|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KDAJ se to konča?
5.4.2006 15:04:38   
bobek05
Mene pa zanima KDAJ so vaši otroci nehali jokat ponoči. Anej namreč že kakšna 2 m joka med spanjem in to se dogaja vedno pogosteje in vedno huje... Saj vem, da je finta v tem, da skoz dan toliko doživi in potem ponoči še predeluje in že po naravi je blazno radoveden otrok, tak da skoz dan OGROMNO novega doživi, ampak meni se vedno bolj srce para.... user posted image

Zdaj se zbuja že tudi po 4-6x na noč (včasih manj, včasih več) in JOKA. Včasih se sploh ne predrami in kar v spanju joka (sem ga našla npr. sede v posteljci v SPEČEM stanju in jokanjem user posted image  user posted image ) in pomaga npr. če mu dam samo dudico nazaj v usta, včasih pa je tak hud jok, da tudi če ga vzamem iz posteljce in ga stisnem k sebi se ne pomiri... Joka kot da bi bilo konec sveta. Ne pomaga niti, ko ga popolnoma predramiva, ker upava, da bo potem ugotovil, da ni sam, ampak je kakšno minuto tiho in me gleda potem pa spet v jok user posted image  Pomiri ga šele flaška mleka/čaja in potem takoj nazaj zaspi (včasih že kar v mojem naročju)...

Včasih, ko se ne prebudi in joka in duda ne zaleže, mu dam flaško in parkrat potegne, potem pa dudo nazaj in spi dalje brez prebujanja... user posted image

Vsega tega ne razumem user posted image  Anej je na dodatku že skoraj od rojstva tako da ne gre za nobeno odstavljanje in potrebo po vlečenju. Drugače je povsem normalen otrok in izredno malo joka (pa še takrat bolj iz trme ali utrujenosti), ponoči pa....


HELP!!!!! Mu lahko kako pomagam? KDAJ se to konča???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KDAJ se to konča?
5.4.2006 15:11:49   
deily
 
Naša je jokala dokler ji nisem po večerji(večerja+kopanje+obrok) dala še pred spanjem adaptirano mleko in sedaj prespi noč. Je že od 5 dne na adaptiranem mleku.

Upam, da si razumela. Ne vem kako naj drugače napišem

_____________________________

Deily @ Nateja @ Natisa

27.4.2005- DAN, KO ME JE RAZVESELILA HČERKICA NATEJA
21.3.2010- DAN, KO JE NATEJA DOBILA SESTRICO NATISO

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KDAJ se to konča?
5.4.2006 15:45:10   
katarina j.
Mi imamo tudi tako nočno jokanje- samo, da meni tako joka in se zbuja po 5x že od rojstva in tako ne vem, če je zdaj to zaradi dnevnega doživljanja stvariuser posted image  Skratka joka- kriči- po večkrat na noč in ne potolaži ga takoj niti če ga vzameš v naročje. Tako kot ti praviš zraven še miži, včasih pa se potem čisto razbudi.
Včasih se mi zdi, da ga kaj boli, včasih mislim da izsiljuje, včasih preprosto ne vem več...user posted image  Mislim, da ni univerzalnega odgovora na to kadaj se to konča, čeprav bi tudi meni prav prišeluser posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KDAJ se to konča?
5.4.2006 16:34:24   
fipi
Bobek05; Glede na to, da je tvoj sončekuser posted image star 9 mesecev ga mogoče mučijo zobeki.

Saj pri nas je bilo tako. Zdaj pa že 2 tedna spimo od 20.30 do 5.30., nato malo papcamo in spimo do 7.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KDAJ se to konča?
5.4.2006 20:51:19   
vall
Tudi pri nas je bilo tako, ko so mu začeli poganjati zobki, zdaj pa je mir, čeprav se še vedno zbuja ponoči zaradi ne vem česauser posted image Tako kot praviš ti,  mu tudi jaz dam za papcat ali pa malo čaja in zaspi nazaj.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KDAJ se to konča?
6.4.2006 11:44:58   
Anonimen
Lahko, da so zobki user posted image  Pri nas je v 2m dobil 8 zobkov, in smo šele zdaj nekako začeli spati. No, čeprav opažam, da se kažejo spet 4 naenkrat (zgornje in spodnje trojke), pa tudi zbujat se je začel s krikom oz. jokom.

Dojenčki pri cca. 9m začnejo intenzivno sanjati, lahko, da je to user posted image

Držim pesti, da čimprej mine user posted image

(odgovor članu vall)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KDAJ se to konča?
6.4.2006 13:28:26   
PiaM
Tudi mi smo imeli pri Pii te probleme cca.2 - 3 mesece, pri starosti cca.8 mesecev naprej. Potem smo ji premaknili posteljico in čez par dni je nehala jokati, Poskusi še to. Čim lepše noči, brez joka vam želim! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KDAJ se to konča?
6.4.2006 14:11:30   
bobek05
Hmmm. Zobkov ni na spregled - 2 m pa menda ne bi izraščali, ali? user posted image  Nič nima, niti belih lis ali kaj podobnega. user posted image

Posteljce nimam kam prestavit user posted image  Je pa finta v tem, da ne joka samo v svoji posteljci, ampak tudi ko spi v najini ali ko spimo pri mojih starših user posted image  

Mogoče so pa res "SAMO" sanje... user posted image

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KDAJ se to konča?
6.4.2006 14:25:20   
TVN
Pri nas se dogaja podobno, včasih zaleže duda, včasih nekaj požirkov čaja ali vode... Joka v spanju, učk sploh ne odpre, pije kar v posteljici in nato spi dalje. Tudi jaz ne vem, kaj bi to bilo, se pa prav tako dogaja že več kot en mesec. Včeraj je zobozdravnica rekla, da zobkov vsaj še en mesec ne bo, tako da ne vem, kaj jo matra (sanje?!).

Joka isto tudi takrat, ko je v lupinici in povsem v drugem prostoru....

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?