|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Preveč popapca
17.3.2006 20:01:46   
NRMM
Ravnokar mi je kolegica sporočila, da njen 2 mesečni fantek poje po 170ml aptamila ar (mislim, da je ta proti polivanju) na vsake dve ure. Ko je klicala pediatrinjo ji je rekla, da ni normalna ker toliko hrani user posted image . Mali je nonstop lačen. Nič ne bruha, nič ne poliva, kaka po vsakem obroku veliko.

Je imela katera s tem kakšne izkušnje? Je možno, da je ta hrana manj kalorična? Kaj je lahko narobe zaradi tega?

Hvala za odgovore!

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Preveč popapca
17.3.2006 20:10:00   
Teja N
Hm, težko rečem. otročki so zelo razčni, v ene komaj kaj spraviš, drugi pa so pravi požeruhci.user posted image

Je pa res kar velika doza. Če kaj, se lahko od tega preveč zredi, saj se "zalivančki" hitreje redijo kot dojeni. Naj pač pediatrinja spremlja težo in splošen razvoj. Če je otroček že na svet prišel velik, pač več rabi.

Kaj pa ji je peiatrinja rekla, naj naredi?

Lp,
Tejauser posted image

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Preveč popapca
17.3.2006 20:12:19   
CIPRESA
Sicer nevem kako je s tem mlekom ali je dovolj kalorično ampak naš je bil zelooo velik jedec pa je toliko mleka (170ml) zmazal šele vmes med 3 in  4 mesecu pa še to ne vsak obrok ampak 1-2X na obrok, ki pa je bil v razmaku 3 ur in ne dveh.

Meni se to zdi zelo veliko in bi me skrbelo za otročkov želodček, nevem če je dobrouser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Preveč popapca
17.3.2006 20:17:27   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: Teja N


Kaj pa ji je peiatrinja rekla, naj naredi?

Lp,
Tejauser posted image


Skregala jo je in ji rekla, da se ji user posted image  ziher zaradi česar drugega joče kot pa zaradi lakote user posted image . Ampak, ko mu da flašo je potem dve uri tiho in lepo aja.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Preveč popapca
17.3.2006 20:19:53   
CIPRESA
NR predlagaj ji naj mu proba namesto mleka dat čaj, mogoče bo pa srejeluser posted image Pa še manj bo pojedel.

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Preveč popapca
17.3.2006 20:22:00   
NRMM
Ne sprejme ji čaja user posted image , samo mleko.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Preveč popapca
17.3.2006 20:26:20   
NinaŠ
Se pridružujem Cipresinemu mnenju - naj mu poskusi vmes dat čaj (ali vodo?) - čaj pravgotovo ne bo zalegel za nadaljnji 2 uri, mlečne obroke bi pa mogoče tako raztegnila vsaj na 3 ure.

LP

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Preveč popapca
17.3.2006 20:53:48   
KODA
Moj tamali je kot novorojenček pojedel 150ml.ZAčelo se je pa tako,da je bil non stop lačen in bi bil non stop na zizi.V poronišnici smo jih tehtali po obroku,pa še videla sem koliko ,je pojedel po steklenički.70 ml iz zize,pa še 80 ml,po steklenički(vse kar je prinesla sestra).Vsi so govorili,da je požerušček.Ko smo prišli domov,se je to nadaljevalo še nekaj dni.Nato mi je hotel jesti že na 2 uri.To mi ni bilo normalno.Seveda,ker se mu je pojavila alergija na mleko in driska,je šlo vse čez njega in je bil non stop lačen.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Preveč popapca
17.3.2006 21:42:17   
NRMM
Koda in kaj si naredila potem? To je tudi njej prišlo na misel.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Preveč popapca
17.3.2006 22:30:06   
KODA
Za povrhu je dobil še marmorirano polt,pa zgubljat je začel na teži.
Šli smo k pediatru,ta pa nas je poslal na pediatrijo,kjer so ugotovili alergijo na kravje mleko.
To je bil tak jok ponoči,da sva oba z možem bila teh nekaj dni čisto izmozgana.
To bi samo jedel,jedel in kakal.Nato si je pa tako raztegnil želodček,da ko je pojedel iste količine Pregomina,se je pa ful začel rediti..Seveda velike količine hrane,vse je ostalo v njem.
Telo je pa rabilo 14 dni,da se je prepucalo mlečnih beljakovin.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Preveč popapca
18.3.2006 10:08:53   
Anonimen
Nik je tudi ogromno pojedel, baje taki dojenčki nimajo podna, nik je pojedel pri 3mescih že tlko kot eni pri 6 ne, tak da naj proba hranit po nekih merilih ki so na škatli.user posted image

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?