|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj naj zamenjam aptamilAR
11.4.2006 23:21:33   
kimi
Zdravo...naša pupa že od 6 meseca pije aptamilAr proti polivanju. Tako pozno ga je začela piti, ker je tako pozno začela polivati (imela zdrvastvene težave). Sedaj ne poliva več...in jaz ne vem kdaj naj ji zamenjam mleko? Stara je 8 mesecev in premišljujem da bi kupil hipp 3 ki je tudi cenovno bolj ugodon...ali pa naj do 1 leta ostanemo na aptamil Aruser posted image
 
Hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj naj zamenjam aptamilAR
12.4.2006 7:01:06   
muha1
Jaz bi na tvojem mestu počakala do enega leta, če ji to mleko ustreza.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj naj zamenjam aptamilAR
12.4.2006 8:00:19   
usa
                                                                                                     
Jaz sem moji pupi dajala apramil AR skoraj do 1 leta.Aptamil AR sem pa nabavljala v mullerju, ki je enkrat cenejši kot v lekarnah in v drugih otroških trgovinah.


_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.


(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj naj zamenjam aptamilAR
12.4.2006 10:30:01   
kimi
 
Mleko ji paše...pa se mi zdi da je tudi bolj hranljivo,ker je tako gosto. Kupujem ga v Millerju....in ga bova uporabljali do 1 leta.user posted image

(odgovor članu usa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?