|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PUZANJE
29.10.2008 9:39:02   
julči
Oj,
naša user posted image je spuzala user posted image . sicer se zaenkrat prestavi za kak meter ali dva in je utrujena, a mislim da je bo kmal povsod dost. verjetno se bo kmal začela zdej tud na vse štiri postavljat,... midva imava po tleh laminat, edin pri njej je airex blazina in ko gre na tla in z nogicami buta v tla, ko bo po kolenih,... verjetno imajo še občutljiv hrustanec, a jim kaj zaščitite npr kolena?? Ker če js probam it po kolenih me bolijo za znort. sej vem d ne morem zdej celga stanovanja zaščitit, pa kšna buška kje more že bit za izkušnje, a vseeno. me skrbi da bi si obrabla hrustanec in mela kasneje kake težave. A jih dajete kar na gola tla? Stara je pa 5,5,m. lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PUZANJE
29.10.2008 10:26:11   
jajula
po moje da ne more tolk butat da bi se hrustanc obrabu, pa sej to je faza ki traja omejen čas, tko da po moje ni panike.
mi ne dajemo nič na kolena, ker potem bi se ful težje plazla ali bi ji drselo.

drgač pa tole obstaja
http://www.mojskratek.si/babylegs.html
sam se mi zdi da je to mogoče bolj primerno za poleti k so user posted image  sam v bodiju, tla so pa mrzla.

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PUZANJE
29.10.2008 10:30:10   
sazi
naš mali je kobacal od 13. do 19. meseca. Povsod. Doma po parkretu ploščicah, vrtu, zunaj na igriščih pa po travi, pesku, betonu, asfaltu...

To, da tebe bolijo kolena, ne moreš primerjat. Mi prenašamo veliko večjo težo kot otroci, pa še malo zmo "zarjaveli".
Še nisem slišala, da bi kateremu otročku kobacanje škodovalo ali se mu karkoli obrabilo.

Ti le občuduj svojega škratka, kako raziskuje svet okoli sebeuser posted image

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PUZANJE
29.10.2008 11:28:27   
dojenček223
jest sem kupila veliko preprogo pa sem jo dala na preprogo zadrževala se je samo na preprogi drugod jo je zeblo in so jo bolela kolena ker imamo po tleh ploščiceuser posted image user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Izbira imena: 5 stvari, ki jih je dobro ve...
Ena mama je delila zapis o izbiri otroškega imena oziroma o stvareh, ki bi jih rada vedela, preden se je odločila za otr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?