|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
17.4.2006 23:26:07   
Seven*
Ima katera taksnega junaka? Po poskusanju 7 mesecev, se vedno niti enkrat ne potegnemo iz flaske. Po zlicki je pa taaaaakoooo zamudno... user posted image user posted image Tudi magicnega loncka noce..

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
17.4.2006 23:31:03   
mamči
Ja, jaz sem bila taka user posted image . Zeeeeelo zamudno je bilo, pravi mama, pa še zbirčna sem bila.
Drugače pa naš mali pije po flaši samo, ko je reees sila - drugače pa je po žlički, pije pa iz onega malega kozarčka za šnops /travarico - mogoče mu extra diši.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
17.4.2006 23:32:47   
CatJa
Moj je bil tak. Ravno sedem mesecev, ko se je odstavil. Potem mu ni preostalo nič drugega, kot da se navadi nanjo. Edinkrat prej je po flaški spil moje mleko, ko je bil star manj kot mesec, ko sem šla zvečer na en RD. Vsi nadaljnji poskusi so se končali z žličko.
Jo ima pa zdaj tolk raje user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
17.4.2006 23:34:08   
Seven*
CatJa, pri nas pa edino zizo hoce. Ostalega pa nic. Nobene dude, nobene flaske.. Se pogleda me v stilu: Kaj mi zdaj to plastiko tiscis?

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
17.4.2006 23:36:18   
mamči
Pri nas je tud ziza glavna.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
17.4.2006 23:40:46   
CatJa
Če si ji lahko na razpolago 24h/dan, pol tako ni panike, sicer zna bit pa kar stresno, ja. Kaj pa goste hrane še ne je? Mislim zarad uporabe žličke.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
17.4.2006 23:42:47   
Jančika_
Vasja se je drl dve uri, preden je zagrabil flašo in pil, kot da še nikoli ni počel kaj drugega. Torej ne da ni znal - ni hotel. Ampak je moral, ker to, da mi ga je Joe ob petih zjutraj po snegu do kolen prinesel v bolnico, da sem ga podojila, je bilo čisto tu mač (ko sem šla sredi noči not zaradi krvavitve v nosečnosti, pa avto sem vzela, pa celo noč je snežilo).

Takrat je bil star dobrih 6 mesecev in razen kake žličke kašice ni jedel drugega kot joško. Joe ga je vzel v naročje, v roko flašo, pa sta se šla, kdo bo koga. Hvala bogu za Joejevo trmo, ker sem par dni kasneje spet šibala not sredi noči, ko sem splavila. Me vsaj za otroka ni skrbelo, da bo lačen.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
17.4.2006 23:43:12   
kofetek2010
naša pa noče soka po žlički user posted image  ga raje zeksa celo flašo (200 ml) user posted image  se začne trest, ko vidi flašo user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
17.4.2006 23:58:59   
Seven*
CatJa. Saj nacelno sem na razpolago 24 ur na dan, ampak kdaj bi pa tudi jaz sla malo od doma.. user posted image user posted image Saj bi ji dala moje mleko, ampak pac po flaski.. Goste hrane poje za vzorec. Ona bi se samo dojila.. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
18.4.2006 0:01:37   
CatJa
Vidiš, jaz bi ga lahko pa po cele noči prežurala čez dan pa vsake tri ure dojila, pa bi blo. Ne zavidam ti. Se bo pa ziher porihtalo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
18.4.2006 0:03:13   
Seven*
CatJa, kaj naj ti recem. Ura je polnoc, zbudila se je pa ze 4x.. user posted image user posted image Se dobro, da je vsaj Jakob zacel spat ponoci..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
18.4.2006 0:06:18   
kofetek2010
seven prav smiliš se mi, resno user posted image
Ela spi že od 19h, pa bo zihr še do 4h user posted image  - jaz bi tud lahko prežurala cele noči user posted image

a misliš, da bi bila raje lačna in bi se drla do onemoglosti, kot pa le popustila in spila flaško user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
18.4.2006 0:06:21   
CatJa
Naj te 'potolažim', da se moji sosedi 14-mesečna punčka še zdaj zbuja celo noč oz. noč preživi na zizi.
Res ti ne znam dat nobenga recepta, bi blo pa res fino, če bi ji lahko vsaj zvečer uturla kakšno fajn nasitno kašico.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
18.4.2006 0:10:08   
Seven*
CatJa, moj Jakob se je zbujal 3-4x ponoci do svojega 21 meseca. V soboto sem bila zunaj in Bigwhale ni delal drugega kot laufal od enega otroka do drugega. Menda je zmagala Ema z 4:3. Do 1.30 je 7x uspaval otroka. Za razjokat.. user posted image

Jana73, s takimi kot si ti in tvoji otroci, se ne druzim sploh..ker se grem potem se samo ustrelit.. user posted image user posted image user posted image

No, saj fizicno se nekak gre, sem pa psihicno precej na psu.. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
18.4.2006 0:20:14   
kofetek2010
user posted image  jaz sem tud bla v soboto zunaj user posted image  v MB-ju user posted image  je blo prav fajn med mladiči - bi jim lahko bila mati user posted image  

najboljše, da z BW menjata otroke user posted image  da še Emo navadi celo noč spat, očitno on to obvlada user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
18.4.2006 7:21:41   
pipica
No naj te potolažim, da pri nas je bilo še huje. Pri 3 mesecih sem prenehala dojiti in od takrat ni Tim maral flaške, niti v spanju, niti kakor koli drugače. Sem probala vse možne načine, v eno mleko, v eno čajček, in tudi v spanju je zagrabil samo tisto flaško z čajčkom.
Se pravi, da od tretjega meseca midva že pridno papava po žlički. Sedaj pa je star 1 leto, in še danes ne mara flaške.
Otroci so pač različni med seboj.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
18.4.2006 8:12:59   
napa
Niti prva hčera, ki je danes stara že štiri leta, niti ta mala, ki ima 9 mesecev nista nikoli pili po flaški. Starejša je nekaj vlekla pri enem letu iz magičnega lončka, mlajša pa niti to ne. Obe sta se takoj učili piti iz kozarčka. Sicer pa sta se večinoma odžejali z joško. Starejša se je dojila 2 leti in mislim, da bo sedaj podobno. Razlika je bila le v tem, da je starejša spala cele noči od 4 tedna dalje, mala pa se še zdaj zbuja in pridno papa, Danes naprimer se je zbudila rekordnih 6krat. Vendar čas tako hitro beži, da bo tudi to enkrat minilo, tako da nimam srca za uvajanje nekih strogih ukrepov. Je pa zato čez dan tako priden otrok, da to vse odtehta.

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
18.4.2006 8:16:27   
Anonimen
Naš ni imel nikoli flaše, ne magičnega lončka. Iz zize je prešačtal na skodelico oz. kozares, nekje pri osmih mesecih se mi zdi, ali pa še prej.

(odgovor članu napa)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
18.4.2006 8:40:38   
kati*
pri nas tudi

smo kupili večjo žličko user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
18.4.2006 8:45:28   
Anonimen
Jaz sem bila taka. Mami pravi, da sem kar bruhala, če so bi dudko ali cucelj dali v usta. Pa še dan in noč sem zamenjala. Uboga moja mama.

(odgovor članu kati*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
18.4.2006 8:48:44   
asso
Pri nas je bilo podobno. Večkrat sem ji poskusila dati flašo in ni in ni. Nato se je nekje pri 7 mesecih navadila na magični lonček (samo enega), vendar flaše ne in ne. Nato sem ji pri enem letu zjutraj poskusila dati navadno mleko s flašo - ne in ne... Ko sem pa menjala flašo (cucelj Nuk) pa je kar naenkrat začela piti s flaše. Po tem sem ji dajala zjutraj mleko po flašo (ker se je bližalo konec porodniške - in da se navadi) zvečer pa je bila še vedno joška. Ko sem ji kupla novo lepo večjo flašo (sem mislila -  itak zna piti iz flaše) in ji jo zjutraj ponudila je primla, spustila in jok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Nato sem šla po staro flašo in pila je lepo naprej... Tako, da morda pa je odvisno od cucljauser posted image user posted image . Pred tem ni hotela ne dude, ne flaše, nič od nič...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
18.4.2006 9:12:00   
urbancek
Pri nas ta večji do 15 meseca niti poskusiti ni hotel po flaški, kaj šele, da bi se najedel, potem pa sem ga ponoči pričela s flaško (napaka) odvajati od dojenja. Sedaj pa imam borbe odvaditi ga od flaške, ker bi jo imel non-stop v ustih. Prva beseda ko se zbudi je "taja" prav tako zadnja preden zaspi. Pa se zaradi tega ne bi sekirala, če ne bi imel bolj slaba prva dva zgornja zobka. Na dotik sta občutljiva (posledica flaške) in ga bom morala peljati k zobozdravniku, da bo naredil zaščito.
Ta malmu je tudi še nisem dala in upam, da ne bom ponovila iste napake kot pri večjem. Sicer pa niti še nima želje po njej. Najraje je kar na jošku. Nekaj sicer že poskušava s trdo hrano, pa zraven dela take grimase, da se vsi smejimo, ko ga hranim. Počasi se bo že navadil.

Lp

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
18.4.2006 10:18:29   
piščanc
ja, mi imamo podobnega junaka, star pa je leto in tri mesece. ampak na srečo hitro je in dolgo se doji.
edina rešitev pri nas so bile kašice, mlečne, sadne...kruh, piškoti...

najbolj je aktualno pitje po slamci ali nastavek. po slamci je znal piti že zelo kmalu (prej kot po slamci) ...sedaj pa hoče že sam jesti z žlico, jao meni. pomaga če ima nekj v roki, da se zamoti

rešitve za flaško pa ne poznam

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
18.4.2006 10:22:10   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Seven

CatJa, pri nas pa edino zizo hoce. Ostalega pa nic. Nobene dude, nobene flaske.. Se pogleda me v stilu: Kaj mi zdaj to plastiko tiscis?


ja tako tud mene pogleda user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Otrok, ki ni nikoli pil po flaski?
18.4.2006 10:33:09   
pravljica
naša tavelika je pri cca 9. mesecih začela pit iz nastavka za na kozarec (podobno magičnemu, ampak če obrneš, teče)

tamali pa še iz tega ni potegnil...enih 7 mesecev sploh ni pil - je očitno pri meni dobil dovolj...ko je začel bolj konkretno jest gosto hrano sem mu dajala vodo po žlički, ampak to ni praktično, če nisi doma...potem sem sama sebi olajšala delo s plastenko, ki ima na vrhu tisti nastavek za pit (da sem mu lepo nastavila v usta in malo stisnila)...po 2. uporabi je začel lepo iz tega vlečt in je bila stvar rešena user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?