|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brcanje otroka
25.8.2007 14:00:16   
dragulj
Noseča sem 25 tenov. Imam en problemuser posted image .
Ortrok je oživel v 20 tenu in do sedaj ko je brcal sem ga čutila brez problema, od včeraj zvečer in do sedaj pa je samo malo pobrcal. Vsak večer mu dajem uspavanke in se je na musiko zmerom dobro odzval, včeraj pa je bil čisto miren. Malo me je strah, da ni kaj narobe, prosim pomagajte mi!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brcanje otroka
25.8.2007 14:02:08   
Anonimen
Ne skrbi, saj je normalno, da ga en dan čutiš več, en dan manj. In v 25.-tem tednu je še tako majhen, da se izgubi v vsej tisti plodovnici. Pušenjak pravi, da je do 28. tedna to čisto normalno.

Pa srečno!

(odgovor članu dragulj)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brcanje otroka
25.8.2007 14:02:57   
sandra85
tudi naši user posted image   imajo dneve, ko se jim nič ne da...pač ni od volje, probaj pojesti kej sladkega-pri meni je delovalo in je takoj začel razgrajatuser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu dragulj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: brcanje otroka
25.8.2007 14:11:27   
Anonimen
Meni se tudi odzove na sladkouser posted image .
Drugače pa je to čisto normalno da ima bolj in manj delovne dneveuser posted image .

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brcanje otroka
25.8.2007 14:25:48   
lana38
Tudi moj user posted image  se podpbno obnaša. Kakšen dan nima miru, drug dan pa spi. To je OK.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: brcanje otroka
25.8.2007 14:50:34   
andreja2000
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Meni se tudi odzove na sladkouser posted image .



Vedno kmalu zatem ko pojem čokolado,začutim našo punčko!user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: brcanje otroka
25.8.2007 14:58:51   
dudi2006
Ne se bati...sicer pa sem imela jaz iste probleme...ker pravijo, da moraš čutiti vsaj 10 gibov na dan (ne vem od katerega tedna naprej) sem bila jaz vsa panična zadnjih par mesecev. Mali ful ni brcal in včasih sem si mogla malo trebušček zatresti, da sem ga sploh čutila...tudi sladko ni pomagalo. Pa sem povsod spraševala kaj bi to lahko bilo in mi je eden od zdravnikov rekel..."pusti ga da uživa kaj ne vidiš, da ima očitno dovolj prostora". Ženske imamo različna telesa, maternice...tako, da ni nujno, da moraš ti isto doživljat kot sosedova Miciuser posted image razumeš. Boš videla, da bo vse ok. ti se samo sprosti in ne misli na to pa boš videla kako te bo hitro presenetiluser posted image .Lp, Tina



_____________________________

3+1=;)

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: brcanje otroka
25.8.2007 16:41:36   
Vrtnica79
Tudi mojuser posted image  je včasih bolj miren, pa saj zdaj še ima dovojl prostora da " plava"! Drugače pa če ga začnem božati se kar hitro odzove.

(odgovor članu dudi2006)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: brcanje otroka
27.8.2007 11:55:49   
AnaMaria
Tudi pri meni (26.t) včasih brca cel dan, v službi in doma in na poti... Kakšen dan je malo zatišja in me že skoraj skrbi.user posted image
To je čist normalno. 

Enkrat, ko je bilo celo jutro vse mirno, sem ga malo nagovorila in se je prebudil. Ne vem pa, če to ni bilo le naključje. Kaj pa vem.

Trenutno se mi pa zdi, da se vedno nekaj obrača. V glavnem mu dogaja.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?