|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako izgleda alergija na mleko?
9.4.2006 0:25:26   
rozi81
Zanima me kako izgleda alergija na mleko? Ali se to pokaže pri vsakem otroku drugače?
To pa sprašujem zato, ker ima moja čisto rdeča lička, kot bi jo ful mraz napihal ali pa kaj podobnega, ni hrapavo, samo rdeče aja pa še malo ima po bradici.
Je pa včeraj pri mojemu probala malo corn flakesa (pol male žličke), ki je bil namočen v mleko. Res pa je da ni imela prvič stik z mlekom ampak ji naredim pire, špinačo in take stvari vedno z alpskim mlekom.
Ali je možno da je to od zobka, ki ji gih kar leze vn? Pa tudi na na sončku je včeraj zaspala za ene 20 min, samo če bi bilo od sonca bi bil rdeč tudi nosek, pa ni.

Upam da bo katera vedla za kaj bi se lahko šlo tuki, ker ima res fajn rdeča lička.


Stari pa smo 9,5 mesecev.


Hvala za odgovore.


Lp S

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako izgleda alergija na mleko?
9.4.2006 0:45:46   
KODA
Pri našemu tamalemu se je alegija na mleko ugotovila pri starosti 10 dni.Začelo se je s hudo drisko,ter nenhno je bil lačen in ni se redil.Blato je bilo živo rumeno in zgledalo je kot čista voda.Nato se je pojavil še atopijski dermatitis.Naš je kot dojenček imel živo rdeča lička.Koža je bila suha in hrapava.Pa tudi po telesu je bilo tako.


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako izgleda alergija na mleko?
9.4.2006 8:57:21   
Naty*Taja
Tole bo najverjetneje od sončka in vetra - včeraj je tudi fajn pihalo. Verjetno ima mala suho in občutljivo kožico in ji vsak piš zdejle, ko je še mrzel veter škoduje. Drugič ji, predno gresta ven, namaži lička in bradico z zaščitno kremico, lahko že kr tako s faktorjem, al pa čist navadno soleo! Sam da ima zaščiteno! Vsaj pri našem se je ta rdečica izkazala za to.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
9.4.2006 9:06:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako izgleda alergija na mleko?
9.4.2006 20:49:33   
tins
Se strinjam z Nati: to je sigurno od sonca.
Tale prvi spomladanski sonček je ful nevaren za pikce, še posebej, če imajo občutljivo kožo.
Včeraj smo bili 30 min na sprehodu z nahrbtnikom, nenamazani, in domov prišli z živo rdečimi lički!
Kupi dobro zaščitno kremo, pa bo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako izgleda alergija na mleko?
19.4.2006 10:20:14   
Anonimen
Zdravo.

Tudi moja pupika ima tako redča lička, samo da vse skupaj traja že par mesecev.  Občasno se ji pojavijo tudi pikice na zapestju, za katere smo ugotovili, da jih povzročajo jajca. Bili smo na testu za alergijo a niso odkrili nič. Nato sem jo peljala na bioresonanco kjer so odkrili cel kup alergij. Držimo se diete, rokice so kar vredu, lička pa ostajajo rdeča, enkrat manj , drugič več. Nobena kremica ne pomaga, tako da res nimam pojma kaj je to. Stara pa je 1,5 leta. Jo pa nič ne srbi ne rokice, ne lička. Ima kdo podobne izkušnje.

(odgovor članu tins)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako izgleda alergija na mleko?
19.4.2006 11:37:58   
Lusa
Ti  je ziher od zobkov ,kajti alergija na mleko bi se pojavila kmalu po rojstvu.Tudi moji pikici so poleg vseh drugih stvari ugotovili alergijo na kravje mleko.Zdaj je stara 8,5mes. in še je stalno prisotna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?