|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čelni termometer
1.5.2006 10:57:30   
Anonimen
mal sem že brskala po forumu pa z iskalnikom pa ne najdem nič pametnega..
torej..a ma kera tist termometer k samo čez čelo potegneš otroku in je vročina zmerjena? kako se obnese?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čelni termometer
1.5.2006 11:07:55   
Geja
Hojla,

moja kolegica ga ima in ga je kupila v Mother Care v Emporiumu... je rekla da je fajn, da takoj vidi če je vročina, potem pa že ornk zmer z drugim... no saj tudi ta menda pokaže koliko je vročine...
Jaz sem ga tudi hotela kupiti, pa ga ravno takrat niso imeli... vem pa da je zelo poceni.. okol jurja...

čau,čau
Geja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čelni termometer
1.5.2006 11:32:31   
tinka-pepa
zdravo

jaz sem ta termometer dobila v lekarni zastonj--je bil reklamni od lekadol plus c. Vprašala sem za njega če ga imajo za prodajo in mi je kar sama dala tega user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čelni termometer
1.5.2006 13:03:16   
Anonimen
SAM A VE MISLTE UN TRAK? K JS SEM GLEDALA ENGA V MILLERJU PA JE BIL 6 JURJOV??!!

(odgovor članu tinka-pepa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čelni termometer
1.5.2006 13:25:47   
tinka-pepa
ja, velik je kot kreditna kartica in na zgornem delu je ta trakec ki pokaže ali je zvišana temperatura.

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čelni termometer
1.5.2006 13:27:54   
Anonimen
ne ne ne mislim teg...jsmislm tazga k je podobn ušesnemu samo je malo manjši pa na čelo ga prisloniš..bohve če najdem kak link

(odgovor članu tinka-pepa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čelni termometer
1.5.2006 20:21:04   
bibko
Živjo,

ne vem če ti bom kaj pomagala s tem odgovorom, ampak jaz sem gledala termometer za 6 tisočakov, vendar mi je kolegica rekla da ni ravno natančen, zato sem se odločila po priporočilu in kupila IR termometer od THERMOFOCUS. Bila je težka odločitev vendar kajti stane 23 tisočakov, ampak moram povedati da je res natančen. Priporočam, kjub taki astronomski ceni.

lp

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čelni termometer
1.5.2006 20:41:13   
Petra P.
ja, ziher se splača malo več dat... mi smo kupili tistega za v uho , za 12.000, pa sploh ne kaže natančno. kar nekaj user posted image user posted image . pa sem mislila, da so takšni o.k.

(odgovor članu bibko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čelni termometer
1.5.2006 20:54:06   
ajdaN
LARA a mislš kej takega? http://images-eu.amazon.com/images/P/B000284J16.03.LZZZZZZZ.jpg

Mi imamo nekaj takega, kupljen v Muellerju, cena nekaj pod 5 jurjev. Zaenkrat smo zadovoljni z njim. Res pa je da najbolj pravilno pokaže, če ga najprej "zapelješ" čez celo čelo, tako da se neprestano dotika kože in šele potem pritisneš na gumb. Nam kaže točno - tako kot tist živosrebrni, tako da ti ga priporočam.

Je pa tak da lahko temperaturo meriš ali na čelu ali v ušesu. Edino nastavkov za v uho pa nima, tako da ga moraš zmerej razkužit z alkoholom.

Za te ta drage sem pa slišala že preveč kritik in ga ne kupim. 5 jurjev bi že požrla, 20 se mi pa zdi preveč dat za to, da potem ne bo pravilno delal.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čelni termometer
1.5.2006 22:05:35   
cinci
ja jst mam tazga da lahko po čelu potegneš al pa v ušesu zmeriš.PA sm ful zadovoljna,ker sem ga šele kak mesec nazaj kupla ker je obema mojimauser posted image težko merit pod pazduho.Priporočam.pa še v parih sekundah pokaže.

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čelni termometer
1.5.2006 23:19:02   
poliloni
Mi imamo tudi infrardečega in smo full zadovoljni, saj lahko z njim merimo temperaturo stekleničke, stanovanja, pa še otročka... Je pa res, da je full drag (okoli 20.000)!

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čelni termometer
2.5.2006 13:14:14   
Geja
IZVIRNO SPOROČILO: Petra P.

ja, ziher se splača malo več dat... mi smo kupili tistega za v uho , za 12.000, pa sploh ne kaže natančno. kar nekaj user posted image user posted image . pa sem mislila, da so takšni o.k.



No tudi mi smo se NASRALI user posted image  in kupili ušesni termometer za 12 jurju in sploh ni točen. Vsakič ko mu zmerem vroično pokaže drugače, in to zelo niha od 36 do 39 ?!?! Čisto nič si ne morem pomagati z njim... še vedno se mi zdi najbolj ziher un za pod pazduho....
Čeprav bom vseeno kupila tega za na čelo, da vsaj približno vidim če je vročina ali ne... Ker z ušesnim nikoli ne vem kaj in kako !!!  user posted image user posted image

čau,čau
Geja

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čelni termometer
2.5.2006 18:00:00   
frutka_
Jaz ga imam in sem zadovoljna z njim, ker sem imela dovolj telovadbe z ostalimi termometri. Imam čisto navaden plastični trakec, v Mothercaru sem ga kupila, ki ga samo pritisneš na čelo in se obarva okence v cca.30sekundah. Jaz sem zadovoljna res pa je da na izmeri temp. natančno npr. 38.9C ampak se ti obarva okence kjer je je 38C. Če ne druga je fajn za potovanja, ker ga ni škoda. Jaz ne uporabljam več nobenega drugega. Stal je jurja!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?