|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdeče pikice na ritki
29.4.2006 14:24:45   
smeško
Pred dvema dnevoma sem opazila, da ima Sara (kmalu bo 6m) zunaj spolovila rdeče in nekaj belega, kakor mehurčki, včeraj pa je dobila še na ritki rdeče pikice in mi ne gre v glavo, kaj bi lahko bilo krivo.Vem, da jagode ne prenaša, kaj pa je sedaj vzrok.Hranim jo z fruteki in kašicami.Bile pa sva veliko zunaj, ko je bilo lepo vreme.Zamenjala sem kremo pa nič ne pomaga.Če ne bo bolje jo bom peljala v ponedeljek zdravniku.Zelo me skrbi.Pa po učkah se čoha, po noseku, pa ni prehlajena.prosim za nasvet
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rdeče pikice na ritki
29.4.2006 14:36:50   
cmokec
Pia je imela rdečo ritko s pikicami, ko je za sadni obrok jedla samo hruško. 3-4 dni sem jo namazala s Praško pasto, pa je bilo dobro, hruške ji pa od takrat nisem dala več.

Po učkah in nosku se pa ni mencala. To bolj spominja na prehlad ali seneni nahod?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?