|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako ga pokriti ponoči?
25.2.2006 14:49:09   
lenika
Sem srečka nosečka, ki bo rodila meseca maja svojega prvega otroka, tako, da sem še precej nevedna. Zanima me, kako novorojenčka obleči za ponoči in s čim se ga pokrije?
Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako ga pokriti ponoči?
25.2.2006 15:32:56   
Anonimen
dojenčku obleči eno majčko, potem pa pižamico, najbolje bo če je pajac. potem pa ga pokriješ z deko in z kovtrom.( to je za pozimi). poleti pa ko je bolj vroče boš pa sama pri sebi videla kako ga moraš oblači, da mu ne bo prevroče ali da ga ne bo zeblo.

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako ga pokriti ponoči?
25.2.2006 15:39:45   
poliloni
Pri nas je že od rojstva ponoči oblečen v bodi z dolgimi rokavi in pižamico - pajacka (tako da ima noge v pižami), po rojstvu sem mu dajala na nogice še volnene copatke(take so imeli v porodnišnici, čeprav meni najprej niso bili všeč, a kaj ko ima naš mali mrzle noge in so bili ti copatki idealna rešitev). Pokrit pa je bil z odejico.
Ležal je v košku in spodaj sva mu dala še tenko dekico, da je bilo bolj mehko, ker so bile rjuhice meni pretrde.
Pod glavico pa sva mu dajala tetra plenico, ker je večkrat kaj iz njega priteklo :)
Sedaj ko je večji in ker je zima, pa ga oblečeva v bodi in tanko pižamico oz.pajacka - bombažnega, ga dava v vrečo (ker sicer vse s sebe zbrca) in ker smo v bolj hladnem delu Slovenije ga še z odejico pokrijeva.
V sobi imamo okoli 19, 20 stopinj (zdi se mi, da bolje spi če je hladneje).
Zadnje dva dni pa je brez vreče, ker je vse polulal in se suši, tako da mu dam čez odejico tanko dekico (tisto iz H&Mja, ki je bombažna, na eni strani pa fino mehka).
Star pa je 6.mesecev.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako ga pokriti ponoči?
25.2.2006 20:56:24   
andrejaz
Predvsem je to odvisno od tega, koliko stopinj imate v sobi v kateri bo spal dojenček.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako ga pokriti ponoči?
26.2.2006 8:12:22   
lelaval
Če zbrca odejo s sebe, ga daj v spalno vrečo - lahko je brez rokavov, pa mu daš čez bodi z dolgimi rokavi pižamico. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?