|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
16.4.2006 19:24:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
16.4.2006 19:27:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hudo mi je
16.4.2006 19:29:47   
Anonimen
Joj, verjamem da ti je hudo, vendar se ne sekirati in obremenjevati, samo sebe mučiš!
Saj nisi zanalašč, sej bo bolje! Ebga mokrega lupčka ji dej, pa bo! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hudo mi je
16.4.2006 19:32:55   
lutka
Tudi meni se je to že zgodilo user posted image user posted image , res je hudo ko nehote poškoduješ svojega otroka.

Ampak , tako kot je reka Radha, to ti je lekcija za drugič. Jaz sem zdaj še posebej pazljiva user posted image

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hudo mi je
16.4.2006 19:33:07   
Anonimen
Brez veze, da se sekiraš. kar je bilo je bilo Popraviti ne moreš, veš pa za vnaprej. pa bodi brez skrbi, da se je vsaki izmed nas kaj podobnega zgodilo. Kolikorat dojenčki padejo s postelje, previjalnih...skratka, ne se sekirat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hudo mi je
16.4.2006 19:34:10   
metka
Lahko se zgodi. V prihodnje boš pa bolj previdna!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hudo mi je
16.4.2006 19:35:01   
April
Jaz sem sina v primeru, da nisem vedela zakaj joka, zmeraj instiktivno slekla, da sem videla, če je vse v redu z njim.
Nič naj ti ne bo hudo zdaj, važno je da je ne boli več. Boš pa naslednjič zato bolj pazljiva. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
16.4.2006 19:37:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hudo mi je
16.4.2006 19:49:35   
tulip
SE zgodi! Če ni hujšega...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hudo mi je
16.4.2006 19:50:02   
KODA
Enega lupčka ji daj in jo pocrkljaj.
Živemu človeku se lahko marsikaj zgodi.
Ne obremenuj se.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hudo mi je
16.4.2006 19:54:19   
Anonimen
Ne se sekirat, saj ni tako hudo. Po drugi strani pa jaz tega nikoli nisem upala narediti iz drugega razloga, da se ne bi pomotoma otrok zadušil s to vrvico, čeprav je kratka, se lahko tako nesrečno zategne. Saj dudo si poišče kar sam in jo vtakne nazaj v usta, če se prebudi.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hudo mi je
16.4.2006 20:06:24   
Marogica
Bubabaya, kot so že ostale napisale, se je to ali kaj podobnega že vsaki od nas zgodilo in nam je bilo hudo, grozno..... JAz sem se včasih tako počutila, da še kakšen dan, dva nisem smela na dogodek pomisliti, ker me je kar srh spreletel.
Tako, da probaj čimprej pozabit in sigurno boš od sedaj naprej vedno pazljiva, sem sigurna.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hudo mi je
16.4.2006 20:34:03   
lelaval
Se zgodi, A ne sekiraj se, v prihodnje boš pazljiva. Pa le pocartaj jo. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hudo mi je
16.4.2006 20:39:59   
paris
Kar je bilo, je bilo! Zdaj se nima smisla sekirat. Prepričana sem, da se ti ne bo več zgodilo kaj takega.

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hudo mi je
16.4.2006 22:43:42   
petarda
Verjamem, da ti je hudo, a je, kar je. Saj nisi nalašč!!!

Jaz pa isto kot Blacky, nikoli ne pripenjam dude, ko ga dajem spat, ravno zaradi tega, da se nebi vrvica odpela (čist komot) in bi se potem zadušil s to vrvicouser posted image . Vrvico uporabljam samo, ko kam gremo, pa še takrat ga imam skoz na očeh. Doma smo pa brez.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hudo mi je
18.4.2006 15:16:29   
ursi
Tudi mi doma ne uporabljamo vrvice, pri spanju pa sploh ne. Saj če mu pade med spanjem iz ust si tko al tko ne more nič pomagati. Pa takrat ga to sploh ne zanima.user posted image

Drugače si pa poglej članek zanemarjanje otroka in boš videla, da si super mamica, ker te tako skrbi za tvojo pikico.

Daj ji še en poljubček več, jo stisni, se ji opraviči in boš videla, da ti bo odleglo. Saj nisi to zanalašč naredila.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
19.4.2006 12:44:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ursi)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hudo mi je
19.4.2006 18:31:49   
Anonimen
To ni tako hudo, boš zdaj malo bolj pazila, pa bo. Morda je tako še bolje, ker boš zdaj fuuul pozorna.
Huje je pa to, da ji daješ dudo z vrvico. V vseh knjigah piše, da so vrvice smrtno nevarne, saj si jo otroček lahko zategne okoli vratu in se zaduši. Tudi če je kratka, lahko se samo zatakne za rob postelje, povšter in mali okoli vratu.
Takoj daj vrvico stran, pa bo vse v redu.

Tudi jaz nisem bila pozorna,ko sem malemu šla po hrano, se je kar zavalil s postelje in grozno jokal. Še 2 dni nisem k sebi prišla, še zdaj se tresem, če se spomnim. Ampak od takrat ful pazim in se nikamor več ne premaknem, raje ga s seboj vzamem, tako da vidiš, vsaka izkušnja je tudi za nekaj dobra!user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hudo mi je
23.4.2006 23:40:49   
Anonimen
Pa ji naloži okoli nje nekaj dudic. Ko bo stegnila rokico, bo zagotovo eno ujela. Jaz jih imam vedno pri sebi. On ima eno v posteljici, jaz pa imam na svoji postelji še 3. Če mu slučajno pade iz posteljice na tla, da ne rabim vstajat in jo umivat, mu kar drugo dam. Sicer pa se ne zbudi, če mu duda pade iz ust, ko trdno spi. Potrebuje jo le za uspavanje.

Pač ideja, če bo kaj pomagala, da lahko ukineš vrvico. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hudo mi je
24.4.2006 10:35:10   
renan
Veš kaj sem jaz pred dvema dnevoma naredila? Še hujšo stvar!!!!Lahko bi se ubila....
Voziček nisem dobro zabremzala in sem šla nekaj pogledat. Medtem se mi je z malim odpeljal po klancu navzdol naravnost na križišče..Sem tako šprintala za njim, da bi verjetno postavila rekord v sprintu, če bi me kdo štopal. Prava sreča, da se v tistem času ni pripeljal noben avto. To je res dobra šola za naprej..
Cel dan sem bila v šoku zaradi tega. Vse te stvari, ki jih naredimo narobe moramo vzeti kot opozorilo. Potem smo naslednjič veliko bolj pazljivi..

LP, Renan

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?