|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vožički Hartan
7.3.2006 21:18:23   
GoYa
Tu na RR je link oz reklama za vozičke Hartan. http://www.hartan.net/strolli.htm
Ali ga katera ima? Kakšne izkušnje, nasveti, mnenja...?
Meni je vizualno zelo všeč. Ne vem pa kako je "v živo".
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vožički Hartan
7.3.2006 21:59:18   
pravljica
če bi zdaj kupovala, bi se namesto comforta verjetno odločila za skater S...takrat ga še ni bilo (prednost je to, da imaš na izbiro takšno paleto barv in ogledaš si jih lahko pri zastopniku v mozirju)...kvaliteta je pa tudi po moje na mestu

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vožički Hartan
7.3.2006 22:48:56   
Arwen
Ojla! Mi imamo Skaterja X in ga ne zamenjam.user posted image Ja, še bolj fino bi bilo, če bi imel vrtljivo sprednje kolo, ampak ne na način Skaterja S (mi vizualno sploh ni všeč), ampak bolj Quinny Speedy varianto. Kaj naj še rečem? Kvalitetni so zelo, cena je sicer med višjimi, ampak je vreden svojega denarja. Fino je, ker ima prvo kolo zelo široko in je zato zelo stabilen, kar sem pri drugih trikolesnikih pogrešala. Aja, pa veliko prostora ima (tako za dojenčka kot tudi spodaj v košari), kar je spet npr. pri Quinny-ju velik minus. Ugoden nakup ti želim! T.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vožički Hartan
10.3.2006 20:07:43   
zaspanka
mi smo se odločili za rs one. in to po dolgem dolgem razmisleku in pregledu celotnega trga vozičkov. naročili smo ga 2 dni nazaj   user posted image    tako da ga še nimamo. je pa res cena med najvišjimi...user posted image

(odgovor članu Arwen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?