|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oblačila?!
21.6.2006 10:02:44   
HuAnita
Jaz ponavadi že pred sezono nabavim Capinki precej oblačil, recimo za to poletje ima kakih 6 kr. hlač, 4 krilca, 4 obleke, pa kakih 15 majč s kr. rokavi. Ene stvari so 'navadne', nekaj pa lepših, za 'ta boljše'.
Zdaj pa mi vsak dan v varstvu umaže vsaj 1 komplet oblačil, pride v dsrugem domov, pa ga lvalda umaže s sadjem med malico. Zdaj če ni veliko pack, jo pač pustim do večrra in je ne preoblačim, sicer pa jo. In to pomeni 3 komplete oblačil včasih na danuser posted image user posted image user posted image
Ker se na drugih oblačil ne nabere, perem vsakih nekaj dni 1/4 stroja. Ali je smotrneje kupiti še nekaj oblačil? Kako imate to urejeno? Saj že itak ves razpoložljivi denar porabim zanjo...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oblačila?!
21.6.2006 10:13:18   
Blink1
jaz bom zdajle nabavila še nekaj več bodijev s kratkimi in brez rokavov (Pikapolonica...zelo ugodno in kvalitetno), ker ne morem prat vsak dan. vsak dan umaže enega...to je šele 7 na teden...jaz pa jih rabim več.

Majčke s kratkimi rokavi so ji, hvala bogu, prav vse od lani, tako da ni treba kupovat. Oblekc ima še tudi od lani, pa nekaj novih, nekaj krilc...pri kratkih hlačah pa malo škripa...še to bo treba.

Pa kakšne odprte sandalčke.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oblačila?!
21.6.2006 10:21:57   
Anonimen
js jo ne problačim tolk. dobr če se ful polije al pa kej pol ja drgač pa če ma par flekov jo pa pustim če smo doma in nikamor ne gremo. talepe zadeve recimo če kam gremo in se ne umažjo jih pospravm nazaj v omaro. hlače naprimer k so pa res svinske recimo od peska in vem da bo ta isti dan šla še v pesek al pa drug dan jih pa nekam na teraso obesm pa jih ji dam pol šeenkrat gor

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oblačila?!
21.6.2006 10:25:06   
Anonimen
aja pa še to..js vse naše cune peren skupi tko da se nabere recimo 2x na teden polhn stroj za oprat sej tut midva nasvinava vsak dan vsak eno majco, pa mija ene 2 kompleta cunc pa kake hlače pa se hit nabere

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oblačila?!
21.6.2006 10:38:41   
Anonimen
A slinček še nosi? Al je že prevelika?

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oblačila?!
21.6.2006 11:01:58   
dana
Jaz delam podobno kot Lara. Če je zelo umazan ga preoblečem, če je pa samo mal umazano ima pa še naslednji dan za doma. Tako je zdaj, ko ga imam pri varstvu pri teti, ko bo šel pa v vrtec, ga bo pa najbrž potrebno vsak dane preobleči, tako da bo treba še kakšno oblačilce kupiti.

lp dana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oblačila?!
21.6.2006 11:46:26   
PiaM
Kratke majčke in kratke ali kapri hlače je naša nosila kar 3 poletja, če nisem kupila ful malo številko. Je pa pri bolj drobnih in so bolj rastle noge in roke.user posted image  Tako da sem imela večjo zalogo.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oblačila?!
21.6.2006 12:15:20   
bobek05
ja, pri nas je isto... Mali ima toliko cot, da so predali polni (nekaj sva midva nabavla, nekaj je zdaj dobil za roj. dan). Včasih je cel dan v eni coti, včasih ga pa tudi preoblačim po 3x na dan (se polije, konretno zapacka, polula - hudo redko, ...).. Ga pa preoblečem tudi če je ves prešvican zdaj ko je tako zelo vroče.

Po moje ne moreš nič kaj ukrenit.. Jaz sem se tudi sprijaznila s tem, da pač vsake 2-3 dni perem 1/3 stroja... user posted image  Potem pa pride še likanje user posted image  

Mi imamo bolj problem, ker nima nekaj extra dosti oblačil za doma - ampak same ta boljše, potem pa me pač včasih malo glava boli, ko pride nazaj not ves zelen od trave ali rdeč od jagod ..

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?