|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj avtosedež?
6.3.2006 21:25:34   
simona2
Mene pa zanima kdaj je pravi čas, da lupinico zamenjaš z avtosedežem? Vem, da je to pogojeno s kilogrami, velikostjo in pa seveda sposobnostjo sedenja. Moja user posted image  je stara sicer šele 6 mesecev in spada bolj v "lahkokategornike"user posted image , je pa kar velika. Že od začetka nisem zadovoljna s Pegperegovo lupinico, sedaj pa se mi zdi že res zelo, zelo utesnjena; novo lupinico pa res ne bi kupovala. No pa en teden že tudi samostojno sedi, tako da sem razmišljala ali bi morda že lahko nabavila avtosedež.

Zaniam me kdaj ste ve prvič nabavile avtosedež, kakšen in kakšni so bli odziviuser posted image ?

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj avtosedež?
6.3.2006 21:40:49   
b.nika
Mi smo našega user posted image  dali v avtosedež pri 7. mesecih, je tudi "lahkokategornik", je pa velik. Pri 6.mesecih je začel samostojno sedeti in se je skos dvigoval in jokal v lupinici. No, ko smo zamenjali z avtosedežem, spet uživa v vožnji. user posted image

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj avtosedež?
6.3.2006 21:44:23   
blazka
Mi smo našega dali v sedež pri 8m. Zdej ful uživa v vožnji, kar vriska v sedežu.

LP

(odgovor članu b.nika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj avtosedež?
6.3.2006 21:46:35   
pika_b
Lupinica je še vredu, če ima user posted image otrok primerno težo, ki je predpisana za vsako lupinico in glava ne sme biti višje od naslonjala, nogice pa lahko gledajo čez lupinico.

lp

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj avtosedež?
6.3.2006 21:53:53   
Bubamaraa
Mi smo dali hčerko pri 8-ih mesecih...Važno je to, da je glava stabilna...Je pa od vsakega otroka različno....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj avtosedež?
6.3.2006 22:15:22   
bombonček
Našo smo dali pri 8ih mesecih je bila za lupinico že prevelika.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj avtosedež?
6.3.2006 23:32:42   
KODA
Pri nas sta šla v avtosedež med 8 in 9 mesecem.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj avtosedež?
7.3.2006 9:14:01   
tina104
Našega smo dali v avtosedež pri par dneh manj kot 6 mesecev. Sedi še sicer bolj pijano, tako če mora sedet sam, ampak avtosedež ima rahel naklon, pa tudi sicer v njem lepo sedi. Poleg tega, da je že presegel težo 9kg takrat, smo se za avtosedež tako hitro odločili, ker smo imeli eno zares zelo čudno lupinico, ki ni bila za moje pojme niti malo varna kljub testu.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj avtosedež?
7.3.2006 9:17:44   
Anonimen
Lupinica je premajhna, ko so začetki naramnic NIŽJE od otrokovih ramen.
Mi smo ga dali v taprav sedež malo pred 6m, zdaj pa uživa kot tavelik user posted image

(odgovor članu tina104)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj avtosedež?
7.3.2006 13:34:48   
Tricia
Mi tud nismo čakali, da bi ji lupinica postala premajhna (čeprav je nogice že imela čez) in da bi ona dopolnila 9 kg (pol še dolgo ne bi šla v avtosedež, ker nima niti 8 kg). Tudi nismo čakali, da bi samostojno sedela (to pomeni da se otrok sam dvigne v sedeč položaj, a ne?), ampak ko smo videli, da lepo sedi, ko smo jo postavili v sedeč položaj, smo jo kar dali v avtosedež. Itak imamo dva, enega od 9-18kg in enega od 0-18kg, tako da zaenkrat uporabljamo tistega od 0-18kg....Aja smo jo pa vanj dali okrog 7.meseca. 

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj avtosedež?
7.3.2006 13:57:42   
Anonimen
Mi smo šli v avtosedež pri sedmih mesecih.

(odgovor članu simona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj avtosedež?
7.3.2006 15:31:47   
taška30
Uf, mi imamo pa še vedno lupino, pa imamo že čez 10 mesecev.user posted image  Je pa res bolj lahkokategornica - ima 8,5kg, lupina je pa kao do 13kg. Glavica ji še nič ne gleda čez, sem pa zdaj opazila, da se z nogami že dotika zadnjega sedeža v avtu. To pa ni več v redu, ne?user posted image

Še to: a ste jih dali v avtosedež od 9-18kg še preden so imeli 9 kg?

< Sporočilo je popravil taška30 -- 7.3.2006 15:33:34 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj avtosedež?
7.3.2006 20:47:14   
b.nika
Naš še pri dobrih 10. mesecih nima 9 kg, v avtosedežu je bil ko je imel okoli 7 kg. Imamo pa tisti avtosedež, kjer lahko reguliraš širino sedala in stranic. Full lepo je sedel notri.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?