|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laparoskopija (znova)
13.4.2006 9:05:55   
Anonimen
Živjo punce!

V četrtek 20.4. me čaka že druga laparoskopija. Prvič pred 4 leti sem bila operirana v Celju in sem imela dokaj slabo izkušnjo. Nihče od zdravnikov si ni vzel preveč časa, da bi mi razložil kako in kaj zato se sedaj ful bojim ponovne op.user posted image Ali je katero od vas operiral dr. Drobnič? Si je vzel čas, vam kaj razložil pred posegom?Kaj pa anestezist? Kakšne so sestre?
Takrat sem tik pred posegom dobila ful vročino in nočem, da bi bila spet tako napsihirana!

Prosim za pomoč!!

poopsie
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laparoskopija (znova)
13.4.2006 17:07:11   
emaa
V Ljubljani je bilo meni v redu, tisti dan, ko imaš priprave na operacijo imaš mjožnost govoriti z G, če je to potrebno, lahko vpraša tudi anestezista, kako sestro, so vsi prijazni, pa kar razložijo, če te kaj zanima. Kar brez strah, saj ne bo tako hudo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laparoskopija (znova)
13.4.2006 19:45:52   
NMJ
Se emamair popolnoma strinjam. Sama sem pred kratkim dala to skozi, op. dr. Drobnič. Sem zelo zadovoljna. Če vprašaš ti vse razložijo. Naj te ne bo nič strah user posted image  - držim pesti da bo vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: laparoskopija (znova)
14.4.2006 11:56:46   
Anonimen
NMJ in emamair!

Hvala za lepe želje in za razlago! Super ste, hvalauser posted image

(odgovor članu NMJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: laparoskopija (znova)
14.4.2006 16:42:56   
naja78
ojla.
tudi mene je operiral dr.drobnič.stručko ni kaj.
vsi na GK so ful prijazni,res pa je da zdravnike po operaciji skor ne vidiš.dobiš v roke izvide in to je to.predlagam ti da se že kar naročiš pri njemu,v amb da ti razloži izvid.

jaz sem bila zelo zadovoljna.zanosila takoj po operaciji.

ne boj se.škoda živcev.
pa vso srečo,jaz če bi vedla da to nič ne boli in da je to tako izi bi že prej šla.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: laparoskopija (znova)
15.4.2006 21:13:29   
tanja981
tudi mene je junija lani operiral dr.Drobnič. Moram rečt da zeloooo prijazen zdravnik, si je vzel čas tisti dan ko so nas sprejeli in mi vse razložil; prvo strokovno pol pa tako po domače da lahka vsak razume za kaj se gre. Pred posegom sva se še malce pogovarjala in tut pol je prišu v sobo (sva ble dve njegovi pacientki) pogledat kako se počutiva. Čez tri mesece sem mela kontrolo in razgovor pri njemu, kjer smo še enkrat vse predebatirali in se odločili kako dalje. Tako da,... iz moje strani same pohvale. Je pa res da verjetno moraš kr vprašat, če ne verjetno predvidevajo da ti je vse jasno. Jz sem pač taka bl radovedna in sem hotla vedet kako in kaj.

lp!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: laparoskopija (znova)
16.4.2006 15:13:45   
Meka
Hi,
jaz pa grem ju tri v bolnico, kjer imam sprejem za laparoskopijo in v torek bom operirana. Malce me je strah. Kako dolgo bom morala biti v bolnici, kaj mi lahko katera pove?
hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: laparoskopija (znova)
16.4.2006 16:42:13   
emaa
V ponedeljek priprave, v torek operacija, sreda odpust.

(odgovor članu Meka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: laparoskopija (znova)
18.4.2006 14:24:01   
Anonimen
Punce ful ful hvala!user posted image user posted image user posted image

Mene je pač strah zaradi prve izkušnje, ki sem jo imela...ampak sem prav vesela, vaših pozotivnim misli.
Hvala še 1x, super steuser posted image

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: laparoskopija (znova)
18.4.2006 14:25:38   
Anonimen
pozitivnih misli...user posted image . Od nervoze bom pozabila pisati, govorti, mislitiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: laparoskopija (znova)
18.4.2006 14:27:37   
Anonimen
Naja78 a si tudi ti imela zamašene jajcevode? Kaj je bil vzrok za tvojo laparo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: laparoskopija (znova)
18.4.2006 16:40:51   
anabanana
Ciao punce, mene pa v petek 21.04. čaka laparoskopija (tudi druga), vzrok endometrioza. Izkušnje so zelo ok, razen seveda nad diagnozo ki so mi jo postavili. Upam, da bo zdaj ok. Držite pesti.

Kar se pa tiče samega posega se nimate prav ničesar bati. Mene je bilo najbolj strah anestezije, pa ni niti to tako grozno.

Držte se!! Vse za user posted image user posted image user posted image ne?  user posted image user posted image


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: laparoskopija (znova)
18.4.2006 17:01:08   
Anonimen
anabanana, sej mene je tudi najbolj strah anestezijeuser posted image !
tudi mene 21. čaka laparo. mogoče se pa vidivauser posted image

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: laparoskopija (znova)
20.4.2006 8:38:41   
honey
Pozdravljene! Sem nova stara uporabnica tega foruma. Sedaj sem prišla s porodniške, pa se spet javljam. Mal sem brskala, pa sem našla tole temo. Povejte mi, a je bila katera v Postojni na laparoskopiji? Jaz jo imam 12.5., ker mi bodo odstranili miom na maternici. To moram naredit, preden bom ponovno zanosila. A slučajo katera ve, koliko časa si v bolnici (Postojnski) in kako dolgo imaš (če sploh) še bolniško?

Že vnaprej hvala za odgovore!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: laparoskopija (znova)
20.4.2006 9:01:28   
Špelka
Draga Poopsie, naj ti danes mine, kot bi mignil, in vem, da angeli vodijo zdravnikovo roko, da ti bo vse poštimal kot je treba!!!! Srečno!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: laparoskopija (znova)
20.4.2006 11:36:52   
sparkle
Ana,
pred kakšnim mesecem si mi zelo prijazno odgovorila na moje vprašanje. Berem, da greš jutri na laparo, pa sem ti samo hotela zaželeti srečno!
Ciao od Sparkle

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: laparoskopija (znova)
20.4.2006 11:58:28   
hati
Honey, jaz jo imam pa 11.5. tudi v Postojni. Ma mislim da prideš en dan prej, potem si naslednjega operiran in tretji dan greš domov... Samo ti imaš operacijo ravno na petek.... ja po mojem boš šla v soboto že domov. Kdaj moraš pa priti z izvidi tja. Jaz 4.5., tko da ti bom lahko takrat povedala kaj več.

(odgovor članu sparkle)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: laparoskopija (znova)
20.4.2006 13:06:59   
honey
Hati, meni je tudi dr. Grmek rekel, da moram priti en dan prej, se pravi 11.5. z izvidi preiskav krvi, ki jih moram opravit 1 teden prej. Kdo te bo operiral? Mene bo dr. Likar user posted image . Bil je zraven pri porodu mojega cukra in mi je tudi on naredil carskega, tko da je preverjeno dober dr. Rekli so mi, da bom najbrž šla v nedeljo domov. A že kej veš, kako je z bolniško po posegu? Kolk ti je pripada?

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: laparoskopija (znova)
20.4.2006 13:26:04   
emaa
Bolniške je ponavadi 10 delovnih dni.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: laparoskopija (znova)
22.4.2006 16:24:33   
Meka
čestitam k uspehu . Jaz pa sem prestala laparoskopijo in sem bila v bolnici 4 dni. En dan in eno noč na intenzivninegi, ker so mi odstranili cisto na jajcevodu in miome na maternici. Dohtar je rekel, da so jajcevodi prehodni in da je drugače  z jajčniki vse O.K. Julija imam zoped posvet pri dr. Rejliču in me bo verjetno dal na čakalno listo za IVF. Kaj vi mislite?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: laparoskopija (znova)
24.4.2006 11:50:41   
hati
Honey... ma pojma nimam kdo me bo operiral. Zanimivo, da moram jaz s krvnimi izvidi pridet 4.5. in bom baje takrat izvedela kaj in kako. Sicer pa mi je dal datum operacije dr.Grmek....11.5.... moj ginekolog pa je dr. Likar...ampak ne vem če me bo zato on operiral. Jaz sem mislila, da pač operacijo naredi tisti, ki je tisti dan v službi.

(odgovor članu Meka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: laparoskopija (znova)
24.4.2006 12:09:15   
Anonimen
Meka, kolikor razumem so tvoji jajčniki ok. in jajcevodi prehodni, kako to, da vseeno čakaš na IVF?

(odgovor članu hati)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: laparoskopija (znova)
24.4.2006 20:13:21   
Meka
Predvidevam, da glede na to, da sem imela laparoskopski poseg, kjer so mi odstranjevali miome in ciste, ter glede na to da sem starad  32 let ter da delam na dojenčku že skoraj tri leta, menim da me bo dal na čakalno listo za umetno oploditev. Kaj ti misliš da me nima namena vpisati na čakalno listo? Pred laparo mi je sam rekel, da me ne bo dal na inseminacije in razložil da tisti pari, ki so v celoti zdravi imajo samo 20-25 % možnosti da zanosijo po naravni poti, jaz pa sem imela probleme s cistami in miomi, pa jih imam še manj in se bova dogovorila na naslednjem sestanku kako in kaj ter da zame nima smisla iti na inseminacijo. Kaj ti praviš? Imaš s tem kakšne izkušnje?Hvala
Zdaj sem malo skeptična in prestrašena kaj mi boš odgovorila:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: laparoskopija (znova)
25.4.2006 8:28:19   
Anonimen
Ne, ne Meka...ne biti prestrašanauser posted image ....to sem vprašala zato, ker je tudi meni rekel, da so jajcevodi in jajčniki ok in da bom lahko zanosila po naravni poti in zato sem se ustrašila, ko sem videla da imaš tudi ti prehodne jajcevode in jajčnike pa si vseeno na čakalni za IVF....Jst sem sedaj dobila upanje, da mi bo mogoče uspelo po naravni poti...
Seveda, da te bodo dali na čakalno listo...to vprašanje ni bilo mišljeno kot dvom, če boš spoh prišla na čakalno listo ampak bolj v smislu kako, da ne gre po naravni poti...
Ena drugo sva prestrašili...user posted image

No upam, da si sedaj ok pa veliko sreče!user posted image

(odgovor članu Meka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: laparoskopija (znova)
25.4.2006 8:29:57   
Anonimen
Špelka zdjle sem videla tvoj post...in samo takole lahko komentiramuser posted image
.....user posted image user posted image user posted image ...!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?