|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kopanje in dojenje
30.6.2006 22:46:19   
Pupica
Kaj storiti ob navalih mleka nekje na kopališču(kopalke)? Uporabiti tudi blazinice za dojenje?
Ne bi rada da bi me kaj presenetilouser posted image

Ali je bolje preventivno izčrpati mleko? Kako ste rešile zadevo tiste, ki ste se že šle kopat....

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kopanje in dojenje
30.6.2006 22:53:35   
natalia
jaz bi si izčrpala, veš. sem tudi uporabila blazinice, ko sva šla z dragim v terme pozimi, pa so se čudno napihnile. user posted image

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kopanje in dojenje
1.7.2006 0:04:17   
Pupica
user posted image user posted image user posted image ej jo noooo...sej res da sem blont, ampak jst bi blazince mela za na "kopno"če veš kaj mislimuser posted image user posted image user posted image . Sam da ne bi potlej zgledala kot da mam F košaricouser posted image

Brez pa tut ne vem no...user posted image user posted image

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kopanje in dojenje
1.7.2006 0:17:50   
ona
Živ!
Jaz sem imela lani take navale na morju,ampak še dobro,da sem imela podložene kopalke,da se ni videlo,če je kaj pricurljalo.Ne narobe razumet,nisem rabila blazinic in če je kaj priteklo sem pa skočila v morje in sprala s kopalk.saj se da brez unih blazinic za dojenje!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kopanje in dojenje
1.7.2006 6:44:37   
lelaval
Jaz sem imela blazinice - za kopno seveda. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kopanje in dojenje
1.7.2006 9:13:20   
Pupica
aha,pol nalbolša ideja, podložene kopalke, pa še blazinice,a ne?user posted image

Ona pa si mela kej težav z mlekom?nekje sem slišala,da če  je premrzla voda da škodi mleekuuser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kopanje in dojenje
1.7.2006 9:31:32   
Anonimen
pupica tabolj je bit kr brez kopalk pa nej po tleh kapla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kopanje in dojenje
1.7.2006 9:36:42   
Anonimen
Najbolje, da dojenčka kar podojiš, preden se greš kopat. V tej vročini je gotovo žejen, tako da tudi po kopanju verjetno ne bo čakal, da se tebi naredi "višek".


(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kopanje in dojenje
1.7.2006 12:16:40   
ona
Težav z mlekom zaradi premrzle vode nisem imela,takrat je user posted image  imela 5-6 mesecev in dojim jo še zdaj(18 MES)user posted image
Sploh nissem razmišljala,da bi lahko imela težave zaradi morja,edino preden sem jo podojila sem si fajn oprala prsa,da niso bile slaneuser posted image

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kopanje in dojenje
1.7.2006 22:31:44   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

pupica tabolj je bit kr brez kopalk pa nej po tleh kapla user posted image user posted image user posted image


Ja a ne deuser posted image user posted image user posted image Bom omenla mojmu, da gremo kr na nudlčkauser posted image user posted image user posted image Sploh ne vem, zakaj kompliciram, če sva do zdej lahko hodila na nudl, zakaj ne bi še zdej. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kopanje in dojenje
4.7.2006 22:35:12   
SU
Jaz sem mela "na kopnem" blazinice, dokler nism šla prvič v vodo. Potem sm bla pa kr brez, sm se pa mal stran od folka obrnila, če sem mela občutek, da bo kej "procurilo"user posted image ... Itak gremo ponavad na manj "obljudene" plaže, ker mamo veeelkooo pasjo damo. Pa tut slani okus ni našega frajerja nič motil-ko je bil čas za papico, smo dojili, pa tut, če sm mogla zarad glasnega klicanja mamice skočit ven iz morja, direkt na tla in "v malčkova usta"user posted image user posted image . Blazinice, blazinice...sam ne v vodo!! Pa lep dopust!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kopanje in dojenje
6.7.2006 12:33:13   
Pokora
Jaz sem bila prejčnji teden kar brez zgornjega dela kopalk in ko sem začutila da mi bo mleko začelo iztekati (kar se je zaradi vročine dogajalo pogosto), sem se enostavno nagnila čez brisačo, da je teklo na tla. Ali sem si pa dala plenico čez. Če je koga to motilo je to njegov problem, pa nejbi gledu drugam in ne mene. Pri doječih mamicah je čisto naravno da iztega mleko, zato se zaradi tega ne obremenjuj. Sploh pa če ste bili že prej FKKjevci, ne vem zakaj bi zdaj morali iti med tekstilce :-)))

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kopanje in dojenje
6.7.2006 16:57:11   
PiaM
Dobijo se zbiralniki mleka, ki se dajo v moderc. Mislim da od Aventa.

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kopanje in dojenje
15.7.2006 0:03:18   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: PiaM

Dobijo se zbiralniki mleka, ki se dajo v moderc. Mislim da od Aventa.


U hudo PiaMuser posted image ...mislim sliši se hudo-zbiralnik...mislim, da glih kakšnega vedra v modrcu nam potrebovalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?