|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali bi morala biti že zaskrbljena?
17.2.2006 10:01:39   
Bojana 78
Včeraj sem vstopila v 19. teden. Skrbi me, ker še vedno ne čutim svoje pikice user posted image . To je moja prva nosečnost. Skrbi me, da je kaj narobe. Pregled imam šele naslednji teden (23.2.), vendar me bo do takrat ''pobralo'' od skrbi. Kaj mislite ve? Je moja skrb odveč ali ne? Lep dan in vikend vsem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali bi morala biti že zaskrbljena?
17.2.2006 10:04:03   
Ro-La
nekje do 23. tedna maš čas da začutiš svojo pikico....nič skrbetuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Bojana 78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali bi morala biti že zaskrbljena?
17.2.2006 10:05:30   
Anonimen
Menda naj bi gibe čutili nekje na sredi nosčenosti, to je 20 tednov. Jaz jih takrat še nisem, še kar nekaj tednov pozneje mi ni bilo jasno, ali kaj čutim ali samo zrak, ki se mi pretakal, ker to sem čutila že pred nosečnostjo.user posted image  Tako da me je imel še G dovolj in je v knjiživco kar napisal, da gibe čutim.user posted image
Nobene panike, če je na UZ vse v redu, potem res ni treba čisto nič skrbet. Sploh pa je še zgodaj, menda se pri prvi nosčenosti gibe čuti nekoliko pozneje.

(odgovor članu Bojana 78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali bi morala biti že zaskrbljena?
17.2.2006 10:06:01   
F*S*M
Oj, nič ni narobe, ker v prvi nosečnosti čutiš gibe malce kasneje, to se pravi po 20 tednu, vsaj tako mi je g. rekla, lahko pa tudi še kak dan pozneje, pa saj če imaš drug teden pregled sploh ni panike, lahko pa da si ga že čutila pa se tega nisi zavedala.

Nič ne skrbi to je normalno taqm po 21 tednu pa te lahko malce skrbi



_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Bojana 78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali bi morala biti že zaskrbljena?
17.2.2006 10:57:18   
HuAnita
Možno pa je, da jih je čutiš, ampak ne veš, da je to to....
Ker meni se je prvič zdelo, kot da bi se mi nekaj pretakalo po želodcu, čisto nalahn, šele čez nekaj dni sem skapirala, da je to to...
Sicer pa vse še pride, jaz potem zadnja 2 meseca nisem mgla spati, tao me je brcala, tudi ponočiuser posted image

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali bi morala biti že zaskrbljena?
17.2.2006 11:20:24   
sazi
Tudi jaz sem našega pikeca začutila dokaj pozno - nekje v 22. tednu. Tam nekje do 23. tedna ni nič narobe, če ga še ne čutiš. Pri meni je bil "vzrok" za dokaj pozno čutenje brcik tudi spredaj ležeča posteljica - kar pomeni, da je otroček brcal v posteljico in potem občutki res niso prišli do mojega površine mojega trebuha. Kar mirno počakaj na pregled - brcik bo kasneje še preveč user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali bi morala biti že zaskrbljena?
17.2.2006 11:24:51   
Maxica
Ne, nič se ne obremenjuj s tem. Sploh če imaš že drug teden pregled, ni panike, bo že G.povedal, da je vse ok. Itak so ti pa že druge povedale, da imaš še par tednov čas.
Morda pa res že kaj čutiš, pa ne veš, da je to to. Jaz sem prvo premikanje čutila kot nekakšno pokanje balončkov v trebuščku, ene punce pa to občutijo kot frfotanje metuljčkov.
Bodi brez skrbi!

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali bi morala biti že zaskrbljena?
17.2.2006 14:38:04   
Bojana 78
Punce hvala za vaše spodbudne besede. Sedaj bom kar bolj mirna. Lep vikend.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?