|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprasanje za uporabnike tega dela foruma
10.5.2006 22:52:33   
Seven*
Pozdravcek!

Prosila bi vas, ce mi poveste katere teme bi zeleli obdrzati tukaj in katere so neprimerne, da jih preselim na Starsevski cvek ali kaj podobnega. Imam namrec problem, da pri dolocenih temah ne vem, ce so primerne za ta del foruma. Res bi vas prosila za menja, kritike, tudi kar se vsebinskega dela tega foruma tice Konstruktivna kritika baje izboljsa kvaliteto!

H-V-A-L-A! user posted image

Pa lep vecer!

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprasanje za uporabnike tega dela foruma
10.5.2006 22:56:10   
rija
Seven, zakaj pa bi se nam kaj zdelo neprimernouser posted image  

Meni se zdi vsaka tema primerna: ena je zame zanimiva, druga pa pač ne.
Tudi naslov obljublja širok spekter vprašanj in odgovorov. V bistvu je zanimivo vse, kar se tiče novorojenčkov in dojenčkov....pa prav pride: prej ali slej.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprasanje za uporabnike tega dela foruma
10.5.2006 22:59:43   
Seven*
Rija, pozdravljena, imas prav, ampak Ringaraja ima vec delov in je zato smiselno razdeljena. Tako lahko potem nekdo tudi lazje najde. Dolocene stvari, kot je naprimer otroska oprema je zelo fajn seliti na bolj primeren forum, ker bo vsak najprej tam pogledal..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprasanje za uporabnike tega dela foruma
10.5.2006 23:09:27   
rija
Saj to je to: RR je preveč razcepljena. Zato mi je bila stara bolj všeč.
OK, ko sem bila noseča pa na bolniški, sem imela čas vse to prebrat in pregledat. Zdaj pa še samo včasih skočim sem gor, ponavadi zvečer, ko moja ljubčka zaspita, in se mi potem res ne da odpirat vseh teh preveč razdrobljenih forumov, od katerih pa so res aktivni in s tem tudi zanimivi samo nekateri.
Idi malo pogledat, koliko se res dogaja na otroški opremi......pa četudi boš selila, se bodo ta vprašanja še vedno pojavljala tam, kjer jih ljudje iščejo. Torej je ta forum tudi primerno mesto zanje.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprasanje za uporabnike tega dela foruma
10.5.2006 23:11:46   
Seven*
Hja, samo kot moderator moram nekako upostevat zasnovo foruma, tako da bom morala vseeno vprasanja selit. Problem nastane pri vprasanjih, ki bi dejansko spadali na tri razlicne podforume in sem cist zmedena. No saj, takih kot si ti Rija rabimo vec, ker potem jaz ne rabim tu nic delat. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprasanje za uporabnike tega dela foruma
10.5.2006 23:17:32   
rija
Pa jih potem preseli na vse tri forume.....

Sam tu ti pa jaz ne morem pomagatiuser posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vprasanje za uporabnike tega dela foruma
11.5.2006 6:33:58   
Anonimen
Če ne veš, ali bi jih dala drugam ali ne, jih pusti. Ker včasih je res smešno, če uporabnik dobi sporočilo, d aje bila njegova tema prestavljena na drug, vsebinsko čisto isti forum. Takrat se prav vidi, da ste tudi sami moderatorji zmedeni.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vprasanje za uporabnike tega dela foruma
11.5.2006 8:43:25   
Romcka
cau:) sele sedaj sem videla, da obstaja pod-forum OTROSKA OPREMA...samo jaz imam pikico staro skoraj 10m in zato ne hodim se na forum OTROK...morda bi lahko tukaj na forumu DOJENCEK/NOVOROJENCEK naredili podforum - otroka oprema....bi bilo bolj smiselno...samo malo na glas razmisljam...
vsekakor pa pohvale RR za  fantasticno delo... tule sem izvedela res VSE kar me zanima in ste mi punce ze velikokrat pomagale:) SUPER STE RR:)
Ruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vprasanje za uporabnike tega dela foruma
11.5.2006 8:49:54   
balaena
no, jaz vem, da obstaja podforum Otroška oprema in za nekatere stvari gledam tja, za nekatere moram pa pod Kaj potrebuje novorojenček (pri nosečnicah).
ampak mi to ni problem, ker kadar kaj konkretnega iščem in ne odpiram nove teme, itak pogledam najprej v iskalnik, in nastavim da mi po celi RR išče.

mene bolj motijo naslovi tem in mislim, da bi morali predvsem te moderatorji spreminjat in to vse neustrezne, ki niso na čvek forumih. se mi zdi, da jih je ogromno preslabo ali pa sploh ne definiranih v stilu Normalno? Kaj naj naredim? Eno vprašanje... včasih se spravim potem to odpirat in samo čas zgubljam, na začetku pa mislim, da bo kaj tudi zame uporabnega.

(odgovor članu Romcka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vprasanje za uporabnike tega dela foruma
11.5.2006 10:11:21   
2ursae
jaz tudi ne vem točno, v čem je razlika med tem forumom in Starši čvekamo. Pogledam oba, pa je, mi ni problem. Sama ju uporabljam tako, da na tem forumu postavljam bolj resna vprašanja, se pravi, če imam težavo, pa potrebujem nasvet, Starši čvekamo pa je bolj namenjen čvekam, ki so rodile isti mesec (no, razen nam, septemberkam, ki smo iz neznanih razlogov na forumu Po porodu) in zabavnejšim temam, kot so "dobili smo zobek", "upihnili smo prvo svečko", "moj mali je pa ušpičil to in ono" ...

IZVIRNO SPOROČILO: balaena

mene bolj motijo naslovi tem in mislim, da bi morali predvsem te moderatorji spreminjat in to vse neustrezne, ki niso na čvek forumih. se mi zdi, da jih je ogromno preslabo ali pa sploh ne definiranih v stilu Normalno? Kaj naj naredim? Eno vprašanje... včasih se spravim potem to odpirat in samo čas zgubljam, na začetku pa mislim, da bo kaj tudi zame uporabnega.



se strinjam, to tudi mene precej moti - izguba časa.

Me pa zanima nekaj, glede na to, da je forum Starši čvekamo na forumu Dojenček - kaj pa potem, ko moj mali ne bo več dojenček, kateri forum pri forumu Otrok je ekvivalenten temu? A zgode in nezgode, ali kako?


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu balaena)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vprasanje za uporabnike tega dela foruma
11.5.2006 16:12:54   
Seven*
Ok. Super ste! Naslove pa tako vecinoma spreminjam, sploh ce so kaksni katastrofalni. Tudi jaz mislim, da je to zelo kljucna zadeva. HVALA!

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?