|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   počitnice
5.5.2006 16:13:17   
evica23
Pozdravljene!
Sem nova na forumu, s PDP 23.9. Zanima me kakšne izkušnje imate z dopustom, do kdaj gremo nosečke lahko na dopust in kako daleč. Ker imam pregled komaj konec maja, se najprej obračam na vas!
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: počitnice
5.5.2006 16:46:32   
Anonimen
Če se dobro počutiš, greš lahko na dopust do praktično zadnjega dneva ....Če greš po SLO, ni problema, tudi če te kaj prehiti, saj lahko rodiš v vsaki porodnišnici. Za tujino ne vem; vemo samo, da bi se porodnišnic na Hrvaškem od daleč izogibala.

Potuješ lahko tudi kam dlje, z avionom, dovoljeno ti je do 1 teden pred PDP.

(odgovor članu evica23)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: počitnice
5.5.2006 16:54:18   
Nea
Potovanje z letalom je predvsem odvisno od letalske družbe. Pred tremi tedni sem letela z Jatom in so mi rekli, da brez zdravniškega dovoljenja lahko letim do 28. tedna. Po 28. tednu pa zahtevajo posebno zdravniško dovoljenje.

Kamorkoli boš šla-letela ne pozabi s seboj vzeti tudi materinsko knjigo. Jaz sem jo zadnjič pozabila, in so mi malo težili user posted image

Lp,
Nea

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: počitnice
5.5.2006 16:59:04   
Anonimen
Imaš prav, to potrdilo zahtevajo VSE letalske družbe; podpisati je potrebno tudi izjavo, da sam prevzemaš tveganje poleta (ne vem, kako točno se temu reče). Ampak 1 teden prej (in en teden po porodu) pa te praviloma ne spustijo več na avion.

(odgovor članu Nea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: počitnice
5.5.2006 21:21:18   
KODA
Jaz sem šla v 6 mesecu samo do slovenske obale,naprej se nisem upala,zaradi grozečega prezgodnjega poroda.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: počitnice
6.5.2006 7:59:11   
lelaval
Jaz sem v 2. in 3. nosečnosti šla dober mesec pred PDP na Hrvaško obalo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu evica23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: počitnice
6.5.2006 9:02:29   
muha1
Mene je moja gin. skoraj nadrla, ko sem ji omenila ( v 8. mes nos.), da bi šla na Slov. obalo. Češ, da so na avtocestah  gužve, pa kaj bomo delali, če v koloni dobim popadke, pa še rešilec ne bo moral do nas, pa... V glavnem smo ostali doma user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: počitnice
10.5.2006 21:28:43   
_katka_
PDP imam 8.10 in konec junija nameravava na dopust v Grčijo. Ginekolog je rekel, da ni problema. Za letalo sem tudi jaz slišala, da od sedmega meseca dalje potrebuješ potrdilo zdravnika. Za tiste, ki imajo strah pred letenjem, pa po mojem tudi prej ni priporočljivo. Jaz bom le prosila za sedež pri prehodu, da se bom lahko malo sprehodila. Kakšno pijačo več bom pa zagotovo tudi uspela nažicat.

LP

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: počitnice
11.5.2006 11:47:29   
Anonimen
PDP imam 25.09., pa bom šla v začetku julija na dopust na Krk...seveda pa vmes tudi na Slovensko obalo.......

(odgovor članu _katka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: počitnice
12.5.2006 7:27:34   
NATAŠI
jaz imam PDP 6.09. in greva 30.06. na morje za 10 dni z avtom do Šibenika. Če se počutiš ok potem ni nobene panike, veliko vode in postankov pa še klima je priporočljiva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?