|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mene pa zanima, kako ste prevarvale otroško s...
12.5.2006 20:40:03   
lily25

Mene pa zanima, kako ste prevarvale otroško sobo; oz. sobo za dojenčka.
Midva z mozem imava nekaj idej toda vsaka ideja se pride kako prav.
Zato bi prosila predvsem za vzorcke ki ste jih narisale na steno.
Prav bi mi prisla tudi kaksna slikica sobe, seveda ce jo imate ali pa kaksna internetna stran, kjer bi lahko videla.

Najlepsa hvala, pa lepo nosecnost se naprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mene pa zanima, kako ste prevarvale otroš...
12.5.2006 23:06:24   
poliloni
Mi smo mu na stene nalepili svetlo modro "borduro"(trak) z motivom medvedka Puja (kupljeno v BC), po steni nad njo pa smo nalepili nalepke medvedkov Pujev, rožic in metuljčkov (pravtako kupljeno v BC) - je bilo hitro narejeno, pa še belit ni bilo treba - stena je ostala bela, in te nalepke gredo potem brez problema dol!

 

(odgovor članu lily25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mene pa zanima, kako ste prevarvale otroš...
13.5.2006 0:22:21   
ajdaN
Ojla!

Naš ima poslikano celo sobico z morskimi motivi. Na internetu najdem samo šablone ne pa slik:
http://www.erfurt.com/erfurt/de/ratgeber/downloads/malvorlagen/fische1-rahmen.pdf 
http://www.erfurt.com/erfurt/de/ratgeber/downloads/malvorlagen/fische2-rahmen.pdf 
http://www.erfurt.com/erfurt/de/ratgeber/downloads/malvorlagen/fische3-rahmen.pdf 

Če te zanima kako to zgleda v barvah, mi pa pošlji svoj email naslov na zasebno sporočilo, pa ti pošljem slikice. Za predstavo ti povem, da ima npr. morski pes cca. 1m, prav tako morski konjiček. Ribice so velike približno pol metra...

(odgovor članu lily25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mene pa zanima, kako ste prevarvale otroš...
13.5.2006 9:03:23   
Anonimen
Mi si bomo pomagali s temi nalepkami: www.funtosee.com - morje.

(odgovor članu lily25)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mene pa zanima, kako ste prevarvale otroš...
13.5.2006 12:44:02   
pravljica
če bi imel naš user posted image  svojo sobico, bi stene opremila tako kot poliloni...da se potem lepo odstrani in ostane belo
drugače imamo vse v belem, tudi otroško sobo, v kateri so stene polne "svega i svašta" in kakšne posebne barve in okraski ne bi prišli do izraza oz. bi bilo potem preveč nakičeno (slike in risbe in obeski in luči in police s knjigami delujejo lepše na enobarvnem ozadju)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mene pa zanima, kako ste prevarvale otroš...
24.5.2006 16:47:13   
Jan@
živ,
tudi midva sva stene polepšala s trakom in nalepkami medvedka puja iz BC, samo, da niso bele ampak je sponji del pod trakom moder, zgornji del pa rumen in je izpadlo zelo lepo. upam, da se bo tudi user posted image  dobro počutil.

Lp

_____________________________

Florijan in Jernej - moja sončka poleg Očija

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mene pa zanima, kako ste prevarvale otroš...
24.5.2006 21:39:59   
frrrr
mi imamo pa kr bele stene... otroška soba bo nastala iz najine študentske sobe (vedno sem imela željo po beli sobi in sem jo kot študentka tudi dobila)... v začetku bomo še kar vsi v tej sobici... kasneje pa se bova midva preselila v spalnico (še ni spedenana), otroček bo pa v tej ostal, saj je večja in svetlejša
glede barv se bomo odločali kasneje, ko bomo videli kakšnega spola bo beba... oranžna in rumena sta že zastopani v stanovanju... tudi rdeča bo kmalu... verjetno bo tudi otroška sobica dobila določeno barvo.

(odgovor članu Jan@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mene pa zanima, kako ste prevarvale otroš...
24.5.2006 21:52:12   
Anonimen
Vanilija in svetlo modra. Zvezdice iz kolaž papirja, srčki iz fimo mase.
Potem ko smo videli, da je punčka, smo pa še par rožic dodali.

(odgovor članu lily25)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mene pa zanima, kako ste prevarvale otroš...
29.5.2006 18:22:44   
saraja
Mi bomo pa imeli otroško sobico barve vanilija - bukev, stene bodo bolj v oranžnem tonu, po sredini bomo pa dali borduro (tapeto), narisani so medvedki, kupili pa bomo v Obiju!

Mislim, da bo lepo!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mene pa zanima, kako ste prevarvale otroš...
10.6.2006 16:02:13   
vava
meni pa tala stran buri domišljijo:
http://ebay.promotionexpert.com/redesigncontest/winner/index.html

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mene pa zanima, kako ste prevarvale otroš...
10.6.2006 17:02:52   
bori1
Naša štiriletnica ima od polovice zidov dol lila barvo, na meji med lila in belim, pa so motivčki medvedka Puja. Tudi pohištvo Malega princa je v natur-lila kombinaciji. Meni je zelo všečuser posted image user posted image . Ker pa je sedaj moje veliko dete že razvilo (v 4 letih) zaljubljenost v konje,user posted image je vedno več slik po sobi le teh. Polni sta jih tudi obe košari za igračeuser posted image user posted image user posted image . Drugo leto imamo v planu beljenje in v BC si je že izbrala motive princesk,... ne vem, se bomo menda še dogovarjali.

Pričakovani član ima sobico belo, sredi stene jo deli trak z nevtralnimi medvedki, pod trakom pa je sv. modra. Sem rekla, da bom tokrat z "hudimi" dekoracijami počakala,... kaj pa veš, morda mu bo velika sestra svoje princeske odstopilauser posted image user posted image user posted image user posted image , če bo zanimanje,...

lp, Bori1

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?