|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RAZVOJNA
29.3.2006 17:21:25   
Anonimen
A katera med vami mogoče ve ali je možno prit v razvojno tudi SAMOPLAČNIŠKO  in koliko to stane. Jz mojga pediatra prosim in prosjačim (vem, da bi bilo pametno, da mojo sončico peljem tja), vendar me noče poslat na napotnico. Pravi, da se bo že vse uredilo čez čas user posted image  matr bi ga.....
 
Pa ne mislit, da sem panična mama - moja sestrična je patronažna sestra in pravi, da bi Naja mogla dobit napotnico. Ampak, če ne gre drugače, sem pripravljena tudi plačat. Vse za mojo sončico.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
29.3.2006 17:28:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RAZVOJNA
29.3.2006 19:07:43   
KODA
Zamenjaj pediatra.Mislim,da bi moral upoštevati tvoja opažanja.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RAZVOJNA
29.3.2006 19:28:16   
StBarbara
Se strinjam s predhodnicama...

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RAZVOJNA
29.3.2006 20:42:40   
balaena
na prvem pregledu pri 1mes se je nasa tako malo cudno drzala, je glavo ves cas v isto smer vlekla in je pediatrinja rekla, da se ji sicer ne zdi neka kriza, da pa se lahko gremo za vsak slucaj pokazat. ker pa da se na napotnico dolgo caka je rekla, naj sami povemo, ali gremo samoplacnisko ali bomo cakali. je rekla, da je bolje iti cim prej, da pokazejo, kako je treba prav otrocka drzat in to. dala nam je telefon od Breznik Tatjane, Drenikova 21, Ljubljana: 01/5193648 ... poklices in poves na tajnico kdo si in kaj rabis, te poklice nazaj in se zmenis za termin. mi smo bili isti teden na vrsti. en pregled pa stane mislim da 5000SIT.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RAZVOJNA
29.3.2006 20:44:38   
balaena
aja. ne vem pa v bistvu ali je RA to isto? pravilno drzanje, vaje za pravilen razvoj?
sicer sem ze mislila napisat kaksno temo, da bi tiste, ki hodijo v RA z otrocki napisale malo kaj se priporoca v dolocenih starostnih obdobjih. da bi tudi ostale vedele, oziroma da ne bi napacnih stvari pocele. ne bi bilo to fino? ce se vam ljubi seveda.

(odgovor članu balaena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
29.3.2006 21:35:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu balaena)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RAZVOJNA
29.3.2006 21:45:21   
Seven*
Jaz tukaj gor na forumih skoz opominjam, kako je treba z otrokom, pa kaksno opremo kupovat, pa me vecina ze malo postrani gleda.. Me veseli, da se katero to zanima.. user posted image user posted image user posted image

Drugace pa.. Na fizioterapijo zadnji cas posiljajo malo otrok zato, ker je zavarovalnica zmanjsala prispevke za nevrofizioterapijo. V bistvu jih je razpolovila. Zato imajo lahko zaposlenih manj fizioterapevtk, ki tudi delajo manj casa.. Zalost.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu balaena)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: RAZVOJNA
30.3.2006 19:51:07   
balaena
No, fino Seven.
Potem pa lahko začneš eno takole temo, pa bodo samo tisti brali, ki jih bo zanimalo. In vsi, ki hodijo v RA bodo lahko dodali svoje. Jaz bom ziher vse prebrala, čeprav se to po mojih napisanih prispevkih ne vidi vedno (oz. večinoma sploh ne).

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?