|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 11:17:16   
bonbončica
Živjo punce!

Sem ugotovila, da se sploh ne splača kupovat nosečniških hlač, no saj po moje ne. Sem mal gledala po trgovinah, pa sploh nimajo nič. Al so full čudni kroji, al so grde, al se pol full raztegnejo, pa dol lezejo, pa še celo premoženje so. Uglavnem nič od nič. Sem šla pa v Sariko, pa sem kupila bombažne full dobre navadne hlače za 5990, pa sem šla v veletekstil po jersey 700 sit, pa odnesla k mami, in mi je zrihtala čisto taprave nosečniške hlače- full zadovoljna!!!
No sej vsaka ma svoj okus....  To je samo moje mnenje

No želim vam več sreče pri iskanju oblekic!!! Lepo nosečnost
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 12:19:53   
srki
Se strinjam s tabo. No, verjetno je tudi odvisno, za koliko se katera zredi oz. kolikšen buši ima. Jaz sem imela bolj miniaturnega, pa sem si kupila samo ene hlačke v Popku. Drugega pa nič, sem pač vsak dan nosila samo te hlače, pa še to sem si jih kupila v 6 mesecu, drugače sem lahko navadne hlače nosila, seveda tiste, ki si imele malo elastana vmes, da me ni tiščalo.

Sicer pa kot praviš-vsak ima svoj okus in mišljenje.

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 12:41:56   
viv_
Ja odvisno tudi, kaj počneš v službi in to... včasih se morš vseeno mal spedenat... Pa čez zimo ne moreš hodit v sariko hlačah, čeprou so fajn.

V CA-ju majo fajn nosečniške stvari...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 12:47:14   
Anonimen
O marija, zame to ne drži. Če bi jaz hotela proti koncu nosečnosti navadne hlače, bi rabila gvišno št. 60. Tko da ne kar posploševat, ker glih v zadnjih treh mesecih trebuh zraste v nedogled...

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 12:48:22   
Anonimen
js skor nobenih hlač nimam kuplenih. no mam še iz 1. nosečnosti ene mal lepše črne k sem do konca delala in nism mogla glih v kakih razvlečenih okol hodit, sam jih zdej v tej nosečnosti neisem oblekla vse skup 3x. zdej non stop furam samo ene hlače k mam po meri narjene in so bl k enea trenirka s štrikom v pasu, so pa iz črnga blaga in ne zgledajo prov nč grozne. itak sem pa js ena velika nosečnica po višini in širini tko da v trgovinah ne prodajajo nč zame primernega!

(odgovor članu bonbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 12:52:36   
lelaval
Jaz sem si, ko mi je trebušček začel rast, sposodila hlače od kolegice, ki je močnejša od mene.  Potem pa sem si kupila največje (xxl user posted image )  kavbojke z nizkim pasom (sem jih nosila pod trebuščkom). In sem jih nosila skoraj do poroda. So vsi mislili, da imam nosečniške kavbojke.
Pa v H&M sem si kupila malo večje platnene, ko se zvežejo v pasu z vrvico (ki so bile lani 'in' in vseh barv). Kupila sem si samo eno št. večje od moje konfekcije in sem jih nosila do poroda.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 13:00:08   
3new!yes!!
Mnenja so razlicna. Meni se pa zdi, da se splaca. lepo gres v trgovino , nakupis, odneses domov in nosis. Nobenega kompliciranja z sivanjem, z sirjenjem in ne vem cem. pa kaj ce jih nosis samo 3 mesece- saj to je veliko.
Koliko pa nosite ene hlace , 5 let?user posted image

Sploh pa je nosecnost nekaj posebnega in se je treba tudi razvajat.

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 13:04:35   
viv_
Sicer pa si od kere sposodiš hlače, pa potem posodiš naprej pa je...

(odgovor članu 3new!yes!!)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 13:12:04   
Anonimen
ja 3new, js nosim ene hlače tut 10 let in 3 mesce se mi zdi kukr da bi jih kupila pa preč vrgla.

(odgovor članu 3new!yes!!)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 13:30:03   
bskrle
Sama sem v tretje noseča, v 24. tednu in mi je prav le ena trenirka in še ta je malo zamazana ter sprana. Za vsako nosečnost  si nekaj kupim, nekaj sposodim. V enih hlačah pa res ne morem biti pozimi in poleti, v trgovini, na telovadbi, pri maši, poroki, na sprehodu z otroki ...
pa še moji dveuser posted image mimogrede obrišeta nosek ali roke kar v mamičine hlače ...user posted image
Skratka, če planiraš le eno nosečnost, so oblačila res strošek.
Sama sem vedno ogromna, zato druge variante ne pridejo v poštev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 14:30:45   
muki1
Jaz pa sem v prvi nosečnosti imela skoraj vse sposojeno, pa sem delala še prek roka, sem kar dosti cot rabila. Pa sem imela ponošene in sem bila včasih prav mrtva, v tistih temnih cunjah.
Zdaj v drugo, sem si prisegla, da si bom privoščila, čeprav sem tudi dobila nekaj, bom pokombinirala s kakšnimi pisanimi majčkami, pa si bom kupila kaj lepega, oz. sem si že.
Če ne bom več rabila, bom podarila naprej, ali pa prodala. Samo enkrat se živi, zakaj bi šparali na sebi, klinc.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 14:46:51   
Anonimen
Viv, no prov, a mi posodiš hlače? user posted image user posted image user posted image
Jih bom imela za gležnje povijat, kadar mi bodo otekli user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 14:48:28   
Busybee
Jaz sem 1.noseča in sem trenutno v 22. tednu. Tebušček je že kar obilen in po pravici povedano si ne znam predstavljat, da bi imela samo 1 hlače - se mi scufa. Kdaj pa jih perete?

Od prav nosečniških cunj imam samo 1 H&M kavbojke in 1 H&M krilo - drugo sem si pa kupila vse v redni prodaji samo malo večje številke.

Kar se pa tiče sposojanja - pa to ni zame - ves čas bi me samo skrbelo kaj bom uničila.

Sem bila pa tudi mnenja, da če si noseč, to še ne pomeni, da oddajaš kar neko naravno lepoto in potem lahko na podlagi tega hodiš naokoli kar v trenirki!

LP vsem!

_____________________________

8.8.2006 ob 4.26 je bil veliki boom - in prišla je Nika Barbara!
http://bertel.moj-album.com/

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 18:29:50   
Dejča
Jaz sem si dala večino oblačil naredit svoji šivilji, pa še tašča je šivilja, tako da sem bila celo nosečnost popedenana user posted image  - imam pač tako službo, kjer moram biti ves čas urejena, tako da drugače tudi ni šlo. V trenirki me tudi "v normalnem stanju" ne vidiš v mestu. Do 5. meseca sem si tako kupovala le malo večje hlače, majičke pa kakšno številko večje vse do konca, tako da pravih nosečniških cot nisem imela prav veliko.

(odgovor članu Busybee)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 18:48:21   
ema79
mene pa zanima, kje so najbl cenovno ugodne?

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 19:23:55   
3new!yes!!
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

ja 3new, js nosim ene hlače tut 10 let


good for you user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 19:43:18   
rija
Jaz pa mislim, da so bile 3 nosečniške hlače zelo dobra investicija 30 jurčkov, saj sem od 4 meseca te trojne hlače imela ves čas na sebi, pa še kot vreča sena nisem zgledala.
Mi je  namreč zelo grdo, če vidim nosečko v eni stari zglodani in raztegnjeni trenitki trenirki.  Tudi med nosečnostjo je fajn biti urejen.

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 19:55:27   
Lu
Sama sem si lani kupila ene črne tanke žametne nosečniške hlače, posodila sem jih še kolegici in zdaj jih imam zopet sama. So še vedno čisto OK. Dvoje sem dala delat pa šivilji, ker sem bila tudi sama čisto do konca v službi in ravno v trenirki nisem mogla hodit. Aja je bil pa zimski čas. Zdaj bo pa kmalu poletje in bom nosila samo kakšne lanene hlače na štrikce pa krila user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
3.4.2006 20:03:07   
tt79
Js si pa ne predstavljam bit v enih samih hlačah skoz...user posted image mam kar nekaj nosečniških cotk 4xhlače, 2x bluza, 4xbombazne majčke, pa še modrci in puloverji, pa mi še s tem gre na malo. Pa za vse skupaj sem dala ene 60 jurjev. Men se ne zdi to tko hudo. Sicer pa zdej delajo že tko fajn majčke, da jih lahk uporabiš še za dojenje po nosečnostiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
4.4.2006 7:50:37   
Anonimen
no ene hlače maš take tabolše...za doma pa itak furaš trenerke pa kake take hlače bl na izi. drgač je če hodš res skos v službo kjer morš bit spedenan, za doma po kavču valat je pa kmal dost :)

(odgovor članu bonbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
4.4.2006 9:27:57   
soncek&luna
jaz sem si kupila dvoje nosecniske hlace in mi ni zal... v njih sem se pocutila sexy nosecnica... ene se zdaj nosim po porodu... poleti sem pa veliko nosila tudi krila, ker je bilo manj vroce... doma pa sem bila v trenerki

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
4.4.2006 17:51:49   
Anonimen
Jaz si hlac, majic in puloverjev nisem kupila, ker hodim v sluzbo. Ampak zato da grem lepo zrihtana po mestu, po nakupih, na kavico.
Mislim kaksna neumnost da si ves cas v trenirki, kot da si bolan in ne nosec.user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
5.4.2006 22:19:00   
klaja
Nosečniških oblačil si ne kupujem, saj si vse zašijem sama. Blago sploh ni tako drago, res pa je, da če moraš kupiti blago, pa še dat šivilji, da ti zašije, te tudi ne pride ravno poceni. Imam pač to prednost, da sama šivam in tako me pridejo ene hlače nekje 1500 - 2500 SIT, odvisno od cene blaga. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
8.4.2006 16:12:01   
HuAnita
Nekaj še od prvič, nekaj sposojeno,  kakšno malenkost bom še kupila. Meni so trenutno strošek 'štumfi', mislim, 1200 stanejo čisto navadni, pa sem jih že strgala nič-koliko....user posted image  Kakih 10. Doklre nisme nabavila Fabianievih, št. 5, se fino raztegnejo, pa še skoraj cenejše so kot Polzrline, ravno prav še debele za zdajle za pod krilo, pa tudi perem jih že ves teden, pa so kot noveuser posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nosečniška oblačila-ne splača!
8.4.2006 16:30:04   
Jančika_
Pri moji "višini" (ponosnih 152 cm) in obsegu trebuha v 28. tednu (grobo merjeno 95 cm, kar je samo 4 cm manj kot prvič, ko sem šla rodit!!!) ni najmanjše šanse, da oblečem kaj drugega kot prave nosečniške hlače. Če bi kupovala večjo cifro, ki bi mi bila prav okoli pasu, bi lahko šla iskat kaj v Induplati.

Nosečniška oblačila se mi niti slučajno ne zdijo potrata denarja. Itak imam še vse od prvič, ko sem recimo za ful lepo tuniko dala v H&M celih 5€. Prvič sem imela večinoma poletne cote in ker mi je tokrat trebuh razgnalo že veliko prej (čeprav imam rok v istem času kot prvič), mi je nekaj toplejših zadev posodila prijateljica (jaz pa njej moje, ko jih je rabila).

Poleg tega je povprečna ženska noseča 2x v življenju in ne vem, zakaj bi ravno v takem posebnem času morala hoditi okoli v starih moževih trenirkah ali nekakšnih hlamudračah.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?