|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj v avtosedež?
24.5.2006 11:43:27   
Pikica76
Zanima me kdaj ste dale svoje user posted image v avtosedež oz. kdaj ste nehal oporabljat lupinico. Mi bomo čez 10 dni stari 7 mesecev težki smo pa 10 kg in veliki 73 cm. Lupinica mu je po širini čist ok, glava pa še ne sega čez rob lupinice, tudi naramnice smo prestavili na višji prekat. Vendar pa zadnje čase grozno švica v lupinici tko, da je čist moker od glave do riti - imamo maxi cosi cabrio - pa čeprav imamo v avtu klimo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj v avtosedež?
24.5.2006 11:48:40   
Udb
Mi smo ga dali pri 5. mesecih (še malo prej), ker mu je bilo v lupinici zelo neudobno. Je pa res, da je že fajn sedel.

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj v avtosedež?
24.5.2006 11:50:31   
bombonček
Mi smo jo dali pri sedmih mesecih je lupinico prerastla!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj v avtosedež?
24.5.2006 11:52:31   
bombonček
Sem pozabila napisat,da se dobijo letne prevleke za avtosedeže in lupinice res so super!

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj v avtosedež?
24.5.2006 12:11:35   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica76

Vendar pa zadnje čase grozno švica v lupinici tko, da je čist moker od glave do riti - imamo maxi cosi cabrio - pa čeprav imamo v avtu klimo.


pri nas je bila čisto enaka scena, pa še siten je bil povrhu. Zato sem ga zdaj, pri 8 mesecih, ko ima ravno tam okoli 9 kg, dala v sedež. Moram ti pa reči, da nimam ravno dobrega občutka ... kaj, če se kdo od zadaj zaleti vame in si mali zato nategne vratne mišice - že pri odraslem do takega natega pride že ob najmanjšem trku, kaj šele pri dojenčku, ki ima bolj drobno telesce. Skratka, vozim ga v sedežu, imam pa s seboj še lupinco in če je zaspan, preden štartava, ga dam raje ležat v lupinco in lepo zaspi.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj v avtosedež?
24.5.2006 14:08:37   
benika
Mi smo ga v avtosedež dali pri 7. mesecih in sedaj sedi notr ko lord.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj v avtosedež?
24.5.2006 16:29:12   
skuštrana
Če že ima 9 kg in sedi sam potem ga lahko komot daš v avtosedež.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj v avtosedež?
24.5.2006 21:23:40   
Šoni
Mi smo stari 9 mesecev, težki 9990 gramov, veliki 84 cm in smo še vedno v lupinici. Se pa z možem odločava, da ga počasi prestaviva v avtosedež, je pa res, da še ne sedi sam, zato tudi tako dolgo vztrajava pri lupinici.

Lp, Šoni

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj v avtosedež?
25.5.2006 19:40:24   
ninocka
Mi se tud se kar prevazamo v lupinici. Stari smo 9 mesecev, ampak je "tezek" samo 8.5 kg. Ko sva ga dala probno v avtosedez, je zgledal tolk drobcken tam not, da sva se odlocila, da zaenkrat ostane se v lupinici.

Otrok mora imet tud dost mocne vratne misice, ko ga prestavis v avtosedez, zaradi (bognedaj) morebitnega trka.



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Šoni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj v avtosedež?
25.5.2006 20:44:01   
soncek&luna
tudi moj user posted image  se vozi v avtosedezu ze od 5 meseca oz. malce prej... mu je bilo v lupinici zelo neudobno - mu je bila preozka

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj v avtosedež?
26.5.2006 11:35:05   
kzlato
tudi mi smo ga dali v avtosedež pri šestih mesecih (9,3 kg), ker se je v lupinici čisto skuhal, pa še neudobno mu je bilo.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?