|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenček na sprednjem sedežu
9.5.2006 14:51:25   
amy26
Zanima me če lahko dojenčka no je že velik fant 5,5 meseca vozim v lupinici na sprednjem sedežu ko gremo čez mejo npr.Hrvaška, Airbag je seveda izklopljen. Ali ima katera izkušnje da so na carini ali pa policaji kej komplicirali.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenček na sprednjem sedežu
9.5.2006 14:59:26   
asso
Ne komplicirajo nič. Jaz sem našo v lupinici vedno vozila na sprednjem sedežu (ko sem bila sama) tako, da sploh ni problemov.

Lp asso

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenček na sprednjem sedežu
9.5.2006 15:00:43   
DORI
Jaz sem mojega Lukca vozila na prednjem sedežu, ampak mora biti obvezno obrnjen kontra vožnji. Sva šla tudi v Italijo in na Hrvaško, pa ni nobeden nič kompliciral.. Važno, da imaš airbag izključen (tudi za to sem imela potrdilo).

Lep danuser posted image

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenček na sprednjem sedežu
9.5.2006 15:09:59   
amy26
DORI, kakšno potrdilo ba potrebuješ za airbag, saj je na armaturi označeno da je izklopljen

(odgovor članu DORI )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenček na sprednjem sedežu
9.5.2006 15:13:32   
Anonimen
Amy, potem ne rabiš potrdila. To je verjetno pri avtih, ki nimajo stikala in je treba dat na servisu fiksno izklopit.

(odgovor članu amy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenček na sprednjem sedežu
9.5.2006 16:43:13   
petarda
Tako, kot je napisala Someone.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?