|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smoki?
11.5.2006 20:46:44   
Anonimen
Rekli so mi, da je dobro, da majhni otroci jedo smoki, da s tem "trenirajo" spretne prste. Se mi zdi, da je še prekmalu za tak "junk food"....

A ga vi dajate otrokom? Ali jedo kaj drugega za ta trening?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smoki?
11.5.2006 20:49:37   
mami darka
Dej mu raj koščke kruha ai pa kej podobnega. Smoki so men ena svinjarija, ki  se v trebuščku napihne in se mi ne zdi primerna za male otroke. Kolk ste pa sploh stari?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smoki?
11.5.2006 20:51:06   
muha1
Naša je stara 10mes in ima smokije zelo rada (ji moram kar omejiti). Če pa je dobro, pa ne vem. Za urjenje lahko daš tud kuhan narezan korenček ali pa drugo mehko zelenjavo, makarone, koščki kruha...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smoki?
11.5.2006 20:51:58   
Maxica
Jaz sem mu smoki dala šele pred kakšnim mesecem, pa smo stari že 21 mesecev. Sem imela kar precejšen strah pred njimi zaradi arašidov, ki so lahko zelo alergeni.
Za kakšen tak trening nisem še slišala, smo zrasli tudi brez njega.user posted image  Ne vem, jaz dojenčku smokijev ne bi dajala, sploh ker so tako slani, pa zaradi že omenjenih arašidov.
Pa naj "vadi" z rozinami.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smoki?
11.5.2006 20:54:01   
taška30
Meni se tudi zdi malo prekmalu. Še preveč junk food-a bodo pojedli. No, mi ga še nismo dali, ampak to tudi zato, ker ga enostavno ne kupujemo niti za naju.
Za trenirat prste damo koščke sadja, recimo iz doma kuhanega kompota (jabolke, hruške, suhe marelice - primerne velikosti seveda, recimo velikost pol smokijauser posted image ), koščke banane, breskve, razpolovljene jagode grozdja brez pečk, koščki sira, koščki kruha...
Kadar jemo testenine (polžke ali peresnike) pa tudi to je z rokami, tavelike peresnike prepolovim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smoki?
11.5.2006 21:01:25   
Anonimen
10 mesecev.

(odgovor članu mami darka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Smoki?
11.5.2006 21:06:48   
mami darka
Mič, pri 10 mesecih pa je res primerneje, če prste trenirate z zdravo hrano, kot sta sedja in zelenjava. Res ne vem zakaj bi bili smokiji najprimernejši user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Smoki?
11.5.2006 21:41:12   
KODA
Naš jih ne sme(arašidi).

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu mami darka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Smoki?
11.5.2006 21:57:09   
Anonimen
Smo videli enega, kako je lušno "treniral" prste z njimi. Jaz pa nimam nobene domišljije, kaj bi ji lahko dala namesto smokija...

(odgovor članu mami darka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Smoki?
11.5.2006 22:51:58   
Anonimen
Pri 8 mesecih

(odgovor članu mami darka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Smoki?
11.5.2006 23:00:47   
Mojra
mič ne samo smokiji, še dva deci coca cole zraven !!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Smoki?
12.5.2006 8:41:31   
tina104
Mi prste treniramo z grahom.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Mojra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Smoki?
12.5.2006 21:36:50   
spacey
Ja arašidi znajo bit zelo problematični, zaradi alergij.

Naš jih ima zelo rad in jih je jedu že pred 1 letom starosti in ni alergičen. Ko je bil bolan je par dni samo od mleka, kruha in smokijev živel.

Naj pa povem, da so smokiji še najbolj "zdravi" od teh prigrizkov ala čips in podobno. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?