|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KOLIKO ML
29.4.2006 13:02:17   
Anonimen
popije 2 tedna star otrok?
Jaz si crpam in dodajam umetno mleko, ker svojega nimam dovolj. Nas poje 120 ml na dve uri in pol do tri ure. To se mi zdi ogromno, ampak toliko zahteva saj si drugace roke poje in in joka. Debel ni, morda celo presuh.
zanima me koliko pojejo ali so pojedli vasi 14 dni stari otroci.
Hvala za odgovor!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KOLIKO ML
29.4.2006 13:03:07   
Anonimen
Moj okrog 110 mll.

Aja, ampak tam na 4 do 6 ur.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KOLIKO ML
29.4.2006 14:09:42   
Anonimen
Sem še premišljevala o tem, pa se mi zdi, da je tole, kar poje tvoj otroček, pa res ogromno. Daj povprašaj malo patronažno. Kaj pa če bi poskusila z dudko, ko si tlači roke v usta? Še res nikoli nisem pomisla na kaj takega, ampak ob tem tvojem malem požeruščku mi je pa res na pamet padlo, da mu ne boš preveč želodčka raztegnila. Naj patronažna pove, kako in kaj. Ali pa pokliči pediatrinjo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KOLIKO ML
29.4.2006 14:34:30   
natalia
men je to tudi ful dosti. naša je pojedla 125 ml pri dveh mesecih na 3,5 do 4 ure. povprašaj patronažno, kaj pa čaj ali duda?

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KOLIKO ML
29.4.2006 15:15:54   
Maleal
Mislim da sem mu dala nekje 70-80 ml na 3-4 ure.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KOLIKO ML
29.4.2006 15:43:01   
livia
Naša je stara 21 dni, pa jo najprej podojim, potem pa poje še cca. 40-60 ml dodatka na 3 ure. Baje je odvisno koliko pojejo tudi od same teže otroka. Naša ima 3080g, če ima tvoj več kil, tudi več rabi.
A si samo prste tlači v usta ali tudi joka? Če joka je še lačen, če pa samo prste tlači gre pa za sesalni refleks. Jaz ji dam dudo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KOLIKO ML
29.4.2006 15:46:11   
livia
Aja, še to sem našla:
Tukaj si lahko izračunate koliko pojedo vaši malčki user posted image

http://www.feltna.com/mleko/

Pa nekje sem prebrala, da se malčki ne morejo prenajest.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KOLIKO ML
29.4.2006 16:46:03   
Seven*
Ema je pojedla ze kot novorojencek 110 ml na 3-4 ure. Otrocki so razlicni.. Vkolikor ji bos dajala svoje mleko ji daj toliko koliko bo spila, pri prlagojenem pa velja paziti, ker ti lahko otrok "kipne".. user posted image Hecam se. Prilagojena mleka imajo razlicne vsebnosti skroba. Precej nasiten in zato kaloricen je recimo Hipp, tam se otrocki menda radi prevec debelijo.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KOLIKO ML
29.4.2006 16:54:12   
tinkatonka
Moj sinko je star dobrih 9 tednov in popije max 120-130 ml na obrok. Kdaj tudi manj. Hrani se 5-6× na dan. če izračunam po izračunu, ki ga je "pripela" livia, moj sin absolutno premalo poje. Po drugi strani, pa se je v 1.mesecu starosti zredil too much, da smo bili še pri pediatru kregani. Res je pa od otroka do otroka različno.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KOLIKO ML
29.4.2006 22:48:44   
Bonnie_RR
Moj user posted image je že v porodnišnici pojedel 100ml/obrok tam nekje na 4-5 ur. Je pojedel veliko za novorojenčka, vendar pa so me sestre non-stop maltretirale, da morajo novorojenčki jesti na 3 ure in sem ga morala buditi (takrat je pojedel nekje 80ml/obrok). Pa pustimo to...
No, sedaj pri 2 mesecih in pol poje pa 130ml/obrok. Podnevi na 3-4 ure, ponoči pa tudi 10, 11 ur nič. Mu tako paše.

Mislim, da je 120ml za 2 tedna starega bejbija res preveč.


Lp

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KOLIKO ML
29.4.2006 23:02:03   
rija
40 do 50 ml.

Pa tudi sedaj pri 4 mescih poje na tri ure toliko kot tvoj pri dveh tednih.
Ampak dokler lepo napreduje, se ne sekiram.
Pač je manj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?