|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje se igrajo vasi 4-6 mesecni dojencki?
12.5.2006 9:46:55   
renan
Nas stirimesecnik je cez dan na vogalu kotne zofe obdan z blazino za dojenje ali pa na najini postelji pod visecimi igracami. Sem vceraj prebrala, da naj bi se dojencke cimvec dajalo na odejico na tla ali pa zunaj na travo, ker si tako najbolj strenirajo misice za kotaljenje, sedenje, plazenje itd.

Lp, Renan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje se igrajo vasi 4-6 mesecni dojencki?
12.5.2006 9:50:09   
Anonimen
Robi je večino časa na tleh, na veliki otroški blazini, ali pa v lupinici. Pa še k sebi na zakonsko posteljo ga vzamemo. Potem se pa prevrača s trebuha na hrbet in obratno, tlači v usta vse, kar mu pride pod roke, cvili in prepeva, lovi svoje noge, meče dudo naokrog in še marsikaj.
Aja, star je pa 5 mesecev.

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje se igrajo vasi 4-6 mesecni dojencki?
12.5.2006 10:00:08   
Dejča
Tudi mi smo imeli Taro, ko je bila toliko stara, največkrat na tleh na tistih penastih puzzlih in se je igrala z igračkami, mostom ipd. Na travi takrat ni mogla biti, ker je bila zima, zdaj pa jo imamo tudi zunaj na odejici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje se igrajo vasi 4-6 mesecni dojencki?
12.5.2006 10:19:50   
mujcek
naša dva sta že nekje od 3,5 meseca naprej na tleh. Prej sta ležala na blazinah (dobili smo jih skupaj s posteljicama, kot jogi, vendar smo jogi mi raje drug kupili); te blazine so malo bolj mehke. Sedaj sta stara 5,5 meseca in sem kupila puzzle za na tla in sedaj sta na teh. Opažam, da se sedaj veliko bolj obračata na bok, ko ležita na teh puzzlah, prej sta se na tistih blazinah težje obračala.

Ko bomo naslednjič v razvojni bom pa vprašala, če mi napišejo recept za blazino airex, ker se mi zdi odlična user posted image

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje se igrajo vasi 4-6 mesecni dojencki?
12.5.2006 10:21:17   
Anonimen
Mi imamo AIREX, pa je res super. Imamo tisto rdeče barve in v velikosti 2x1 m. Cena v trgovini je 43.000 SIT. To pa res ne vem, zakaj. user posted image  Tolk pa ni vredna, no, čeprav je zakon.

user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 12.5.2006 10:23:34 >

(odgovor članu mujcek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje se igrajo vasi 4-6 mesecni dojencki?
12.5.2006 10:55:48   
TONČI.
Renan dobro pazi kako je na kavču, ker te bo kar naenkrat presenetil in se bo začel kotelit. Moj je na tleh ali pa na veliki postelji kadar sem jaz zraven. Pri 5-6 m se tako že kotali da ne morem verjet. PAZI da ti ne bo kam ušel

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje se igrajo vasi 4-6 mesecni dojencki?
12.5.2006 11:11:43   
renan
Za zdaj se je prekotalil parkrat na trebuh, a mu je zastekalo in ni vedel ne naprej, ne nazaj.user posted image Bom ga tudi jaz dala na tla. Ta airex blazina obstaja posebej za dojencke ali  je to navadna telovadna blazina?

LP, Renan

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje se igrajo vasi 4-6 mesecni dojencki?
12.5.2006 11:13:05   
Anonimen
Men zgleda kukr navadna blazina. Zato pa nimam pojma, zakva ma tako ceno. Ampak kvalitetna in uporabna je pa vseen. Pa full z lahkoto se jo spuca.

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje se igrajo vasi 4-6 mesecni dojencki?
12.5.2006 13:28:40   
Anonimen
To blazino se lahko dobi na recept od fiziatra ali pa tisto veliko žogo.

Naš Max se igra na tleh. Seveda ne na golih. Spodaj so puzle, nato debela deka in nato 2 telovadnici ena poleg druge. Smo v pritličju in so tla precej hladna. Tako vsaj ne more nikamor past, pa tudi hitro se je naučil kotaliti in začel se je tudi plaziti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje se igrajo vasi 4-6 mesecni dojencki?
12.5.2006 13:41:01   
KBM
Mi imamo tudi blazino Airex,Karin se zelo rada igra na tleh in se kobaca - skratka uživa!user posted image

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?