|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste imele nuhalno
17.12.2012 8:03:44   
Anonimen
Punce, kdaj ste imele nuhalno - tedni računani od zadnje menstruacije?

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj ste imele nuhalno
17.12.2012 8:26:00   
nasa_beba
jaz sem imela 12t0d...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj ste imele nuhalno
17.12.2012 8:47:15   
Anonimen
Jaz jo imam 11T 4D pa me malce skrbi da je prezgodaj (sem se sama prenaročila par dni prej zaradi nekih zadev...)..Zato sprašujem če je katera imela tako zgodaj in se je vseeno videlo ?

(odgovor članu nasa_beba)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj ste imele nuhalno
17.12.2012 9:54:46   
Anonimen
Če je plod dovolj velik (med 45 in 82 mm, če se ne motim), potem se bo videlo. Si že imela ginekološki pregled? Kaj je ginekolog rekel glede velikosti ploda? Ustreza tednom nosečnosti, šteto od prvega dne zadnje men.?
Plod do 10. tedna raste ca. 1mm/dan, od 10. do 12. tedna 1-1,5mm/dan, po 12. tednu pa 1,5 mm/dan.
Lahko se zgodi, da plod še ne bo dovolj velik, lahko da bo pa v redu, glede na to, da povsod piše, da se NS opravlja med 11. in 14. tednom, ti boš pa že v 12. tednu ...

&

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj ste imele nuhalno
17.12.2012 10:12:09   
Anonimen
Pregled sem že imela, čas nosečnosti je bil skoraj 8.t, čas gestacije pa piše v mat.knjižici 6t. Nisem pa vprašala ginekologinje glede ustreznosti velikosti ploda, ker sem bila na nuhalno že predčasno naročena pri dr.Rešu (ker sem bila pri njem tudi na prvem pregledu)

Ja, zato me malce bega, ker povsod piše od 11-14.tedna, meni pa je sestra rekla da ne ve če se bo že videlo. Bomo videli, če ne pa bo treba iti še enkrat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj ste imele nuhalno
17.12.2012 10:26:23   
Kati87
Mene so naročili pri 11t2d. Sem vprašala svojo ginekologinjo in je rekla, da je ok. Sicer se kasneje bolj vidi morfologija ploda, ampak bo to tako ali tako ona vseskozi spremljala. Bom pa dala še kri za DHT takrat, kar je pa boljše, da je prej tako da jaz sem zadovoljna s terminom, ki so mi ga dali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj ste imele nuhalno
17.12.2012 11:31:04   
Anonimen
Jaz sem imela NS v 12t3d, ampak je bil plod prevelik za tele tedne in mi je prestavila za 5 dni- 13t1d. Malček je bil velik 7cm, tudi spol se je ful lepo videl- še sama s partnerjem sva takoj videlauser posted image  Je pa res, da je ta UZ trenutno najboljši v Sloveniji in nasploh edini. 3D/4D slikice fenomenalne, tudi 2D čisto drugačne kot pri mojem osebnem G. Tako da priporočam dr. Meglič v DOmžalah. Cena je 60eur, ampak je definitivno vredno svojega denarja. Sva iz okolice MB in se nama ni bilo težko peljat v Domžale. Tudi na morfologijo bom šla samoplačniško k njej.

Anonimna Urša

(odgovor članu Kati87)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj ste imele nuhalno
17.12.2012 14:13:16   
Katte
Jaz sem imela pri 11t 4d in me je tudi malo skrbelo, da ne bo mogoče premajhen. Pa je bil velik ravno prav glede na starost - 50mm, kar je dovolj za merjenje NS.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj ste imele nuhalno
17.12.2012 15:26:52   
naja17
Jaz sem jo imela v prvo v 11t3d, na kar je izpadlo, da je v bistvu 13t1d, v drugo se je pa tudi izkazalo, da je večji...

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj ste imele nuhalno
18.12.2012 10:57:45   
*sončka*
jaz jo imam jutri, ko bom v 13t 3dni. Bomo videli koliko se bo videlo in kako je zrastel od prvega pregleda user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?