|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SPALNA VREČA
25.2.2006 14:39:54   
Rubin.
Ker se naša sončica rada ponoči odkrije - beri zbrca, sva nabavila spalno vrečo. Zdaj pa me zanima: ali naj jo še pokrijem čez spalno vrečo? Meni se zdi topla in je ne bi pokrivala, čeprav ima rokice zunaj, ampak tudi drugače jih navadno ven potisne.
Ali jih ve pokrivate čez spalno vrečo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SPALNA VREČA
25.2.2006 15:06:18   
taška30
Ja, odvisno kako zmrznjen je otrok, pa koliko imate temperaturo v spalnici. Pa kako debela je spalna vreča. Pri nas pod pižamo ne damo bodija, le pižamo in spalno vrečo brez rokavov, pa še zapnem ji vrečo le na enem ramenu (ravno toliko da ne zleze dol), pa ji je še vedno vroče.
Eno noč poskusi ne pokriti s kovtrčkom, pa malo opazuj temperaturo na zatilju, pa potipaj rokice. Pa boš videla.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SPALNA VREČA
25.2.2006 15:06:50   
Anonimen
Ja, jaz sem ga. S kakšnim tankim kovterčkom ali pa sem dala deko v kapno.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
25.2.2006 15:26:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SPALNA VREČA
25.2.2006 15:44:57   
poliloni
Odvisno kakšno temp.imate v sobi, pri nas je ta mal bolj pri zmrznjenih in ga zato še z odejico pokrijem, je pa res da imamo bolj tanko vrečo - brez rokavov.
Spodaj pa ima oblečeno tanko pižamico - bombažno -pajacka in bodi.
Ker je vreča trenutno v pranju pa ga pokrijem še s tanko dekico.
V sobi pa imamo okoli 19,20 stopinj.
Oboje pa smo do sedaj uporabljeli tudi zato, ker živimo v najbolj mrzlem kraju Slovenije in je ponoči včasih temperatura zelo padla (tudi na 17). Tako, da smo morali kupiti še električni radiator (tast namreč čez noč ugasne centralno).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SPALNA VREČA
25.2.2006 16:06:49   
Anonimen
Naš je oblečen v bodi z dolgimi + pižama (pajac s stoplaci) + vreča brez rokavov + koutrček, ko greva pa midva spat (ob cca 22h), mu pa še drekico čez vržem. Pa imamo cca. 20 stopinj.
Sem ugotovila, da bolj, ko mu je toplo, boljše spi.
Pa kot so rekle, malo probaj...

(odgovor članu poliloni)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
25.2.2006 16:23:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SPALNA VREČA
25.2.2006 16:35:12   
frutka_
Debela zimska veča+pižama pajac+18-20stopinj.
Pokrijem ga preden gem spat in ko izklopim cenralno. Pokrit je z odejo (polnilo volna).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SPALNA VREČA
25.2.2006 19:50:24   
Urška//
jaz je čez vrečo ne pokrivam, ker si odejico ravno tako dol zbrca, je pa vedno topla, tak da malo jo kontroliraj pa boš videla

lp

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SPALNA VREČA
25.2.2006 20:08:25   
spacey
Mi smo kupili spalno vrečo, ker se je mali odkrival. No potem smo pa ugotovili, da mu je vroče in smo jo ukinili.
Zdej zaspi odkrit, le potem ga pokrijem, ampak je zjutraj spet odkrit. Očitno mu tako paše.

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SPALNA VREČA
26.2.2006 21:16:14   
KODA
Pri nas smo spalno vrečo dobili,pa nobeden ni hotel biti v njej.Tastarejši še posebno ne.Se je tako drl in kričal,da sem ga še tisti moment dala iz vreče.
Oba rada spita bolj razkrita,kot ne.Jaz jima kadar je bolj mraz obujem nogavičke na nogice,pa spodnjo majčko z dolgimi rokavi oblečem..Tamalemu pa kdaj tudi žabice pod pižamico oblečem,odvisno kako je hladno.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SPALNA VREČA
26.2.2006 21:46:02   
blazka
Naš mali tudi spi v spalni vreči. Ko sem ga prvič dala v sp. vrečo, sem ga pokrila s kovtrčkom, kot prej, pa je spal eno uro, potem se je pa zbudil, pa hud jok. Sem vidla, da mu je ful vroče, tako da ga zdaj pokrivam samo z eno res tanko dekico. To mu je pa ravno prav.

LP

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SPALNA VREČA
27.2.2006 8:53:05   
kati*
ja


_____________________________

lp, K

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SPALNA VREČA
27.2.2006 9:20:43   
viv_
Mirna je bila samo v žaklu in nič pokrita. Je bolj "toplokrvna".

Pred kakšnima dvema mesecema se je pa spomnila, da ne bo več v žaklu. In od takrat naprej spi lepo pokrita.user posted image

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SPALNA VREČA
27.2.2006 9:29:16   
makica
Jaz jo oblečem v body z dolgimi rokavčki in jo dam v spalno vrečo tudi z rokavčki. Nato pa jo še pokrijem s kovterčkom. Naša user posted image se ponoči odkrije in ji je zgleda tako čist OK. 

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SPALNA VREČA
27.2.2006 14:30:17   
ZARA
Oblečena je v bodi z dolgmi rokavi, spalni pajac, zimska sp. vreča - nič pokrita! V sobi je cca 19-20 *C...

lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?