|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ful težko kaka - kak nasvet
31.3.2006 19:46:01   
tincci
Midve sva na uvajanju goste hrane nekaj tednov (dojena) in kakanje je bilo ok, zadnje 4 dni se pa prav matra pa kak majhen bobek pride na koncu ven:( Prav smili se mi. Pa sem razmišljala, kaj je novega: a je možno, da zamenjana riževa kašica to naredi (prej Milupa, zdaj Alete)? Drugače je pa jabolko, banano, korenček in zadnje par dni malo bučke (a bi to zapiralo lahko)?

Dajem ji po žlički pit vodo, dobila je danes Sab simplex, pa prej kamilični sladek čaj, pa se revca še kar matrauser posted image

? kaj čem nardit?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ful težko kaka - kak nasvet
31.3.2006 20:04:35   
tincci
Aja, pa prej je kakala driskasto, ker je bila samo dojena, z uvajanjem tudi še kak teden, zdaj pa skoraj pravi (smrdeči) drekec. A bo to še kdaj bolj tekoče ali bodo zdaj drekci? Se bo ritka navadila verjetno, a ne, sej nima druge. Pa sploh še ne poje veliko, kaj šele bo, ko bo imela cel obrokuser posted image

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ful težko kaka - kak nasvet
31.3.2006 20:06:29   
Bubamaraa
Probaj  malo črtati z jedilnika banano in korenje...Jaz imam s hčerko te probleme odkar pomnim....Sedaj ji pomaga edino malinov sirup ali pa tekoči jogurt-EGO... Probaj po žlički dati malo jogurta....Ta nam resnično pomaga....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ful težko kaka - kak nasvet
31.3.2006 20:17:24   
jakaracman
Jaz sem problem rešila , da ji v jabolko in banano primešam par žličk slivove sadne kašice hipp in to naredim ene trikrat na teden .Lp

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ful težko kaka - kak nasvet
31.3.2006 20:45:42   
Antigona
Čew že uvajata gosto hrano, ti predlagam, da mu zjutraj skuhaš nekaj suhih sliv, pa ne pretiravaj, ker to res požene... 100% učinkuje... Da ni prehudo, sem ponavadi poleg sliv stečkala malo banane, ali pa sem mu dala kuhane suhe slive in marelice...

Lp

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ful težko kaka - kak nasvet
31.3.2006 20:50:17   
Naja31
Pri nas je imel sinko tudi hude težave s kakanjem, ko smo začeli z uvajanjem goste hrane.
Tudi zdaj ga zapira banana in kuhan korenček. Pa zadnjič je jedel rižoto in naslednji dan ni mogel kakati.

Ena punca z RR mi je predlagala naj mu dam za jest naslednje:
zvecer namocim v vodo suhe slivein suhe marelice, zjutraj jih skuham in spasiram, dam pol lončka jogurta in to poje za dopodlansko malico. Do zdaj je vedno učinkovalo, samo pazi, da ne daješ prepogosto, ker res požene.

Upam,d a se bo prebava kmlau uredila, ker je res hudo, ko se tok matrajo.

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ful težko kaka - kak nasvet
31.3.2006 23:22:19   
sezam
Pomaga tudi slivov sok (od Hippa).

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ful težko kaka - kak nasvet
31.3.2006 23:26:54   
spacey
Hruška lepo odpira, recimo Hippova kašica jabolko + hruška. Naš je danes jedel tole in je 5x kakal.
Probaj.user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ful težko kaka - kak nasvet
1.4.2006 6:35:34   
ALINA55
Jaz mu pripravim za dopoldansko malico kuhano jabolko, pa nima problemov.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ful težko kaka - kak nasvet
1.4.2006 6:36:48   
fricka
100 % pomaga kamilični čaj. Na cedilce daj kamilice, samo prelij z vrelo vodo in kar močno sladkaj- eno žličko v čisto malo tekočine. Sladkor tako ne more škodit tako majhnemu otroku, saj tudi v porodnišnici dobijo glukozo.

Brez muke se bo pokakal po pol ure, sploh če mu narediš čaj zjutraj.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ful težko kaka - kak nasvet
1.4.2006 8:31:16   
nana 27
Tincci, verjetno je kašica.Tudi meni je bolj všeč okus od Alete kašice, ampak ko sem gledala na sestavine, sem ugotovila, da Alete riževa kaica vsebuje enkrat več železa kot Milupina na 100g praška.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ful težko kaka - kak nasvet
2.4.2006 22:05:28   
Pikica76
Mam čist isto izkušnjo kot ti. Pa sem za nekaj dni nehala in sva se samo dojila, da je bil kakec že spet fajn tekoč. In sem ugotovila, da ga jabolčko in korenček zapirata, če jih je sama. Zato sedaj mešam jabolko, hruško, mogoče še kolešček banane skupaj ter korenček z bučkami pa je od takrat vse ok.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ful težko kaka - kak nasvet
3.4.2006 19:40:57   
tincci
IZVIRNO SPOROČILO: spacey

Hruška lepo odpira, recimo Hippova kašica jabolko + hruška. Naš je danes jedel tole in je 5x kakal.
Probaj.user posted image



Danes je prvič jedla kupljeno kašico in sicer točno tole in se je res pokakala kot profesionalec user posted image Mogoče ima kaj veze, ker je spila nekaj komarčkovega čaja, kdo bi vedel.

Nana, jaz tudi res najbolj sumim Alete kašico, itak jo sicer ne dobi vsak dan, ampak če ne bo nič bolje, gremo res nazaj na Milupo.

Hvala vam vsem za ideje!

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ful težko kaka - kak nasvet
4.4.2006 8:34:04   
Anonimen
ja za nekaj časa ukini banane in korenje ker zapirajo. pri naši je ful pomagal če sem ji skuhala čežano iz jabolk in hrušk, lahko tut kako suho slivo not pa fajn zmiksaš. je kakala že čez 2 ure. pa pila je pol ta kompot tut k je ostal od kuhanja sliv jabolk in hrušk. kakec pa ne bo takoj v klobasi ampak kr ostane saj pr naši je še kr lep čas mehek samo neprimerno bolj dišeč kot po samem mleku :)

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ful težko kaka - kak nasvet
4.4.2006 11:35:12   
Lory
Midve sva tudi imele problem s trdim kakcem, ko sem ji začela uvajat. Sem ugotovila da skoraj nič ne pije in sem ji začela dajat po žlički zapit. Zdaj ko več popije tudi lepo kaka. Ko pa vidiš da se napenja in ima trd kakec, ki noče ven ji pa iz masla naredi svečko in ji daj v ritko, da bo šlo laže ven. To mi je patronažna rekla in tako sva parkrat probale in res je šlo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ful težko kaka - kak nasvet
7.4.2006 10:01:33   
Zarja2
Tole maslo je pa res dobra ideja, se ne bi spomnila nikoli. Mi smo ji dajali pa s palčko za ušeska ribje mazilo v ritko in je tudi pomagalo+masaža okoli popka in telovadba z nogicami. Pomaga pa tudi od Sanofarm-a ISILAX, ki ja popolnoma naraven in narejen prav za tako male user posted image .

(odgovor članu Lory)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?