|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čaj za dojilje
27.4.2006 18:49:29   
livia
Kateri čaj za dojilje uporabljate oz. kaj svetujete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čaj za dojilje
27.4.2006 18:55:23   
Maxica
Jaz sem pila na hektolitre Krtek čaja (mislim, da je notri komarček ipd.zelišča, sicer je za otroke). Saj v bistvu je point v tem, da čimveč piješ, tudi navadna voda je čisto v redu.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čaj za dojilje
27.4.2006 18:55:59   
Bubamaraa
Jaz se spomnim ko sem dojila sem kupila čaj v lekarni, ki je  sestavljen iz naravnih suhih rož...




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čaj za dojilje
27.4.2006 19:35:17   
mamči
Čaj za dojenje od Galexa je dober.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čaj za dojilje
27.4.2006 19:35:43   
mamči
Ja, pa kupi se v lekarni.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čaj za dojilje
27.4.2006 19:58:42   
mami darka
Men je najbolj dober Hippov čaj. Enostaven za pripravo in okusen.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čaj za dojilje
27.4.2006 21:14:45   
deily
 
Larifari. nič ne pomaga. je vseeno če piješ čaj ali vodo. vseeno samo da je tekočina (negazirana in brez alkohola user posted image )

_____________________________

Deily @ Nateja @ Natisa

27.4.2005- DAN, KO ME JE RAZVESELILA HČERKICA NATEJA
21.3.2010- DAN, KO JE NATEJA DOBILA SESTRICO NATISO

(odgovor članu mami darka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čaj za dojilje
27.4.2006 21:38:13   
ona
Jaz sem pila enega od NESTLE se mi zdi in je ful dober in mi je pomagal pri dojenju,saj enkrat ga nisem dva dni pila in je bila tamala nonstop na joški.
Jaz verjamem v te čaje!
Kupovala sem ga pa v DM in je v kartonasti škatli in ni instant!
Žal se res ne spomnim,kako se imenujeuser posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čaj za dojilje
27.4.2006 23:22:17   
mala Tinka

IZVIRNO SPOROČILO: ona

Jaz sem pila enega od NESTLE se mi zdi in je ful dober in mi je pomagal pri dojenju,saj enkrat ga nisem dva dni pila in je bila tamala nonstop na joški.
Jaz verjamem v te čaje!
Kupovala sem ga pa v DM in je v kartonasti škatli in ni instant!
Žal se res ne spomnim,kako se imenujeuser posted image

Imenuje se Stilltee MamAlete für schwangere und stillende.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čaj za dojilje
28.4.2006 11:20:55   
poliloni
Jaz sem imela tistega iz lekarne - roza škatla in same rožce notri, nič umetnega! Je pa res, da je glavno, da piješ velikooooo tekočine, čeprav so pa take sestavine v tem čaju, da potem posledično tudi otročka ne zvija!

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čaj za dojilje
28.4.2006 12:59:43   
tincci
Jaz pijem navadne čaje, za dojenje sem ga pila parkrat, ko je bila kriza z mlekom, pa je tamala samo dojena do 6m. Tko da po moje je važna tekočina, vsaj 3l na dan pa še kak deci ponoči po dojenju.

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čaj za dojilje
28.4.2006 21:48:54   
sarazan
Jaz se tudi strinjam, da je bolj pomembno, da se spije veliko tekočine, kot pa, da se pije ravno čaj za dojilje (itak ga smeš samo šalico ali dve na dan).

Jaz pijem tistega od Galexa iz lekarne, ki je mešanica zelišč. Instant čaji niso priporočljivi na začetku, kakor tudi vsi ostali instant pripravki ne. Pa še sladkani so.
Čaj za dojilje pijem pa zato, ker sem ugotovila, da ima moja punčka bolj urejeno prebavo. Krčkov pa nismo imeli in ne vem, če kaj vpliva tudi na to user posted image

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čaj za dojilje
28.4.2006 21:57:45   
Shanti
Se strinjam da je glavno veliko piti. Jaz sem na začetku pila tudi čaj za dojenje in sicer Hippovega, ker prvi teden v porodnišnici ni bilo mleka pa sem probala vse. tudi to. Ne vem koliko je pomagal sam čaj, pila sem ga nekje prva dva meseca. Sem pa tudi spila od 2,5 - 3 l vode. Mislim, da je to najbolj pomembno, pijem še vedno veliko vode in se še veselo dojimo, moja pikica ima že sedem mesecev.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čaj za dojilje
29.4.2006 12:59:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: deily


Larifari. nič ne pomaga. je vseeno če piješ čaj ali vodo. vseeno samo da je tekočina (negazirana in brez alkohola user posted image )


ni res. zelo pomaga

(odgovor članu deily)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čaj za dojilje
29.4.2006 13:42:27   
Anonimen
Instant čaji so enostavni&hitri za uporabo, ampak vsebujejo sladkor. Če jih piješ veliko, tudi redijo...pa tudi otrok se na ta način navaja na sladkor.

Zeliščni čaj iz lekarne je treba skuhat, tako da imaš vodo vedno prekuhano in sterilizirano; se je pa treba malo bolj organizirat kot pri instant.

Zelo dobro je spiti tudi kakšno skodelico mleka, zjutraj in zvečer. Pa tudi kozarec piva zvečer ne škoduje...


(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čaj za dojilje
30.4.2006 16:14:38   
Ines.
Jest spijem na dan ene 3 litre otroškega čaja, ki vsebuje vsaj janež, komarček in kamilico (bebi, krtek, lumpi,...). Ta naj bi preprečeval krče in delal mleko.

Poleg tega pa spijem še 3krat na dan sezamov čaj (recpet sem našla tavno na RR). Meni se zdi, da res deluje. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čaj za dojilje
30.4.2006 19:25:28   
SašaR
Drugače ne verjamem preveč v te čaje, saj nisem ugotovila da bi imela po njem več mleka. Poskusila sem z galeksovim in hippovim čajem. Pijem pa čaj od lumpija, tisti ki vsebuje komarček (je zelena škatla), ker zelo obožujem čaje. Spijem pa vsega skupaj okrog 2 l.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?