|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v vrtec ali kako?
30.6.2006 10:07:06   
tina104
Trenutno sem brezposelna in Aljaža smo vpisali v vrtec, kamor bi naj šel septembra, ko bo star malo več kot 12 mesecev. Jaz upam, da bom septembra dobila službo - v šolstvu. Kaj pa če je ne bom dobila? Ali naj gre otrok v vrtec ali ne? Če bi hoteli zadržat mesto v vrtcu, bi verjetno mogli normalno plačevat ali kako?
Kaj bi ve naredile?

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v vrtec ali kako?
30.6.2006 10:10:01   
bskrle
Moja znanka je dela otroka v vrtec in aktivno iskalal službo, sreča se ji je nasmehnila šele marca.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v vrtec ali kako?
30.6.2006 10:24:34   
Anonimen
Jaz sem tudi brezposelna ,ampak otrok gre v vrtec.-
A ti bi otroka dala v vrtec samo če bi imela službo al kaj?Saj se ne gre za to,otrok rabi socializacijo,pa čeprav si ti zjutraj doma ali pa ne.Treba je otroka vpisat,da se nauči nekega reda in še ostale stvari.
Jaz bom bila nezaposlena še več let in??
Moj itrok bo bil zjutraj v vrtcu,jaz doma,popoldan grem pa v šolo

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v vrtec ali kako?
30.6.2006 10:24:48   
Anonimen
Jaz bi ga dala, vsaj dopoldan.

Zato, da boš imela čas iskati službo, pa tudi, da boš imela zagotovljeno varsto, ko službo najdeš. Boš lažje hodila na razgovore, če boš vedela, da je otrok v "svojem" varstvu, sploh če nimaš kakšne babice, ki bi v takem primeru lahko pazila otročka.

Držim pesti zate user posted image user posted image

(odgovor članu tina104)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v vrtec ali kako?
30.6.2006 10:35:38   
srki
Ti ga daj kar lepo v vrtec.

Anonimna, a misliš da otroci, ki niso v vrtcu že od samega začetka ali sploh niso v vrtcu, niso sicializirani?

Jaz nisem bila nikoli v vrtcu, pa sem socializirana, pa tudi red imam-že od malega. Pa tudi današnji otroci, ki niso v vrtcih, so socializirani in imajo red, saj reda ga pa tudi starši učimo, ali pač samo vzgojitelji vvrtcih?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: v vrtec ali kako?
30.6.2006 12:05:41   
Katrin
Tudi jaz bi ga na tvojem mestu dala v vrtec in iskala službo.

Tudi sama sem v šolstvu, trenutno je bilo ogromno razpisov, bila sem na treh razgovorih in službo tudi dobila. Morda se tudi tebi kmalu nasmehne sreča.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: v vrtec ali kako?
30.6.2006 12:50:29   
BLAŽIKA
Anonimna kakšna socializacija a pri vas doma se z otroci nič ne ukvarjate, kakšen red , red se tudi doma uči ne pa v vrtecu in po tvojih napisanih stavkih vidim da si zelo malo z otrokom posebaj ker popoldan še ti odideš.

Tina104 še vedno lahko odpoveš vrtec če ne dobiš službe. Tudi mi smo ga letos z septembrom dobili vendar smo ga odpovedali ker smo se odločili (ker imamo to možnost) da bom z hčero tam do 3 let doma potem pa jaz v službo ona pa v vrtec. In tako mi je priporočalo veliko mamic.Še na misel pa mi ne pride da bi jaz bila doma otrok pa bi šel z 12 meseci v vrtec bi me bilo kar sram posebaj kot pravi anonimna da nima namena iti v službo(za tiste mamice ki intenzivno iščejo službo seveda to ne velja)user posted image user posted image


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: v vrtec ali kako?
30.6.2006 13:29:37   
Anonimen
BLAŽIKA jaz sem z otrokom 24 ur na dan.
A je to malo?
In nimam namena iti v službo,ker je treb najprej poskrbeti za izobrazbo.In če mo bo Zavod plačal zakaj ne bi šla?
Saj me ne bo doma samo 3 ure in še to samo 2x na teden.

Torej?

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: v vrtec ali kako?
30.6.2006 13:34:04   
BLAŽIKA
Potem pa najprej prečitaj kar si prvo napisala ker se ne ujema kaj pišeš sedajuser posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: v vrtec ali kako?
30.6.2006 13:39:15   
sanasan
daj ga v vrtec in ne imej slabe vesti, tudi če boš še nekaj časa doma....

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: v vrtec ali kako?
30.6.2006 13:50:11   
Anonimen
Napisala sem da bom bila še več let nezaposelna..
da bo šel moj otrok  v vrtec,jaz bom doma,popoldan pa grem v šolo

Hmm,kaj sem napisala torej,kaj ti ni jasno? user posted image

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: v vrtec ali kako?
30.6.2006 14:22:27   
dana
"A ti bi otroka dala v vrtec samo če bi imela službo al kaj?Saj se ne gre za to,otrok rabi socializacijo,pa čeprav si ti zjutraj doma ali pa ne.Treba je otroka vpisat,da se nauči nekega reda in še ostale stvari."

Anonima tudi to si napisala ....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: v vrtec ali kako?
30.6.2006 14:24:19   
BLAŽIKA
Ja tudi to

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?