|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj še čakata?
5.5.2006 17:08:59   
soncece24
Meni se že res meša. Odkar sva se preselila v svoje stanovanje mi od a do ž vsi sorodniki težijo kaj še čakava in zakaj še nisem noseča. En čas se mi je zdelo še zabavno pa sem še komentirala in se hecala, zdaj jih mam pa že malo dovolj. Danes sem bila pri babici (86 let), da jo povabim za jutri na kosilo in mi začne razlagat o neki njeni prijateljici, ki ima že 4 pravnuke, ona ma pa komaj enga in da sem na vrsti, kaj še čakava user posted image user posted image user posted image user posted image pa ji rečem, da bi rada še vsaj izpite zrihtala (sem 4. letnik),pa da bo morala še kakšno leto počakat,pa mi je rekla, joj, pol boš pa že stara. ...mislim švašta

A so vam tudi tak težili al mam samo jaz adams family okoli sebe? A se vam zdi, da če bom pri 26ih mela prvega otroka, da bom stara al kaj??? Pa če mate kak fajn odgovor na "Kaj še čakata" bi mi prav prišel  user posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj še čakata?
5.5.2006 17:19:22   
Naty*Taja
Ti jim pa odgovori : "da rata!!" Pa bojo hitro začepili! Sej ni važno, kakšni so tvoji  razlogi, ka jih pa briga, zakaj se v resnici gre - glavno, da bojo nehal, a ne?!! Zaka pa niso za več svojih otrok poskrbel , da bi zdej lahko imel več vnukov in pravnukov?!!
Mater me to razjezi!
Ti kr po svoje naredi pa bo. Jaz sem tudi prvega imela pri 27 in bom pri 28 že drugič mamica, sestra je pa naprimer prvega imela že pri 22, pa je šele pri 30 drugič mamica!! Kje pa piše, kdaj moreš met! Če ga imaš takrat, ko si pripravljena, je vse tako lepše, bolj doživeto.,.. Ti kr po svoji glavi!!Pa srečno in čimmanj takih bedastih izjav ti želim.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj še čakata?
5.5.2006 17:27:00   
Anonimen
Js sem enkrat zabrusla pred vsemi: ' sej se trudimo...'.
Niti ene pripombe pol nikoli več. Zdaj pa sploh neuser posted image .

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj še čakata?
5.5.2006 17:29:10   
Pajaca
Ja ja poznamo to, s tem da so to nama težil še preden sva sploh skp žvela, oz tam ko sva 3 mesce hodila, da sva se sam čudn gledala kaj jim je.

Reč da bo ko bo če bodo težil pa pač sploh ne bo k jih maš že zadost.

Al pa nared tko k sem jaz ko so težil za poroko. Sem nardila predračun za poroko pa sem jim ga pokazala pa sem rekla da morva najprej tok dnarja skup spacat pol pa se bomo o tem pogovarjal.... pa so ratal lepo tiho.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj še čakata?
5.5.2006 17:38:30   
Anonimen
A ni čudno? Meni pa nikoli ni nobeden nič težil, pa sem imela pri 35 letih otroka.

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj še čakata?
5.5.2006 17:53:44   
kapesanta
midva sva se poročila pred 7 leti pa do predlani na user posted image  nisva tuhtala.
Ko sva povedala da bo poroka je itak vsak vpršal kdaj mam rok (ja ja, sej vem - vse ste se poročile le zaradi pihajajočega otroka user posted image ), kakšno leto sem poslušala z vseh koncev klasično kdaj bomo pa mi meli - potem so pa počasi nehal - predvidevam da so mislili da ne morem zanosit.
Tko da smo verjetno itak vse, ki mal planiramo svoje življenje, tole skoz dale. Sem se pa naučila, da nikol ne smeš razlagat zakaj še nimaš user posted image  - jst sem se pol sam še nasmehnila in skomignila - pa naj si vsak razlaga po svoje.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj še čakata?
5.5.2006 18:36:15   
soncece24
Ma saj jaz tudi ne komentiram več, se mi zdi zamalo, da bom vsakemu razlagale kake načrte mam za svoje življenje. Se bodo že unesli, upam vsaj,če ne bom prej res že user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj še čakata?
5.5.2006 19:08:04   
LEJLA
Ja pri nas je bilo pa glih obratno.user posted image
Stara sva bila 25 let oba.
Ko so zvedel, da smo noseci so vsi kar mal preseneceno/prestraseno odreagiral.
No sej potem so bili veseli.....ampak noben ni pricakoval.

Pa sva oba ze diplomirala, zivela na svojem (najemnina) skupaj vec kot leto dni, imela "zagarantirane" finance za vsaj nadaljna 4leta (mlada raziskovalca).

Ja zgleda jim nikol ni pravuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj še čakata?
5.5.2006 19:40:12   
soncece24
Ja, očitno ni vmesne variante al so en ekstrem,al pa drugi user posted image user posted image moji bi salte in prevale od sreče delali menda user posted image user posted image user posted image sam zdaj bodo iz inata še malo čakali - vsaj do jeseni user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj še čakata?
5.5.2006 19:41:42   
Primoza
Danes sem bila pri babici (86 let), da jo povabim za jutri na kosilo in mi začne razlagat o neki njeni prijateljici, , da 

Pa če mate kak fajn odgovor na "Kaj še čakata" bi mi prav prišel  user posted image user posted image



Na dediščino?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj še čakata?
5.5.2006 19:46:35   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: primoza

Na dediščino?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hecno, meni tudi noben nikoli ni zaradi tega težil, pa tudi zaradi česa drugega ne. Malo zato, ker veljam za pasjo (moj foter pravi, da imam razcepljen jezikuser posted image ), večinoma pa zato, ker so vsaj bližnji sorodniki enostvano kul. Tako da se vedno čudim, ko berem, kakšne bedastoče morate nekateri poslušati.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj še čakata?
5.5.2006 19:57:27   
tejčica
Tudi naju so to spraševali, pa še niti skupaj nisva živela! Ko pa sem zanosila, so pa vsi spraševali kaj pa stanovanje!?! user posted image  Nikoli zadovoljni sorodniki.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj še čakata?
5.5.2006 20:45:55   
Dejča
Saj poznate tisti vic, ko babica svojemu vnuku na vsaki poroki reče: "Naslednji si pa ti na vrsti!" Pa je njemu enkrat dovolj in si na naslednjem pogrebu sposodi njene besede: "Zdaj si pa ti na vrsti!" user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Najbrž ni treba povedati, da mu ni nikoli več težila user posted image  user posted image  user posted image .

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj še čakata?
5.5.2006 21:22:19   
viv_
Ja, najprej težijo kdaj bo... Pol pa, ko eden je, pa težijo kdaj bo drugi... Vedno je itak neki...

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj še čakata?
5.5.2006 21:24:29   
dulcinea
Js sem enkrat zabrusla pred vsemi: ' sej se trudimo...'.
Niti ene pripombe pol nikoli več. Zdaj pa sploh ne .


Haha...dobra ta od "truda"


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj še čakata?
5.5.2006 23:29:00   
Anonimen
Meni je ful dalo mislit enkrat, ko je Jožica Brodarič v nekem intervjuju rekla, da nihče nikoli ne bi smel nobene ženske vprašati, zakaj nima otrok, ker ne more vedeti kakšne težave ima morebiti ženska ali par! Sama namreč tudi nima otrok.
In je pravzaprav to res, tudi mene zaboli, če mi kdo, ki ne ve za moj ss, reče kdaj bova kej mela! Najraje bi zavpila včasih: Ja sej bi že mela, če se ne bi tko naredilo! user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj še čakata?
6.5.2006 4:18:18   
KODA
Reči:"Ko bo,bo!"

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj še čakata?
6.5.2006 9:56:33   
copka
midva skupaj ziviva ene 5 mesecev, skupaj sva pa ze nekaj let. Tudi jaz imam se par izpitov pa diplomo in to tudi vsi vejo.
Ampak so se taka vprasanja ze zacela. Stara mama od mojega nama je rekla: "pa kdaj bosta kaj spackala?" Ta "spackala" me je tako zabodla! Ampak vem, da ni hotela nic slabega.

Najboljsi je moj svak, ki vsakic, ko se moj poskoduje rece: "Uh, sedaj bojo pa koncno bratranci. Se bojo nasi koncno lahko igrali s sestricno oz. bratrancem."

Povrhu vsega, pa me triletna necakinja enkrat ful resno vprasa: "A imas kaj otrok?" -me je cisto sokirala, da mi je postalo nerodno. In recem, ne! Ona pa ful zamisljeno rece: "Zakaj pa ne?"user posted image

A si predstavljate, ne samo stare mame in tete, tudi otroci te sedaj postavijo na vroci stol!user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj še čakata?
8.5.2006 10:03:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24
Pa če mate kak fajn odgovor na "Kaj še čakata" bi mi prav prišel  user posted image user posted image



najboljs je tole preslisat.. ignorirat.. ker to sprasevanje ni tvoj problem.. je njihov in zakaj bi se ti obremenjevala s tem njihovim problemom?!user posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj še čakata?
8.5.2006 14:44:56   
mojamura
mene je naša soseda vparšala,ko sem zanosila....a vidva sta pa to načrtovala al kako. meni se namreč zdi to vse skupaj malo prehitro...pa sem ji rekla, ja načrtovala sva, ni se nama 'ponesrečilo'...je gospa še napela ušesa ker je pričakovala, da ji bom še kaj povedala, pa ji nisem, ker se mi zdi kratkomalo butasto in bedasto.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj še čakata?
8.5.2006 15:03:32   
baguSka
Jst sm jih utišala, ko sem rekla, da delava na tem že dolg časa. Nikol več me ni noben nč vprašu.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj še čakata?
8.5.2006 18:36:19   
Teja N
Ja, tudi meni so sploh sodelavke kar naprej težile, kaj čakam, da ne postajam čedalje mlajša in podobno.
Sva že par let živela skupaj, ko sva se poročila, pa so se kar vsula vprašanja, če že pričakujeva...
 
Pa sam da sem kaj rekla, da se slabo počutim, so kar vse planile, če sem zdaj pa že noseča...
Saj veš, da nič slabega ne mislijo, ampak težki pa res znajo bit, ja!
 
Kar reci, da delata na tem, pa bojo utihnili.
 
Tejauser posted image

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj še čakata?
9.5.2006 9:57:55   
Nasy
uf, to gre pa meni tudi na jetrauser posted image par mesecev nazaj, ko smo bili pri njegovih doma, sediva v dnevni in gledava en fim..pa pride njegov oče in reče, ja a bosta vidva kej naročila? Jst ga čukasto gledam, moj pa še boljuser posted image kaj, če bova naročila?! Potem pa pokaže z rokami dojenčka..pa je moj rekel, vse boste izvedeli ob svojem cajtu..to sem že zapovedala, da ne izve nihče več pred 4 mesecem nosečnosti! In tako tudi bo!

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?