste za met bebico OKTOBR...
7.2.2006 11:39:44   
Špela100
O Mari ful hvala, ja jaz sem spet nosečka, saj pravim sprostila se bom šele po prvem pregledu, se moram še naročiti. Upam, da bo vse ok. Saj veš prej ali slej bi se takrat končalo tako kot se je...tako..da..
Res hvala za lepe želje. Jaz tudi tebi in tvoji pikici pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Povejte katere maste za met bebico OKTOBR...
7.2.2006 20:09:58   
mis



Evo, danes sem naredila test in zagledala user posted image . Mela sem ze eno ciscenje septembra in odstranitev pregrade oktobra, zdaj pa upam, da bo OK. Rok naj bi bil 18.10.user posted image



(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?