|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odstranitev pregrade - kako poteka?
21.9.2011 12:03:08   
Anonimen
Potrebujem samo informacijo koliko časa ste morale ostati notri v bolnišnici ko so vam odstranili pregrado-septum?

Prosim prosim za odgovor....


Ali mi lahko še katera pove kako poteka postopek.

Vem da je bilo o tem že nekaj napisanega sem prebrala ampak ali je bila mogoče katera letos na taki operaciji?

Zahvaljujem se vam za kakšen odgovor



< Sporočilo je popravil Eja RR -- 21.9.2011 23:00:04 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali mi lahko katera pomaga?
21.9.2011 16:45:08   
vesper
anonimna pri meni je vse skupaj trajalo tri dni. Prvi dan prideš noter zjutraj in dobiš še zajtrk, potem nič več, ker moraš bit tešča za OP. Popoldan in zvečer dobiš svečke odvajalne, da se popolnoma sčistiš user posted image . No, drug dan imaš OP in tretji dan greš že domov. Kako pa poteka točno OP, pa ne vem, ker sem bila pod narkozo, sicer mi je dr.razložil nekako takole, da nardijo zarezo skozi popek in nižje, kar se itak potem vidi, kje je zareza, no im potem to nekako preščipnejo ali kako. Meni je ob enem še pregledal jajcevode in jajčnike. Glej, to sem zdaj povedala čisto po domače, verjetno sem kaj tudi spustila, ampak itak ti pred OP vse razložijo kaj in kako bo potekalo. Tako da nič bat. Pri meni je tako, majn vem, boljše je, me prav nič ne zanima kako oni tam noter rovarijo, samo naj nardijo svoje delo uspešno user posted image

upam, da sem ti kaj pomagala. Pa srečno user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali mi lahko katera pomaga?
24.9.2011 19:16:34   
thanchyka
Hej,

začetek je bil pri meni isti kot pri vesper, traja 3 dni bolnišničnega bivanja, jaz sem prvi dan dobila še kosilo, postopek pa je potekal skozi maternični vrat- nobenega pikanja od zunaj. Tudi meni so naredili prehodnost jajcevodov, tu pa so skozi zadnjo steno nožnice vstopili v trebušno votlino in z zgornje strani vstopili v jajcevoda- gre za postopek transvaginalne hidrolapraskopije.  Ni pa nič hudega, če sem jaz prenesla, pol lahko vsi user posted image

Držim pestke, da bo vse ok! user posted image

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali mi lahko katera pomaga?
26.9.2011 19:18:35   
BA2008
pri meni jetrajalo le kakšno uro

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

(odgovor članu thanchyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali mi lahko katera pomaga?
9.10.2011 20:03:38   
skarabej
No, v Mariboru ti pregrado odstranijo kar ambulantno- brez narkoze- pa še zraven lahko spremljaš na ekranu- kaj se tam notri dogaja!Če boli...? Ja, ni prijetno - mal zobke stisneš, mal te s pogovorom zamotijo pa je to to - si pa po posegu še par ur bled kot stenauser posted image . No,nekakšno tekočino ti vbrizgajo tam spodaj - da mal omrtvijo tkivo - samo pri meni ni kaj dosti pomagalo - sem pa preživela! In po posegu odležala še 5-10 min in šla domov.user posted image

(odgovor članu BA2008)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali mi lahko katera pomaga?
23.10.2011 13:31:29   
lunica 85
jaz sem imela enako kot  vesper.Čez popek ,trajalo je 3 dni in bolečina-NOBENE ,vsaj mene ni bolelo.

PO 6mesecih sem zanosilauser posted image


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu skarabej)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali mi lahko katera pomaga?
24.10.2011 17:25:58   
diana_25
jaz sem prvi dan prišlo v bolnišnico, drugi dan dopoldan (okol desetih) sem bila oprerirana, popoldne izpuščena iz bolnice

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali mi lahko katera pomaga?
7.11.2011 17:31:51   
Anonimen
user posted image Danes sem bila na ultrazvoku in ginekologinja mi je povedala da imam pregrado in policistične jajčnike. Stara sem 22 let. rekla mi je da dokler nemislim zanosit ni potrebe da mi odstranijo pregrado in v jajčnike neredijo neke luknice nevem točno. Zanimam me ali cite na jajčnikih res nemorejo same izginit , ginekologinja mi je rekla da po vsej vrjetnosti ne. Ali policitični jajčniki še kako drugače vplivajo na nosečnost kot tako da je teško zanosit. In ali bi šla na poseg kljub temu da še nisem bila noseča prden bom to načrtovala. čist sem obupana  že celi dan nevem kaj naj naredim user posted image user posted image ....Hvala za odgovor

(odgovor članu diana_25)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?