|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje&kako kopati dojenčka?!
18.2.2006 17:16:48   
Eja_1
Živ!
Imam majhno banjico, ker je le-ta vgrajena v previjalno komodo. večje banjice nimam kam postavit, v kopalnici pa imamo samo tuš.
Naša pupka je sedaj v 5. mesecu. Problem bo nastal, ko bo banjica premajhna. Že sedaj je nekam majhna in ji težko spiram laske z vodo.
Kako oz. kje naj jo kopam?
Pomislila sem, da bi kupila globlji lavorček in ga dala pod tuš ali pa odtok v tušu zaprla in natočila vodo ter jo tako okopala, a to pride v poštev šele ko bo sama sedela.
Ima katera od vas še kakšno idejo.
Čau, M.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje&kako kopati dojenčka?!
18.2.2006 17:24:00   
hubi
Kupi običajno otroško banjico, pa jo daj pod tuš.

(odgovor članu Eja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje&kako kopati dojenčka?!
18.2.2006 17:25:39   
viv_
Kupi stol flipper (ali kako se reče) za v banjo. To daš lahko tudi v tuš kabino na tla in je super. Mi smo ga v banji uporabljali od 5 mesecev pa do 1 leta, potem je bila pa prevelika.

(odgovor članu Eja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje&kako kopati dojenčka?!
18.2.2006 18:21:47   
ameli
Hojla, v mojem albumu si lahko pogledaš "podstavek" za kopaje dojenčka. Super zadevauser posted image !!!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje&kako kopati dojenčka?!
18.2.2006 19:39:06   
lelaval
Mi imamo tudi samo tuš. Banjico ji zdaj pri 8 mesecih, ko že šprica postavim kar v tuš.
Starejša dva sta se kopala kar v bani od tuša - sem zamapšila odčep in tudi ona se bo, ko bo prevelika za banjico.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Eja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
18.2.2006 20:08:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje&kako kopati dojenčka?!
19.2.2006 18:54:11   
ameli
Ja Nalin. Mi kopamo Marka samo v bani. Ta zadevica ima spodaj dva čepka, ki se pritrdita na dno bane (vakum), tako, da ni šans, da bi se kaj premikalo. Sem pa kupila v Toysu za cca. 15 eurov.
Maek se v tem podstavku počuti zelo svobodnega in veselo brca in špriva.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje&kako kopati dojenčka?!
19.2.2006 19:18:06   
tincci
To imamo tudi mi, ZAKON! Na žalost se lahko uporablja le do 8kg oziroma max 70 cm, naša Hana ima pa že dobrih 8kg, tako da ji je malo na ozkouser posted image Škoda, res super zadeva, ona uživa pa brca, jaz jo pa v miru umivam vmes.

Sej za kasneje se kupi pa stolček za v banjo, samo to mora že orng sedeti...

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje&kako kopati dojenčka?!
19.2.2006 19:28:32   
Anonimen
Ja, najbolje, da malo velji škaf ali večjo banjico postaviš v tuš kabino.

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje&kako kopati dojenčka?!
19.2.2006 19:30:04   
spacey
Če ni zelo velika, potem svetujem čebriček. Naš je v njem zelo užival in še lažje ga je dati v tuš kabino, ker je manjši.
Sicer smo pa mi, pri 6 mesecih prešaltali kar na tuš varianto, ker je že lepo sedel in še v čebričku je začel vstajat, tako da ni bil več varen. Ampak nam je pa mega služil.


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?