|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spermiogram
7.6.2006 13:16:34   
girly
Samo takole na kratko, moja novička. Moj dragi je o.k. !  user posted image  Njegovi plavalčki veselo plavajo !!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako, sedaj samo še mene zrihtajo in jeseni 2007 upam, da bomo že zibali našo user posted image

lep dan,girly

_____________________________

Kris je najin sonček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spermiogram
7.6.2006 13:18:32   
Maleal
Vso srečo pri user posted image . user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spermiogram
7.6.2006 13:22:12   
babylove
Kako pa to v praksi izgleda? Ali dobi lonček za domov in ga lahko doma napolni, ali mora to kar v laboratoriju opravit user posted image  ?

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spermiogram
7.6.2006 13:44:28   
Anonimen
Kako zgleda? Ponavadi moraš kar tam oddat. In izkušnje mojega moža pravijo, da greš v malo sobico 2x2 m ali celo za zaveso (tako kot pri ginekologu, ko se slečeš) 1,5 x 1,5 in tam opraviš. Baje ni niti kakih revij ali slik, ki bi jim malo pomagalo. In baje jih kar nekaj ima probleme, ker jih je že itak strah ali imajo dobre plavalce ali pa so oni razlog za neplodnost, potem pa jih čaka še nič kaj romantično vzdušje. Toko je vsaj v Ljubljani in v Postojni

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spermiogram
7.6.2006 13:57:03   
babylove
To se pa prav grozno sliši user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spermiogram
7.6.2006 14:08:02   
emaa
Ja na žalost je realnost taka, tako da če vsaj vejo kaj naj pričakujejo, jim ni tako zelo grozno.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spermiogram
8.6.2006 7:15:36   
girly
Ja, pr mojmu je vse skupi zgledalo malo drugače. Na pregledu sva bila v šempetru. moj je prišel takoj na vrsto user posted image . No, potem je bil najprej na pregledu, ga je g. pregledal (se je valda mogu sleč, da mu je pretipal, če je vse ok). Malo ga je povprašal, kako je z odnosi, če imava redne, če ima kake težave (npr. prezgodnji izliv ali kaj podobnega). No, potem mu je pa dal listek z navodili in lonček. Zgleda pa takole. V navodilih ti piše, da vsaj 2 dni pred oddajo semena ne smeš imeti odnosov. Poleg tega, sperma ne sme biti starejša od 1 ure, kar pomeni, da če si od bolnice oddaljen dlje kot toliko, potem moraš seme oddati v bolnici. V Šempeterski bolnici za to sploh nimajo posebnega prostora in to opravijo moški kar v WC-ju. Moram reč, da je blo kar zanimivo, še posebej, ker sem bila z njim user posted image user posted image user posted image . No, moj ni imel problemov user posted image verjetno je k temu pripomogla tud moja prisotnost user posted image . No, v šempetru jemljejo vzorce ob torkih in četrtkih, takrat se moraš javit, dat lonček v laboratorij, sporočit sestri pri g., da si oddal in v ponedeljek pokličeš po telefonu in izveš, če je vse ok. V primeru, da ni optimalno, da moški seme še enkrat (po potrebi tudi večkrat). No, to je to. Noben bav bav ni. Lahko poveste svojim ljubim dragim. Pa še uživajo zraven user posted image

lep dan,girly

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spermiogram
8.6.2006 8:51:55   
koala
Girly, super da je z dragim vse OK!

Aja, kae se spermiograma tiče pa je v MB tako, da to opravi v tisti kabini kjer se drugače ženske pripravljamo na pregled,jaz sem bila lahko zraven imajo pa tudi revijo.

Ni bavbav se da preživet, čeprav prijetno pa ni!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spermiogram
9.6.2006 10:08:36   
Goldy
Midva sva bila na spermiogramu včeraj, v Celju. Morbidna soba, da te mine - dve posteljici za novorojenčke, en pisarniški stol, pa še en mali stol, miza in umivalnik. En par pred nama ni uspel dati semena, tako da je nama rekla, da upa, da bova imela več sreče. Midva sva to opravila v slabih 10 minutah. Bila pa sva precej šokirana nad prostorom, brez besed skratka. Ampak zdaj pa vidim, da tudi drugje ni nič bolje oz. je celo kje slabše. Rezultati bodo pa v ponedeljek, tako da upamo, da je pri njemu vse v redu in gremo naprej.

Pozdravček!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?