|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Klomifen - NUJNOOO
28.2.2006 19:21:06   
cocki
Pomagajte mi!!!! Punce, ki ste jemale Klomifen ( po 2 tableti od 5. do 9. dne ciklusa), povejte mi KAKO STE GA PILE? Po 2 tableti skupaj ali eno dopoldan, drugo popoldan? PROSIM VAS ZA HITRI ODGOVOR, KER JE MOJ G NA DOPUSTU JAZ SEM PA DANES ZACELA JEMATI TABLETE!!!

100 X HVALA 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Klomifen - NUJNOOO
28.2.2006 19:55:14   
Sulfinija
Ja jaz sem jemala takole klomifen med tem delom ciklusa.In sicer eno zjutraj po zajtrku in pa eno zvečer po večerji.Pa malo bodi pozorna na stranske učinke,da se ti ne bi slučajno jajčniki večali,če kaj takega kake bolečine opaziš opozori nanje svoje G.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Klomifen - NUJNOOO
28.2.2006 20:42:25   
Ženkica
Jaz sem jemala eno zjutraj in eno zvečer- oziroma na 12 ur .

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Klomifen - NUJNOOO
1.3.2006 7:40:46   
cocki
Najlepša HVAAAAAAALAA!!!

Mojca kako si pa ti opazila večanje jajčnikov? Napet trebuh al kaj?

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Klomifen - NUJNOOO
1.3.2006 7:41:53   
cocki
Aja Mojca, če smem vprašati ali je bilo kaj učinka od Klomifena?

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Klomifen - NUJNOOO
1.3.2006 9:20:54   
Sulfinija
Ne jaz hvala bogu tega nisem imela.Po zadnji škatlici klomifena ko sem ga jemala za IUI senm bila no ful depresivna nimam pojma zakaj.
No jaz sem ga jemala leta 2003-2004 štiri škatle brez uspeha in natp še štiri škatle ko sem imela v MB IUI in vsi štirje so bili -.Zanoisla pa sem naravno po vsem tem prenahanju oziroma ko bi se v MB morala naročiti na peti IUI.Žal sem tudi spontano splavila v 8t5d.Tale petek pa začnem z injkecijami za IVF.
Tkole torej ne vem kaj je bilo ali sem še res bila kaj nabita od klomifena da sem pol po vsem tem zanosila ali kako nimam pojma in ti ne morem pomagati.Baje pa klomifen učinkuje še tri mesece,ko ga prenehaš jest.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Klomifen - NUJNOOO
1.3.2006 9:57:39   
Manja77
cocki, jaz sem prvi dve rundi klomifen jemala eno zjutraj in eno zvečer. Potem pa sem dr. Pušenjaka na sosednjem forumu vprašala, pa je rekel, da on priporoča da se obe tableti vzameta skupaj. Tako sem naredila zdaj v tretjem ciklusu. Zdaj pa nestrpno čakava a bo kaj al ne.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Klomifen - NUJNOOO
1.3.2006 10:57:26   
cocki
Ma jst sem čist zmedena, nevem več koga naj poslušam. Poklicala sem v skoraj vse lekarne, klicala sem sestro od G, prav tako par G ... in povsod dobim različna mnenja, kakšni pravijo obe skupaj naj vzamem, kakšni pa naj ločeno ( dop. in zvečer) user posted image user posted image user posted image user posted image  
STRAH ME JE, DA NE BI KAJ ZAFRKNILA, KER SEM KOMAJ DOČAKALA, DA ZAČNEM JEMATI KLOMIFEN, OZ. SEM KOMAJ DOČAKALA, DA SE JE ZAČELO KAJ PREMIKATI ...

(odgovor članu Manja77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Klomifen - NUJNOOO
1.3.2006 11:12:08   
tiaz
Pozdravljene !
Tudi jaz sem bila na Klomifenu, in sicer prvič 5 dni po 1 tableto/dan in drugič 5 dni po 2 tableti/dan (zjutraj in zvečer). Tako, da mi zdaj res ni jasno, kako jih moramo jemat, ko pa Manja 77 pravi, da obe naenkrat!

Lp

TIaz

(odgovor članu Manja77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Klomifen - NUJNOOO
1.3.2006 12:14:48   
Sulfinija
Ne ve jemljite eno zjutraj in eno zvečer jaz sem klomifen jedla osem mesecev in vedno tako in je bilo vedno vse ok.Meni tole noben ni nikoli rekel naj jemljem obe naenkrat.Ti pa se žal odloči sama samo vedi,da ne more biti nič narobe kajti obe bosta v tvojem telesu ali ločeno ali pa obe naenkrat.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Klomifen - NUJNOOO
1.3.2006 13:09:06   
cocki
Mojca HVALA TI ŠE ENKRAT! Prav imaš, v bistvu je res, da bosta obe v mojem telesu. Jaz bom pila eno zjutri in eno zvečer in molila, da bom v teh 3 mesecih user posted image , kar želim tudi vsem puncam na tem forumu.
NAJ BO LETO 2006 ZA NAS VSE PLODNO!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Klomifen - NUJNOOO
1.3.2006 13:18:13   
Crnitulipan
Pravilna terapija, zaradi načina, ki ga klomifen je (in to pravi tudi dr. Pušenjak na svojem forumu), je 2 tableti naenkrat, 5-9 dan ciklusa.
Pri meni se na žalost ni obnesel. Sem pa pri tem opravila še klomifenski test, da se vidi ali imam še kaj rezerve . to pa je bila dobra novica, saj je zaenkrat še vse OK. Ja, leta so tu.... še malo pa bom 40....   

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Klomifen - NUJNOOO
1.3.2006 13:26:58   
cocki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crnitulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Klomifen - NUJNOOO
1.3.2006 18:59:36   
emaa
Jaz sem jemala klomifen 2/1 tbl, kar pomeni 1 zjutraj, 1 zvečer. Poglejta kaj so vama v lekarni na škatlico napisali. Jaz sem preverila pri G in v lekarni in je bilo 2x na dan. NI pa nič narobe, če se vzame obe hkrati, ker nekateri napišejo naj se tako jemlje.

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Klomifen - NUJNOOO
5.3.2006 11:14:31   
Helena79
Po 7 mesecih neuspehov zanositve sem se odločila, da bom jemala klomifen. Jemala sem od 4-9 dne ciklusa M. Jemala sem eno tableto zjutraj in eno popoldne. Že prvič mi je test pokazaluser posted image user posted image user posted image user posted image . Po jemanju tablet nisem čutila nobenih bolečin ali slabosti.

Želim ti, da se tudi tebi kmalu posreči postati user posted image .

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Klomifen - NUJNOOO
6.3.2006 12:56:56   
cocki
Joj Helena79 HVALA TI!!!
Rabila sem nekoga, da mi napiše to kar si mi ti!!! Včasih že mislim, da ne bom nikoli user posted image , potem si pa spet rečem, ma sej bom, bom pustila času čas ampak kaj, ko je to močnejše od mene in ne morem in ne morem nehati misliti na user posted image !

Hvala ti za želje in spodbudne besede, tudi jaz tebi želim iz user posted image  vse naj naj!


Lp, Nataša

(odgovor članu Helena79)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Klomifen - NUJNOOO
7.3.2006 10:45:47   
ona78
Zakaj pa je meni predpisal samo pol tabletke na dan???user posted image user posted image
Prvi ciklus sem jemala 1 tableto 3-7 dan, ta ciklus pa samo polovičko??
a se katera spozna na ta način doziranja??

lp user posted image

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Klomifen - NUJNOOO
7.3.2006 11:24:15   
Tia-na
Verjetno je na UZ ginekolog vidu, da bo pol doze dovolj??? ne vem, ugibam. Jst mam kr dve tabletki na dan od 3-7 dneva.

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Klomifen - NUJNOOO
7.3.2006 12:10:29   
biba.73
Helo!

Jaz sem sedaj tretji ciklus na klomifenu in to od 3.-7. dne po dve tbl/dan (prejšnja dva ciklusa po eno tbl/dan). Moj problem je, da sploh ne vem, kdaj imam ovulacijo, saj nimam nobenih tipičnih znakov, špika me pa itak non stop nekaj tam spodaj, drugače pa nobene sluzi.
Že pred jemanjem in tudi sedaj imam neredne cikluse npr. 1. mesec jemanja klomifena 36 dni, 2. mesec jemanja 40 dni. Danes je 30. dan in jo pač že čakam, čeprav si potiho želim da ne pride. Problem je v tem, da se mi je danes zjutraj pojavil bel bolj gost izcedek brez vonja in kličem ginekologinjo in mi sestra reče, da je pa to ovulacija, da ni nujno, da je sluz prozorna in da naj greva z mojim takoj v akcijo!!!!!!!!!!
Kaj mislite? A ima katera podobne izkušnje s takim belim izcedkom?

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Klomifen - NUJNOOO
7.3.2006 12:24:53   
Tia-na
Kolkr jst vem, je pri ovulaciji prozoren izcedek - tak k beljak.
Bel izcedek jst dobim par dni pred M. user posted image

A maš kake hude stranske učinke pri jemanju? jst jutr začnem pa me je kr strah.

(odgovor članu biba.73)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Klomifen - NUJNOOO
7.3.2006 15:07:20   
biba.73
Ja nimam kej, al je ovulacija al ni, mojega tako zdaj par dni ni, tako da akcije ne bo. Kar bo pa bo, upam pa da je že prej kej ratalo........

Stranske učinke sem jaz čutila predvsem prvi in drugi mesec jemanja, zelo sem bila napeta, mozoljasta, prsi so me bolele pred menstruacijo in špikanje v spodnjem delu. Ta mesec, ko imam povečano dozo na 2 tableti/dan pa nobenih stranskih učinkov, kožo na obrazu imam ful lepo, samo prsi me malo bolijo, vendar samo na dotik in so rahlo povečane, apetit imam pa dober vse tri mesece (preveč pojem), ampak se nisem nič zredila!

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Klomifen - NUJNOOO
9.3.2006 10:09:28   
Manja77
Kot sem že zgoraj napisala sem bila zdaj trtji cikel na Klomifenu 2 na dan, 5-9 dan. In prva dva ciklusa sem jih jemala eno zjutraj in eno zvečer, zdaj pa sem obe na enkrat. In ne boste verjele, včeraj sva končno zagledala user posted image ali pa user posted image  sem tok srečna user posted image . Punce samo ne obupat pa bo.

(odgovor članu biba.73)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Klomifen - NUJNOOO
9.3.2006 10:13:29   
cocki
Jooooooooj Manja77 user posted image user posted image user posted image  ČESTITAAAM TI!!!
Kako lepo je tole prebrati, prov polepšala si mi dan in mi vlila upanje - HVALA TI!

Želim ti čudovitih user posted image , čuvaj se in čuvaj svojo user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Manja77)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Klomifen - NUJNOOO
9.3.2006 12:42:33   
ona78
user posted image  user posted image  čestitam Manja!!!! user posted image  user posted image  

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Klomifen - NUJNOOO
13.3.2006 12:22:07   
Matejci
Pozdravljene!
Rabila bi en nasvet. Klomifen sem vzela že drugi ciklus. Ko sem jemala prvič me je samo malo pikalo po jajčnikih. Zdaj pa sem imela dva dni full bolečine. V jajčnikah pa sem imela tak občutek, kot da bi me kdo z iglo zbadal. Ko so bolečine prenehale pa se mi je začela slabost. Vse to pa se je začelo dogajat 6 dni po jemanju klomifena. Je to normalno?

Hvala za nsvet

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?