|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Visoki nart
18.4.2006 16:25:22   
Anonimen
Nik ima zelo visok nart, tako, da me zanima kje dobit čevlje, ki bodo pasali na nogouser posted image Se mogoče to s časom popravi, nevem npr. s hojo?user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Visoki nart
18.4.2006 16:56:49   
Maleal
Moram ti povedat da imam isti problem,časa pa tudi nimam več dosti,saj se je mali že začel postavljat na nogice,tak da bo vsak čas shodil in potrebovali bomo prve čevlčke.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Visoki nart
18.4.2006 18:53:56   
tadejaa
Tudi moj user posted image  ima visok nart. Kupili smo mu čevelje Fisher price in
mu super pašejo na nogico. Pomerili smo tudi cicibanove ampak
so mu bili zgoraj preozki. Kupili smo jih pa v Massu, pa še pol
cenejši so kot ciciban vendar zato nič slabši user posted image .
Vsekakor pa mu poskusi več modelov pa fino je, če ti
prodajalka svetuje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Visoki nart
18.4.2006 20:46:43   
Anonimen
Mi imamo isti problem - visoki nart. čeveljčke moramo res orng premerit, da pašejo na nogico. Največkrat so to čeveljčki ali supergice na vezalke. Ježki so namreč prekratki.

(odgovor članu tadejaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Visoki nart
18.4.2006 20:58:39   
kofetek2010
user posted image  ne, se ne popravi user posted image  vsaj našemu se v 9.letih ni user posted image  

izbirat je potrebno med takšno obutev, ki ima vezalke skoraj čist do prstkov user posted image  
sandalčki so problem, ker če že nogico notr sraviš, ne moreš zapret paščkov user posted image
mi imamo probleme pozimi, ker so vsi škornji narejeni tako glupo user posted image
drugače pa superge uničuje user posted image  Nike je zakon user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Visoki nart
19.4.2006 8:42:24   
mimica
Tudi mi imamo zelo visok nart. Nobeni čeveljčki mu niso pasali, če pa so mu, pa jih ni htelo imet obute, ker so ga zgleda tiščali. In  sem isto kot tadejaa na srečo našla v Massu čeveljčke od Fisher price, ki so res super. Na nogo jih dobim v trenutku, ne pa tako kot druge, ko sem mu jih morala gor tiščat ko zmeša, pa še mali je zraven dobil histerični napad. Res so super čeveljčki.Pa še lepi so !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Visoki nart
19.4.2006 9:21:56   
Jessy
Tudi pri naši opažam visoki nart. Očitno ga je podedovala po user posted image  - torej, se ne da popravit. Bomo pač bolj letale za ta pravimi čeveljčki!user posted image

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Visoki nart
20.4.2006 8:27:15   
Antigona
Tudi naš ima visok nart. Čeveljčke sem mu kupila v Massu in sicer sem najprej gledala od Fischer price potem mi je pa prodajalka prinesla ene od firme okeep na ježke. Jezik gre tako ven, da noga pade not, dobesedno, pa tudi ježki niso prekratki...Pred tem sem probala eno paleto čeveljčkov, pa nobenih nisem na nogo spravla... Jaz sem z njimi zadovoljna user posted image  user posted image  user posted image . So pa celi usnjeni in ob strani imajo celo "luftarje"....

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Visoki nart
20.4.2006 9:30:11   
joca
Tudi mi imamo isti problem vendar smo našli v Cicibanu ene ki so mu prav.

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?