|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pikapolonica
7.7.2006 11:33:12   
Anonimen
ja kako kaže user posted image  sm vidla da maš dons dan Duser posted image user posted image user posted image ....bo kaj kmal????
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pikapolonica
7.7.2006 11:51:23   
Pikapolonica
Ojla!

Hja, kaj naj rečem. Nič ne kaže. CTG je sicer pokazal en čisto konkreten popadek, to je bilo pa tudi vse. Zdaj lahko le čičam in čakam.....

Pa, saj sem že "navajena". Sem tudi prvič čakala 6 dni. Ampak, se je splačalo user posted image .

Ampak, se pa kljub temu priporočam še za kakšno dobro misel.user posted image

Pozdravček, Pikapolonica user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pikapolonica
7.7.2006 11:57:51   
Anonimen
uh pomoje boš kr dones ane.....user posted image user posted image user posted image


sm glih vidla k mava tud midva z user posted image  danes obletnico....juhu....



user posted image


tako ga boš kmal mela....jupi..


joj kok sm jz vesela za vse nosečke in mamice...ja mal me dajeuser posted image user posted image

(odgovor članu Pikapolonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pikapolonica
7.7.2006 12:04:03   
Jančika_
Kaj je zdej, a ti še tudi tu svetiš? Pol bova pa obe naenkrat gužvo delaliuser posted image .

Meni je tečno, ker bo Joe zgleda cel dopust porabil, preden rodim, tak da bom potem že 14 dni po porodu sama z obema mulcemauser posted image ....

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pikapolonica
7.7.2006 12:09:19   
Anonimen
kaj zj jančika a ni še nič...očitno bosta pa res obe skupi....user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pikapolonica
7.7.2006 12:41:03   
Pikapolonica
Ja, Jančika, dejva se kar zment, kiro pesmico bova v duetu kričali. Vsaka v svoji porodni sobi seveda... user posted image

A Joe koristi že očetovski dopust? Ma ne, saj ga ne more dokler ni otroček rojen...

LP, user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pikapolonica
7.7.2006 12:48:49   
Jančika_
Ne, zdaj koristi rednega, onega bo pa po porodu. Samo zdaj itak gruntam, da ne bo hudega, ker dela v šoli in le-ta bo večino avgusta zaprta, tako da itak ne bo imel kaj početi tam.

Nekak bomo že, sam da tole ven spravim....ma skoz me nekaj grabi, pa malo mi je slabo, pa take fore. Ampak nič konkretnega...

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pikapolonica
7.7.2006 17:29:23   
Naja30
O, Jančika, pa je prišel julij! user posted image  Želim ti čim lažji porod in držte se, ženske!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pikapolonica
7.7.2006 17:32:04   
Jančika_
Hvala, hvalauser posted image . Pa kot vidiš, se še nič ne dogaja. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pikapolonica
7.7.2006 19:32:37   
yennika
Jančika, ni še dolgo ko sem tu na RR prebrala, da si noseča. Zdaj pa je beba že tik pred vrati. Želim ti hiter in lep porod.
Predvsem pa se zdaj sprosti in uživaj. Vse ob svojem času!Saj veš- Murphyjev zakon-zobobol se vedno začne v soboto zvečer.user posted image
DRŽIM PESTI!user posted image

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?