|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne vem, kaj naj rečem
5.6.2006 13:08:00   
Anonimen
Punce, prosim povejte mi ali sem jaz malo premalo pikantasta al je res to mal too much! Malo prej sem se vrnila z obiska pri kolegici, sem se morala najprej dol usest in spit eno orenk kafe, da sem prišla mal k sebi. No, prišla sem po dolgem času na obisk, tak, da bi malo počvekale. Me je že na vratih skoraj vrglo. Res, da ima majhnega otročka, ki se niti še ne plazi, pa vseeno me je sezula že pred vrati in mi takoj pomolila copate. Seveda sem jih iz vljudnosti obula, ampakuser posted image . Potem sva pokadili vsaka eno čiko na balkonu in spili kavo, nato pa je šla kuhat. Sem jo vprašala, če ji kaj pomagam, je rekla ne, ampak da naj vseen še malo posedim. Pol sem jo pa malo opazovala. Punca je oprala krompir in je lij zdrgnila s cetom in posebno (pozor, posebno) viledo. Ne vem, jaz to posplaknem z vodo, če je pa fino umazano, pa podrgnem z viledo, ki je pri koritu. Pa gledala sem jo, da je vsako stvar stokrat oprala in tudi svoje roke. Ko sem šla, sem se ozrla na balkon in jo videla z metlo v roki na balkonuuser posted image , zgledalo je, kot da čisti za mano.

Poanta vsega pa je, da sem se malo ozrla naokrog in opazila, da le nima tako čisto, kot se dela da ima. Sem videla kar par detajlov - od prahu, pa ne malo, do pošpricanega stranišča. Zdaj pa ne vem: sem jaz preveč flegma? Namreč ves čas sem imela občutek, da je napeta, da gleda kam bom stopila, kam bom kaj položoila. In res me verjetno spet lep čas ne bo k njim na obisk. Res me firbca, kako gledate na to. Čao!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
5.6.2006 13:10:01   
Primoza
Pošpricano stranišče, kaj pa to pomeni?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
5.6.2006 13:12:12   
April
IZVIRNO SPOROČILO: primoza

Pošpricano stranišče, kaj pa to pomeni?


Najbrž misli polulano. user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
5.6.2006 13:13:39   
baguSka
Jah nej dela kukr ji paše.. Ona tm živi in ona nej ma kukr hoče.. Če ma posebne predpise, ti je itak dala vedt. Ne sekiri se ti za to. Taka je, to je ona. Jo bo že minil čez čas.. Je pač pozorna na določene stvari, medtem ko druge izpusti. Ne vem no, zakaj bi bil to nek problem. Jst mam tud prjatlco, k ji je full mem se v javnosti česarkol dotikat. Če se že mora, mora vedno sabo osvežilne robčke, pa še takoj k je wc dostopen, si gre takoj roke umit. Pa kaj. To je ona in taka je. Nč tacga. Jst pa delam kot men paše in to je to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
5.6.2006 13:14:58   
baguSka
Aja še neki me zanima: zakaj se ti pa čudn zdi, če ti je dala copate user posted image  Jst sm pa od vedno navajena, da kamorkol grem in kdorkoli pride, se vedno vse sezujemo!!!!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
5.6.2006 13:15:26   
April
Aja pa še moj komentar:

  kaj si ti prišla počvekat k prijateljici ali si prišla v inšpekcijo?

user posted image  oprosti, ampak men je to kar mal smešn.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
5.6.2006 13:15:37   
Anonimen
Da naj vsak pometa pred svojim pragom kakor mu paše user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
5.6.2006 13:18:52   
April
Baguska jaz si moram tuz zunaj skoz roke umivat, pa nujno rokavice na pumpah nosit, pa nasoloh pretiravam. Doma imam pa kot da bi kdo bombo noter vrgel. user posted image  No kje je tukaj logika.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
5.6.2006 14:55:33   
tulip
IZVIRNO SPOROČILO: April



kaj si ti prišla počvekat k prijateljici ali si prišla v inšpekcijo?

user posted image   

user posted image user posted image user posted image
Sprosti se, pa bo!

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
5.6.2006 15:01:06   
BLAŽIKA
Ja mi je vse skupaj znano.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
5.6.2006 15:04:55   
Anonimen
A potem se ti je zdelo, kot bi prijateljica mislila, da si kaj kužna ali kaj? Bogve kaj se o tebi okoli govori.user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
5.6.2006 16:29:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
6.6.2006 6:55:26   
dory
no in to naj bi bla prjatlca...jst bi se take inspekcije na dalec bala in niti pod razno nikol povabila k sebi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
6.6.2006 9:08:30   
Anonimen
Hm, po moje si pa tole samo malce nerodno opisala Anonimna. Jaz te zastopim, kaj si hotela povedat. Nekatere mamice po porodu res pretiravajo s čistočo. Do neke mere jih zastopim, saj se malčki povsod plazijo.... Mamica je cele dneve doma in potem drgne, čisti..... Mogoče ima slab občute, da nič ne naredi kljub temu, da skoz nekaj miga. JAz bi ji na tvojem mestu pomagala na ta način, da se avtomatsko sezuješ, ko prideš k njej (to je meni itak logično), da jo pustiš, naj dela, kot želi..... vsak namreč po svoje ureja zadeve v stanovanju. Mene ta pospravljalna mrzlica v času porodniške ni napadla user posted image . PA pravim  HVALA BOGU. Imam pa kolegico, h kateri se kar težko odpravim s svojim malim, ker ne pusti nič - jesti mora za mizo (ok, sprejemljivo), na sedežno ne sme v copatih, gor se lahko samo sedi, ne sme se dotikat mize, ker že leti s Steleksom za njim, igrače ne smejo bit v dnevni sobi, ampak samo v igralnici, vrata ne sme odpirat, ker ne doseže kljuke in ker se poznajo prstni odtisi na vratih....v tem stilu. Ampak sem se na to navadila. Vzamem za hec in jo še malce podražim user posted image  Ponavadi rečem, da pridemo na obisk, da bo imela potem kaj za delat user posted image user posted image

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
6.6.2006 14:52:32   
niki5
kdo je zdaj čuden user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
6.6.2006 15:40:24   
vampirka
user posted image ...kaj hočeš vedet anonimna - al, če je tvoja kolegica čudna, al če si ti???

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
6.6.2006 16:09:57   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Res me firbca, kako gledate na to.

Da imaš preveč časa in se ukvarjaš še s tem, kako kolegica pere krompir. Get a life.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
6.6.2006 17:24:49   
Anonimen
V copate te je dala? Groza, kako si drzne? user posted image  Ej sori, če boš kdaj k men prišla, boš tud copate dobila, pa nimam sterilno stanovanje! user posted image

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
6.6.2006 18:18:53   
karmy
no da ti je copate dala.. zakaj pa ne? pač nekje imajo to navado... vseeno moraš spoštovat druga pravila..naj se ti ne zdijo čudna... pa njena stvar je kako umiva krompir in pometa.... ona ima svoje navade, ti imaš pa svoje ...

ne vidim nič takega v tem... sej tud tebe noben ne gleda kako pripravljaš hrano an in te pol kritizira zakaj to delaš, zakaj ono delaš? user posted image men se pa zdi da je ona vedla da jo gledaš in ocenjuješ... men je čist vseen kdo ma kje pospravljen... to je njihova hiša/stanovanje.. njihov problem.. mene razmetane stvari sploh ne motijo... user posted image


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
6.6.2006 18:29:39   
ZARA
Hotla vam je povedat, da se ji zdi, da ta njena frendica malo pretirava...

Drugače pa če prideš k meni na obisk, prineseš nove copate s sabo...zato da potlej ostanejo meni...
lpkuser posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
6.6.2006 23:23:21   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
...zato da potlej ostanejo meni...

z glivicami

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ne vem, kaj naj rečem
7.6.2006 20:58:44   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
z glivicami

Še rajši brez.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?