|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamenjava pediatra
13.6.2006 8:11:09   
Geja
Uffff sem jezna, kot ris.
Včeraj sem mojega sončka peljala k zdravniku ker mi že od nedelje šepa da bi dobila napotnico za pediatra. No in potem je včeraj revež še ves dan zelo močno kašljal... in sva bila torej zaradi 2 stvari pri zdravniku...
Zdravnica pa mi reče da šepa zaradi prehlada user posted image  user posted image  user posted image
Poslušala mu je srček in naju poslala na ventulin... naj bi mu pomagal... Potem pa sem slišala da je ta ventulin zelo škodljiv.. kaj veste o tem ?!?!?
Za nogico pa mi je dala Naprosin da naj mu dam - a pazi v isti sapi mi pove da ga noga ne boli. čemu naj mu torej dajem zdravila....

torej odločila sem se da bom zamenjala pediatra pa me zanima ali naju mora drug zdravnik vzeti ali naju lahko zavrne?

Geja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamenjava pediatra
13.6.2006 8:15:15   
al1*
Pediater vzame nove paciente, če še ni dosegel neke kvote, ki mu jo določi zavarovalnica. Najbolje da vprašaš pediatra, h kateremu želiš. Ponekod imajo v ZDjih tudi sezname pediatrov, ki še sprejemajo paciente.

Glede ventulina pa mislim, da strašno školdljiv zagotovo ni.


_____________________________

lp


(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamenjava pediatra
13.6.2006 20:41:20   
Anol
Kar se tiče škodljivosti venolina ti ne vem povedati, mislim pa da ga je prejel tudi moj otroček v ZD, ko je bil bolan na pljučkah.
Midva sva zelo zadovoljna z pediatrinjo (dr.Tratar v ZD Vič), vendar se bojim, da ne sprejema novih pacientov, ker ima že tako gužvo, ker je ena boljših v tistem ZD.
Mislim pa da sta še dve pediatrinji v Murglah, menda tudi zelo dobri in lahko prav tako prideš notr na koncesijo, žal ti ne vem več povedati.


_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




OTROŠKA SPLETNA TRGOVINA Z OBLAČILI


ali kupujete otroška oblačila preko spletnih trgovin, in ali zakaj ne?

ne, ker so številke različne in je nakup lahko neuspešen (18%)

ni dobro založenih slovenskih spletnih trgovin (4%)

ja (26%)

rok dobave je predolg (2%)

raje kupim v trgovini, si material ogledam (34%)

cene so previsoke (16%)


Število vseh glasov: 119

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!