|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako začeti s čajem in koliko?
20.3.2006 0:17:37   
teta beta
Zanima me, kako začeti "uvajati" čaj? Po žlički ali kar iz lončka in koliko naj ga spije?

A naj čaj začnem dajati hkrati z uvajanjem hrane (konec tedna)ali mogoče že nekaj dni prej? Kdaj čaj ponuditi - med obrokom, po njem, po dojenju? A ji naj zdaj, ko bo začela šele spoznavati okuse, čaj dajem čez cel dan ali samo ob tem poskušanju?

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako začeti s čajem in koliko?
20.3.2006 7:35:36   
Anonimen
hmm..zanimovo. js sej ji čaj dala ko je bla stara 1 teden in to po flaški. popila je kukr je bla žejna. sem jo pa drgač dojila

(odgovor članu teta beta)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako začeti s čajem in koliko?
20.3.2006 12:48:58   
tina104
Naš je dojen in smo mu začeli čaj ali pa prekuhano vodo dajat tam nekje v 2. mesecu, ker je ful hitro se redil in smo pač mislili, da če mu bomo čaj dali, bo manj mleka pojedel. No, mi smo ga začeli dajat po žlički ali pa iz skodelice. Malo se sicer polijemo, ampak zdaj že kar lepo gre. Spije še zelo malo. Ponudim mu ga večkrat na dan, ni važno kdaj - pred, med, po gostem obroku, med dvema obrokoma... Iz stekleničke ni nikoli ničesar pil in kosem mu enkrat poskušala dat pit iz stekleničke, se je igral z njo, niti približno ni vedel, kako bi pil iz nje. Ko sem mu dala cucelj v usta, je čakal, da bo kaj prikapljalouser posted image .

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako začeti s čajem in koliko?
20.3.2006 12:52:56   
Seven*
Ema je stara 7 mesecev in ni se nikoli poskusila caja, enkrat sem razmisljala, da bi ji dala, ker je bila rahlo zaprta. Obcasno dobi sadni sok, po zlicki in to je to..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako začeti s čajem in koliko?
20.3.2006 12:58:11   
teta beta
A pol ni treba, da z uvajanjem hrane začne piti tudi drugo tekočino? Je mleko še vedno dovolj?

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako začeti s čajem in koliko?
20.3.2006 13:00:15   
Seven*
Teta beta. Naj bi otrok se spil nekaj druge tekocine, ceprav se dostikrat zgodi, da otrok noce piti.. Moj Jakob je zacel malo bolj piti sele okrog enega leta, prej razen mleka ni nobene tekocine maral.. Itak pa ce dojis, je prvo mleko zelo vodeno in se tam se vedno otrok dovolj odzeja. Pol pa das kaksno zlicko ali dve se druge tekocine...

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako začeti s čajem in koliko?
20.3.2006 14:07:56   
chips
Tudi mi smo začeli dajati čaj ko je bila stara okoli 14 dni.Najprej krtek za krče ,potem pa samo komarčka od Hipp-a in sedaj pri 4,5 mesecih spije sicer po flaški na dan tudi do 2,5 dl.Ga ima zelo rada,kupila sem ji tudi že jabolčnega od Hipp-a ampak ima raje komarčka.Dajem ji ga pa najprej se podojiva in ji dam čez kakšno uro ko začne cmokati čaj in potem čez kakšno urco ,dve se spet dojiva.Včasih pa  vidim da je zaspana in noče zize ji dam čaj in s čajem zaspi.

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako začeti s čajem in koliko?
20.3.2006 14:43:32   
Aleksandrin
se podpišem pod Laro.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako začeti s čajem in koliko?
20.3.2006 14:58:23   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: teta beta
Zanima me, kako začeti "uvajati" čaj? Po žlički ali kar iz lončka in koliko naj ga spije?

Mi smo po žlički ob prehodu na miksano hrano. Prej je pil malo, toliko za okus, da se je navadil - brez sladkorja. Sedaj sploh noče jesti po žlički, če ne dobi vsake toliko tudi žličko čaja. Tega ima rajši kot samo hrano. Iz lončka je pogruntal po enem tedni in popije en ali dva požirka. Drugače pa naj pije kolikor mu paše.

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 20.3.2006 15:02:59 >

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako začeti s čajem in koliko?
21.3.2006 11:16:54   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: Seven
Naj bi otrok se spil nekaj druge tekocine, ceprav se dostikrat zgodi, da otrok noce piti..


Ja, tko je bilo pri nas, ko smo začeli z gosto hrano Posledično se je zelo matrala pri kakanju, ker mleko očitno ni bilo dovolj za 'razredčit' blato. Poskusila sem vse (žlička, flaša, različni čaji...), potem sem končno pogruntala fnto. Dva dni sem ji ponujala nerazredčen frutkov sok (sladek ko vrag), potem sem ga postopoma redčila, zdaj pije tudi nesladkan čaj.
Ji pa zdaj ponujam za pit čez cel dan.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?