|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Udarila se je v glavo, prosim svetujte!
15.5.2006 9:18:44   
Anonimen
Danes zjutraj, ko je šla naša dvoletnica v varstvo ji je na zadnji stopnici spodrsnilo in se je udarila v čelo, je kar zabobnel(stopnice so betonske), takoj je dobila rdeč flek,malo je jokala in kot da ni nič, jaz pa sem že cel jutr panična in čakam kdaj me bo varuška poklicala, da tamala bruha, al pa da je čudna, saj se je vendar udarila v glavo, to je bilo prvič.Mene bo pobralo, tolk se bojim,a je kdo imel podone izkušnje, kaj naj naredim, kako naj naslednjič odreagiram, tokrat sem bila čist iz sebe in sem pred njo jokala, mož me je nahrulil, naj ne delam panike, v glavnem cela štala.Hvala za odgovore, zelo ste prijazni.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Udarila se je v glavo, prosim svetujte!
15.5.2006 9:23:19   
Petra P.
Sočustvujem s tabo (bolj kot s tamalo, ker ona je ziher že o.k.). Mi malemu ploskamo kadar pade, ampak če je pa fejst - in pri vas očitno je bilo - ga pa skušamo čimprej potolažit (ga cartamo). Če ti tako pade in joče, si že iz tahujšega. Najslabše je, če ne joče - pol je dobro iti k zdravniku.

Sicer pa poglej zenice, če ima enako velike, bodi pozorna na bruhanje in nenavadno zaspanost otroka. Mislim da je to vse iz prve pomoči za take otroke.

Čim maj padcev,
Petra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Udarila se je v glavo, prosim svetujte!
15.5.2006 9:28:50   
anitaz
Jjaz bi šla kar do zdravnika,če se je ornk udarila. Od sodelavca sin (15 mescov) je vznak padel na parket in močno udaril z glavo. Zajokal je takoj, samo je ČEZ POL URE padel v nezavest! Sej ne da te strašim, samo vseeno....

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Udarila se je v glavo, prosim svetujte!
15.5.2006 9:56:48   
bskrle
Ponavadi ji ni nič, sicer pa se opazuje zenice, bruhanje,  otrokova pasivnost ...
Če te skrbi, pa pokliči v vrtec, da se pomiriš.  Saj imajo sedajle enkrat malico.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Udarila se je v glavo, prosim svetujte!
15.5.2006 11:02:35   
piškotka
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

Jjaz bi šla kar do zdravnika,če se je ornk udarila. Od sodelavca sin (15 mescov) je vznak padel na parket in močno udaril z glavo. Zajokal je takoj, samo je ČEZ POL URE padel v nezavest! Sej ne da te strašim, samo vseeno....


Kaj pa je bilo potem z njim? Je blo kaj hujšega? Upam, da ne.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Udarila se je v glavo, prosim svetujte!
15.5.2006 13:34:49   
Vrtnica1
Joj, zdaj ste me pa res prestrašile s tem parketom. Naš 11-mesečnik je ravno pred 2 dnevom padel vznak po parketu, ampak iz sedečega položaja. Sicer je hudo jokal, je pa res da kar naprej nekaj spi in tudi malo manj razpoložen se mi je zdel. Ni pa nič bruhal in vse ostalo je normalno. Kriza user posted image . Zdaj sem pa še jaz prestrašena user posted image . A po tolikem času tudi kaj ukrepam?
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Udarila se je v glavo, prosim svetujte!
15.5.2006 13:39:49   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: piškotka

IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

Jjaz bi šla kar do zdravnika,če se je ornk udarila. Od sodelavca sin (15 mescov) je vznak padel na parket in močno udaril z glavo. Zajokal je takoj, samo je ČEZ POL URE padel v nezavest! Sej ne da te strašim, samo vseeno....


Kaj pa je bilo potem z njim? Je blo kaj hujšega? Upam, da ne.


Hvala bogu nič! V bolnici je moral ostati 3 dni, na opazovanju....

(odgovor članu piškotka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Udarila se je v glavo, prosim svetujte!
15.5.2006 13:42:00   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica1

Joj, zdaj ste me pa res prestrašile s tem parketom. Naš 11-mesečnik je ravno pred 2 dnevom padel vznak po parketu, ampak iz sedečega položaja. Sicer je hudo jokal, je pa res da kar naprej nekaj spi in tudi malo manj razpoložen se mi je zdel. Ni pa nič bruhal in vse ostalo je normalno. Kriza user posted image . Zdaj sem pa še jaz prestrašena user posted image . A po tolikem času tudi kaj ukrepam?
lp


ja,ne vem...če se ti zdi,da se kaj drugače obnaša,potem nikar ne odlašaj. ej bilo pa tako: Mali je stal na videokaseti, pa mu je spodrsnelo in je padel vznak. ....

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Udarila se je v glavo, prosim svetujte!
15.5.2006 16:05:26   
dory
Ce poznate opozorilne znake, potem ni treba komplicirat....vem kako je,ko ti tamal pristane na tleh z vso silo...moj je hipertonik in ni imel reflexa ujet se na roke...pristal je vedno in povsod direkt na glavi...in to ornk...potem sem klicala pediatrinjo in vprasala kaj storit...povedala mi je za opozorilne znake, drugace pa nimas kej...prvih 100x me je grabla panika,ko je tamal padel na glavo, potem smo se pa kar malo navadili...pa njegova glava tud :)

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Udarila se je v glavo, prosim svetujte!
17.5.2006 14:41:02   
Anonimen
lahko vas ja potolažim-najina mala je bla stara 5 mes.ko nam je padla z postelje na glavo,takoj je bruhala,mi smo leteli z njo na urgenco pa seveda na kincu vse o.k.zdaj je 2 leti star od takrat je vsaj še 2-3 krat letela na glavo s postelje,pa z  tobogana,z kolesa in podobno,tak pač je-otroci so kot iz gume narejeni.sicer pa jo opazuj,tak kot je že opisano.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?