|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaprala mi je...
23.4.2006 21:52:50   
KODA
.....celo žehto.Naša taščica.Bi se najraje kar user posted image .Saj je vse v redu z njo,ampak za pranje je pa furjasta sto na uro.V stroj nabaše temno perilo,"po pomoti" še moje nove Cottonela gate....pa še kaj,kar ne sodi zraven.
Ko pridem domov vidim da je ovratnik otroškega pulovarčka kar šekast,majčke ki so bile zraven črtaste(temno modro bela kombinacija),vse kar je bilo belo,je sivo.Moje gate imajo sivo elastiko.Z ene majčke,se je stopil napis dol,vse nekaj čudno pomečkano...In kaj je naredila.Skuhala mi je vse.Ne vem,kaj je počela...user posted image
Sem dragiju rekla,da od zdaj naprej(zamera gor ali dol),je ne spustim več k stroju.Pa to ni bilo prvič...
Naj se raje drži varstva otrok,perilo pa naj na miru pusti,pa čeprav ga je poln koš...Še dobro,da mi ni zraven vrgla novih otroških srajčk iz H&M-a...Potem bi šele bil user posted image
Alji je kakšna možnost,da to zapranost iz majčk in pulovarčka spravim ven???
user posted image user posted image user posted image Ne vem,kako se naj lotim tega,ker mi je pulovarčka res škoda..

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaprala mi je...
23.4.2006 21:59:18   
cmokec
Ojoj, to si pa res lahko jezna. Verjetno misli, da ti naredi uslugo, ko ti pere cunje. Najbolje, da ji razložiš, da je to opravilo za vašo družino tvoja naloga. Jaz je nebi v jezi kregala ampak na lep način probala razložit.

Jaz bi za kako uro namočila v Vanish gel, ker z njim lahko pereš tudi žive barve, potem bi pa normalno dala prat. Če ti deluje pa ne vem, ker še nisem probala. Le cunj ne pozabi, da si jih namočila, ker je gel kar močan, da ne bo š slabše.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaprala mi je...
23.4.2006 22:40:02   
Bubamaraa
Jaz bi znorela....Ampak res...Ker če sem pa glede česa pedantna sem pa pri pranju oblačil... Resnično....Probaj z gelom kot ti  je napisala cmokec.... 

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaprala mi je...
23.4.2006 22:49:49   
KODA
Enako Romana 25.Tudi jaz sem pri tej stvari pedantna.
Sva ji na lep način prejle po ovinkih malo v to smer napeljala,pa ne vem,če je dojela,ker z njo moraš včasih delat skoraj v rokavičkah.Je ful surlasta.
Ampak,če se dela škoda,pa surla gor ali dol.





































< Sporočilo je popravil KODA -- 23.4.2006 22:52:35 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaprala mi je...
23.4.2006 22:51:29   
KODA
user posted image  spet mi je tipka enter zatajila.Pardon za tako dolgo kačo...

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaprala mi je...
23.4.2006 23:21:03   
Magi*
a vam tašče in/ali mame perilo perejo? ja pol se lahko to zgodi. meni tudi po pomoti nihče ne bi perila zrihtal. pa tudi nič drugega ne.

a se ne da zmenit, da tašča vaše gate na miru pusti?

aja, tako zaprano perilo bo težko spet lepo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaprala mi je...
24.4.2006 7:33:47   
*pepelka*
To se pa lahko zgodi le tistemu, ki mu drugi perejo perilo. Meni osebno se to ne dogaja, ker smo se že takoj na samem začetku dogovorili, da imamo z mojimi ločeno gospodinjstvo, kar pa pomeni, da so vsa dela ločena in tako tudi pranje perila.
Najbolje je, da se dogovorite in pereš sama, pa se to ne bo več dogajalo. Saj je lepo, če ti kdo priskoči na pomoč, vendar pa se tako rado kaj zgodi. Seveda je povsem drugače, če kaj zapereš sam, saj si tudi takrat besen, vendar ne na druge.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaprala mi je...
24.4.2006 7:40:31   
kapesanta
jaz sem enkrat z enim praškom, ki sem ga kupila v DM črno barvo kar dobro iz cunj spravila - mislim da je K2R al pa neki podobnega - pakiran v alu vrečki.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaprala mi je...
24.4.2006 9:00:34   
anitaz
KODA...jest sm pa prebrala..Zaprala mi je žlahto!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaprala mi je...
24.4.2006 9:56:13   
Nasy
jaz enkrat doma nisem pogledala dobro v stroj, pa je bila noter še ena zelena nogavička od sestre..dala sem belo prat, kaj je ratalo, si lahko misliteuser posted image in sem oprala s pecilnim-nasvet sosede-nič, sem šla kupit tist sol al kaj je že, K2-spet nič..na koncu sem lepo namočila v varikino v kad za nekaj časa in  nato dala prat še enkrat..edino tako sem prišla spet na bele cunjeuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaprala mi je...
24.4.2006 12:03:51   
Annny
Najbolje, da jo drugič prehitiš in vse daš prat sama. Res- zamera gor ali dol.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaprala mi je...
24.4.2006 17:44:20   
KODA
Pride vsake toliko časa na obisk,pa rada kaj pomaga.Ampak za cunje dajat prat,bom od zdaj naprej odgovorna samo jaz.Če že kaj zajuser posted image ,bom jezna sama nase.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaprala mi je...
28.4.2006 16:09:27   
Mojca20
Ne govori mi, poznam to! Sedaj smo stanovanje prenavljali in smo bili 1 mesec pri tašči! Groza! Ne vem, ampak tudi moja je prala črne hlače, majice, zraven pa je zbasala bele spodnje majčke, hlačke.....user posted image .  Pa kwa zaboga je s temi taščami?user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?