|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pregomin, SOM in krči
30.4.2006 22:15:56   
Aleksandra
POzdravljene!

Ima katera že "izkušnje" z mlekom za dodajanje Allernova (novo od Novalaca) ali Hipovim dodatkom za dojenčke alergične na mleko?

Našo miško dajejo grozoviti krči že cel teden - od kar zvečer dodajam Pregomil (zvečer nimam več dovolj in dodajam od 30 do 100 ml). Prav tako tudi grozno prdi te zadnje dni.

Jutri bo stara štiri mesece in krčov nikoli ni imela, že od petega tedna spi celo noč (zadnji mesec od 8 do celo 11 ur v enem kosu), zdaj pa se zbudi z grozovitim kričečim jokom po 1 do 1,5 ure potem, ko je že trdno zaspala (srce se nama para, ko se tako zajoka) . POmaga ji samo to, da jo močno prižamem k sebi, pozibam in ji dam dojko (četudi je prazna), vleče tako malo za cartanje 10 minut, potem pa naprej zaspi in spi do jutra.

Danes sva v lekarni kupila SOM in je bila ista zgodba.

POtrjenih izvidov - ali je res alergija na mleko in jajca, kar so najprej predvideli, še nimava. Rekli so nama, da bodo ob naslednji kontroli, to je konec maja.

Hvala in LN!

Sandra & Lara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pregomin, SOM in krči
30.4.2006 22:24:16   
tins
Pozdravljena!

To, kar opisuješ se mi ne zdi nič čudnega. Tudi moja mala je, ko je začela piti Pregomin prdela, blato je imela dolgo časa ful grozno, krčev hvalabogu ne.
Najbrž se je prabavila še privajajo na novo mleko, tako da drugega kot potrpeti ti ne preostane.
Škoditi ne more, če poskusita še z Allernovo (mi ga nismo poskusili, ker je še čisto nova zadeva na tržišču). Daj ji zeliščne kapljice proti krčem!

Če pa bi se zadeva še kar vlekla, je pa seveda tudi možno, da ne prenaša soje! Vprašaj še svojega pediatra!
LP


(odgovor članu Aleksandra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pregomin, SOM in krči
30.4.2006 22:31:57   
KODA
Naš triletnik je na Pregominu že od samega rojstva.zaradi alergije na mleko.
Krčev po tem mleku,nikoli ni bilo.
Tastarejši,pa ni bil alergičen na mleko in je dobival Aptamil AR,je pa imel hude krče in napenjalo ga je.
A si izločila mleko in jajca iz svoje prehrane,če jo dojiš?
Lahko so pa samo krči,če pije iz flaške,pa zraven pogoltne preveč zraka in jo napenja.Mogoče pa zahteva dojko?

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Aleksandra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pregomin, SOM in krči
30.4.2006 22:40:57   
Aleksandra
Ja, iz prehrane sem izločila vse mogoče, ne samo jajca in mlečne izdelke  - dobila sem zelo stroga navodila, ki se jih zelo strogo držim že dobre tri tedne.
Sandra

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pregomin, SOM in krči
30.4.2006 22:56:52   
poliloni
Jaz ji soje ne bi dajala in bi še naprej poizkušala s pregominom, tudi mi ga imamo in to brez težav (prdi pa res da veliko bolj: ) Mogoče je pa res flaška kriva - kot je napisala Koda.
Lahko pa , da to sploh niso krči, saj ne verjamem da bi se sicer takoj ko si jo stisnila k sebi umirilauser posted image  Kaj pa vem.... mi jih nikoli nismo imeli, tako da se ne smem preveč pametno delatuser posted image

Tudi mene pa zanima kakšno je to novo mleko!!! Čeprav je našemu na Pregominu čist luštno (beri : sito: )

(odgovor članu Aleksandra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pregomin, SOM in krči
2.5.2006 13:02:36   
PBJ
Naš je tudi imel težave, ko smo pri 7,5 mesecih začeli s kašicami narejenimi na pregominu.
Ponoči smo se zbujali na 2 uri, ker je jokal, spuščal pukce, se zvijal...
Po treh - štirih tednih se je stanje normaliziralo.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Aleksandra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pregomin, SOM in krči
4.5.2006 21:16:09   
Aleksandra
Takoj naslednji dan smo šli ponovno iz SOMa nazaj na Pregomil. Stanje se je po petih dneh umirilo, tako da ali se je navadila ali pa je bilo kar nekaj. V glavnem zdaj spet lepo spančka svojih 9-10 uric.
Hvala vsem!

LPS

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?